Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Powrot z prackowego piwka ;) Bylo super ale ide spac :D Tajgerciu Lulusia idzie na \"zabieg\" za tydzien - mam dzwonic w srode jeszcze :) Dobrej nocy zycze Wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstalam ;) A tu sms od kolezanki z pytaniem czy nie mam ochoty na powtorke imprezki sprzed tygodnia :D :D propozycja warta rozwazenia ;) Poki co chyba musze troche posprzatac mieszkanko, bo samo sie nie sprzatnie niestety... Milej sobotki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam :) bylam na okolo 50km wycieczce rowerowej nad jeziorko - super!!!! :D niestety sprzatanie mieszkania takze mnie czeka... jak ja tego nie lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i odpoczywac znikam :D Bylam wczoraj na fantastycznej imprezie :) Do domu wrocilam o 4 nad ranem ;) Bylo naprawde swietnie :) Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) właśnie szykuję do jedzenia leczo :D W tym Edynburgu to przygotowywali trybuny na taki capstrzyk \"Military Tattoo\" który jest w sierpniu (prawie cały miesiąc) a występują w nim orkiestry wojskowe, można zobaczyć musztrę oraz szkockie tańce narodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh znowu sobie klikne - sama sobie ;) Wrocilam do domku, a tu niemila niespodzianka - Lulka przegryzla kable od telefonu i internetu. Co za lobuziak :P Heh a w piatek czeka ja sterylizacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik ale tu puściutko :) Kati właśnie widziałem tekst na GG a to mała sabotażystka z niej ;) Jak się macie? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lula protestuje przeciwko sterylizacji ;) Kamorek, dostane jeszcze jakies zdjecia z Amsterdamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wicheeeeer!!! wiejeeee, wiejeeeeee, jest chlodniej i dzieki temu dobrze sie spi (ale ciezko wstaje)... warunki sa takze odpowiednie do intesywnej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Humor mam dzis troche podlawy (Lulka sie czesciowo do tego przyczynila). Pogoda fatalna - jak szlam do pracy to lalo jak z cebra, az mi calkiem buty przemokly :O Aa wybieram sie do Wroclawia jakos niedlugo :) Paa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj na rezonansie magnetycznym - wypadl mi dysk, to dlatego boli i cierpnie noga...nie mogę jechać na wakacje, czeka mnie rehabilitacja, co za zlosliwosc losu, moglo wypasc po wakacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś 🌻 właśnie wróciłem od weterynarza, Toudik ma coś z serduchem. Nie chciał się ruszać, tylko leżał. Za to po dotarciu do weterynarza od razu się ożywił i chciał uciekać :) Dostał 2 zastrzyki i mam obserwować go jak będzie się czuł jutro. Kati, jak tam Lula? Tygrusku, podesłałem wczoraj linka do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z domku :) Kamorciu dzis dzialal i telefon i net ;) A Lulusia radosna- biedna nie wie co ja czeka ;) Milego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedzie wieczor z Ojcem Chrzestnym :) Ghana -> ❤️ Kati -> biedna Lulka... pomysli jeszcze, ze to za kare ;) Kamorek -> dostalam linka, dziekuje!! poznaje wszystkie miejsca na zdjeciach!! :) mam nadzieje, ze Touldiemy sie poprawi po zastrzykach... on juz chyba jest starszym pieskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - 17 lat to sędziwy wiek, ale mam nadzieje, ze Toudi bedzie sie lepiej czul po zastrzykach!! Kati - sterylizacja to nic strasznego, tylko czlowiekowi sie serce kraje jak te zwierzatka sie wybudzaja z narkozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak... dla mnie najgorszy byl moment jak spiacego jeszcze pieska (moja poprzednia sunie) przenosilam na rekach do samochodu.. straszne uczucie jak mi sie przez rece przelewalo.. lepek wisi... a jak sie wybudzala to bylam przy niej i glaskalam, zeby sie nie bala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Ghanuska Lulka bedzie na maksa wsciekla jak sie obudzi :D Jak ja znam to jak sie tylko pozbiera to pobije Korniszonka :D Taki z niej lobuziak!! Tajgerciu no przykre to ale niestety... lepiej zeby sie nie meczyla tymi rujkami :) Kamorciu buziak dla Toudiego ;) Ok znikam odpoczywac bo padam na twarz... Mialam ciezki dzien w pracy, a po pracy bylam na usg tarczycy - no srednio to wyglada... ale co robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość między_niebem_a_piekłem
ZAPRASZAM wAS DO ZAłOZONEGO PRZEZE MNIE TEMATU NA DYSKUSJI OGóLNEJ "MóJ POMYSł NA LEPSZY SWIAT " :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość między_niebem_a_piekłem
PRZEPRASZAM TOPIK BRZMI DOKłADNIE : " MóJ PLAN NAPRAWY śWIATA" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do weekendu jeszcze tylko 8h - damy rade!! jakie macie plany?? moje jeszcze nie sprecyzowane, w sobote chcialabym pojsc z kolega \"na foty\"... czyli wloczymy sie gdzies z aparatami... Kati -> hihi Lulka to bojowa dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×