Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

ech dzisiaj jest tylko odrobine lepiej pod wzgledem sennosci ;) za to tez bylam na zakupach i w koncu nabylam walizke na kolkach na wyjazdy :) Kati -> oczywiscie, ze wstyd!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien usciskow, hmmm ja juz sie poklocilam z kolezanka z pracy, bo mnie wkurzyla... ale co tam moze i sie usciskamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'m singin\' in the rain, Just singin\' in the rain, What a glorious feeling, I\'m happy again! I\'m laughing at clouds So dark up above, The sun\'s in my heart and I\'m ready for love! Let the stormy clouds chase Everyone from the place, Come on with your rain, I\'ve got a smile on my face! I\'ll walk down the lane With a happy refrain, Just singin\', singin\' in the rain!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie przed chwila padal snieg! Mam nadzieje, ze to jakas pomylka ;) A dzis ide pierwszy raz na zajecia - aerobic lub silownia :) Milego wtorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snieg? o to na pewno pomylka... drobne nieporozumienie... tutaj nadal, nieustannie i bez przerwy leje... Kati -> koniecznie powiedz mi jak bylo na fitnessie!! ja dzisiaj, wyjatkowo nie ide pocwiczyc, bo kolezanka wygrala bilety do kina, wiec idziemy na przedpremierowy pokaz "American gangster"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu zadna pomylka! Chyba, ze ta pomylka trwa juz jakies 6 godzin ;) Tajgerciu na pewno Ci opowiem - dzis pojde albo na aerobic albo na silownie :) Zalezy na ktora godzine zdaze :) Mysle, ze bedzie calkiem fajnie - wczoraj bylam i ogladalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ No wiec tak - przezylam ;) :D Bylo naprawde super - przez godzine nas \"meczyli\" ;) Instruktorka zrobila naprawde fajne cwiczonka, a na koniec takie rozciaganie, ze dzis nic mnie nie boli ;) Mam ciut obolale miesnie, ale to raczej logiczne ;) Jutro lub pojutrze wybieram sie znowu :) Tajgerciu jakbys chciala obejrzec, to podaje Ci stronke klubu: www.kolaseum.pl Dzis odpoczywam i masuje stopy w specjalnym urzadzeniu (masazer?), ktore dostalam od W pod choinke :) Poza tym snieg nadal pada i mocno sie ochlodzilo... Bylo juz ok. 10 st, a teraz zeszlo tak do zera. Zycze Wszystkim milego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) polecam fim \"American gangster\" - naprawde nie zly a Crowe i Washington genialni :) Kati -> uwierzylam w snieg kiedy i u mnie zaczal padac... na szczescie dzisiaj przedziera sie slonce :) zerknelam na stronke tego klubu i na grafik i wynika z niego, ze wczoraj bylas na body shape? czyli krotki uklad (\"taneczny\") na rozgrzewke a potem cwiczenia na rozne partie miesni :) o tak rozciaganie to wazna sprawa!! ooo i masz salse :D i taniec brzucha w soboty!! fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu u mnie dzis juz nie pada, ale troszke napadalo (malutko). Klub jest bardzo przyjemny, ale taniec brzucha to ja sobie raczej odpuszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam męczę swój pilates :) ale chętnie poszłabym na coś aktywniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech srody to chyba \"dzien emerycki\" w mym (fitness) klubie... niby bylam na 2h a nie czuje tego w ogole... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik i do robotki znik ;) Tym razem domowej robotki ;) dzis mam luzniejszy dzien wiec moge troche ogarnac mieszkanko :) Milego piatku 🖐️ PS.Tajgerciu bylam wczoraj na silowni - 1,5 godziny ;) Bylo super! Mam juz karnet na silownie i aerobic (plus sauna) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzisiaj na Art Dance mialysmy taniec rodem z Brodway\'u.. fajne to, ale nie dla mnie... stanowczo nie umiem tanczyc :O Ghana -> a jaki plany na weekend? w koncu slodkie lenistwo? Kati -> uuu szalajesz i idziesz na calosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i na silownie znikam :) Tajgerciu :D Rowniez nie dla mnie skomplikowane uklady taneczne ;) Wole silownie i zwykly aerobic (szczegolnie stepa lubie) Milego weekendu 🖐️ My dzis jedziemy na obiadek do moich rodzicow :) Wczoraj mielismy kolede (W jest katolikiem) - bylo calkiem milo ;) Troche bedzie zabawy ze slubem, ale wszystko jest na jak najlepszej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alle sie zmasakrowalam ;) Od razu lepiej sie czuje ;) Szkoda tylko, ze pogoda jest taka paskudna (od wczoraj leje deszcz), bo bym sie przeszla na jakis fajny spacerek na plaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wicher szaleje.... a ja dzisiaj bylam na latino i bytlo extra!! Kati -> step jest najlepszy :D a date slubu juz macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik i do leniuchowania znik ;) Dzis dzien odpoczynku :D Trzeba co prawda troche mieszkanko ogarnac, ale co tam ;) Tajgerciu daty nie mamy, bo nie mam czasu isc na plebanie... planujemy pazdziernik, ale zobaczymy :) A u nas tez byla straszna wichura i deszcz lal, ale dzis jest juz duzo lepiej wiec moze i spacerek nam wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety u nas tez pogoda sie pogorszyla :( Ale w domku jest cieplo i mam fajna ksiazke Fannie Flagg (Dogonic tecze) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam w DZIEŃ PISZCZAŁEK I FUJAREK oraz pierwszy dzien ŚWIATOWEGO TYGODNIA MOKRADEŁ :D pogoda zrobila sie cudna! slonce swieci na blekitnym niebie a wiatr w koncu umilkl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×