Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

bylam na francuskim ale juz sie melduje i klikam!! dzien rozpoczety od klikania to dzien szczesliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy zabiegani, czasu nie maja... Girl gdzie jestes? Kati, jak sie czujesz? Ghana, odetchnij troche... Kamorku, jak przygotowania do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - do wisły to fajne :) a pokażesz zaproszenia?? Tygry - ile już umiesz po francusku?? bo ja nam podstawowy rot czyli \"nie rozumiem, czy mowisz po angielsku albo niemiecku\" :) nie wiem jak to sie pisze nauczylam sie fonetycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanus -> pisac to ja w ogole nie umiem, na razie ucze sie pamieciowo, czytajac, a raczej powtarzajac za lektorka ;) umiem kolory, kilka podstawowych slowek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem ;) W zeszlym tygodniu nie mialam jak klikac, ale juz wrocilam :) Weekend byl imprezowy :) Czulam sie slabo poki nie poszlam na imprezke ;) :P Milego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu w czwartek i piatek bylam w pracy (ale poza firma), a na dodatek bylam chora wiec staralam sie szybko wracac do lozka. A w sobote byla impreza urodzinowa znajomego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - ja dzis chora w domu,, ale dostarczyli mi komputer i inrternet :) wiec klikam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerku opowiem wieczorem co i jak albo jutro bo teraz szykuje obiad i jade do ksiedza :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) czekam na Wasze opowiesci :) wzielam do pracy herbate yerba-mate ale bombille (rurke do picia) mam w domu... nie mam jak sie napic herbaty bez tego!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jeszcze tylko 18 dni ;) i spokój uff spotkanie z księdzem spokojnie przeszło. Zostało nam tylko parę zaproszeń rozwieść, od czwartku z kołaczami jedziemy, kwiaty na bukiet (prawdopodobnie będą to czerwone róże), ustrojenie sali, kościoła, zakupy na imprezę, koniecznie buty dla Promyczka (gdyż te co miały być okazały się diametralnie nie takie jakie winny być), przymiarka sukni i multum spraw do dopięcia na ostatni guzik :) Nie wybraliśmy sobie piosenki do pierwszego tańca nie mówiąc o zgraniu się w pląsaniu ;P ale wszystko idzie na przód i w dobrym kierunku tyle w telegraficznym skrócie :) teraz przerwa na herbatkę i klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest klik musi byc! brr jakis chlod (boje sie powiedziec mroz) czuc w powietrzu!! Kamorku -> wszystko sie uda dopiac, przypiac a pierwszy taniec tez wypadnie cudnie 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale miałem przepiękny sen, dałbym góry złota aby był proroczy :D przyszła moja połówka do mnie :D :D :D po prawie 4 latach mmmm aż serce mocniej zabiło :) miłej środy 🌻 klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z domku :) Ostatnio jestem megazajeta ;) Na nic nie mam czasu tylko praca praca praca... znowu mi sie szykuja dwa wyjazdy, a juz mialam nadzieje, ze poodpoczywam troche ;) Coz... jak to sie mowi \"cos za cos\" ;) Ech nie zebym narzekala... to chyba przez ta pogode jestem przemeczona i czasem troche zniechecona :) Dzis bylam na zakupach- kupilam sobie supermieciutki szlafrok na jesienne i zimowe chlody i pare drobiazgow :) Lulusia wyladowala dzis u weterynarza, bo cos z oczkiem miala (dostala kropelki). Milego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fju fju jaki szlafroczek? ostatnio też sprawiłem sobie :) taki w miarę mięciutki, długi z kapturem w kolorach biało szarych :) ma również dwie kieszenie :D i mam też na jesienne chłody szaliczek :D klik 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie umiem jakos korzytac z szlafroczka... mam taki jeden fajny, z chinskim smokiem ale rzadko kiedy nosza... wole w samej pizamce chodzic... powiedzcie mi, kiedy nosicie szlafrok?? Kamorku -> a moglbys to wyjasnic? prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noszę szlafrok od momentu wyjścia spod prysznica do momentu wejścia do łóżka :) przy czym przeważnie śpię bez piżamki tzn dolnej części ;D skrobnę do ciebie krótkiego emilka z info co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonjour :) szaro, pochmurnie a ja oczywiscie nie wzielam parasolki ;) Kamorku -> oki, dziekuje :) a ja, jesli juz umyje sie wczesniej i przebiore pizamke to wole zarzucic bluze... zupelnie nie moge sie nauczyc korzystac z szlafroka... no ewnetualnie uzywam go do przechodza z lazienki do pokoju, gdy latem bez niczego sypiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×