Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

poniedziałek... praca... pamiętajcie że żelazo nie klęka :D jest wspaniale! Słonko świeci i jest ciepło :D 🌻 rosną w około... i coraz bliżej soboty :D :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak dzien bedzie pracowity ale potem piwko z kolezanka, wiec nie jest zle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sloneczny - podobno jutro już ma być kicha pogodowa, ięc dziś się trzeba nacieszyc, tylko po co ja w tym biurze siedze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś może im się nie spełni przepowiednia co do pogorszenia pogody :D Chociaż chmurek trochę przybywa , no ale chmurki też chcą sobie pofruwać :) Jutro będę miał już nową wykładzinę w sypialni a w piątek łóżko :D Zapowiada się gorący weekend :D Jak żona wróci w sobotę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sama praca czlowiek zyje! zmienmy temat na przyjemniejszy, jakies plany na weekend majowy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u nas na razie nie ma planów na weekend majowy jeszcze nie myśleliśmy o tym masz rację, nie samą pracą człowiek żyje zatem czas na pączka :D a później banana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znając życie S. bedzie pracowac w weekend majowy - więc to wczale nie jest wesoły temat ;) ale może jakieś plany na ten weekend- ja się zastanawiam czy by nie pojechać do Lipnicy Murowanej oglądać największe palmy wiekanocne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przytomna - zapiernicz w pracy!! ale to lepsze niż luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Kamorku nie pomogla... do konca dnia bylam jakas "nie bardzo" ;) za to na fitnessie mialysmy dzisiaj... sexy dance :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik i znik :) Jestem wykonczona - 24 godziny w podrozy i bez jedzenia (nie bylo czasu, a na WARS itp. nie mialam ochoty ;) ) Milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, czesc i czolem :D bylam wczoraj na imprezie orientalnej, wrocilam nad ranem ale i tak dzisiajeszych zajec nie odpuscilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miłego poniedziałku!! nawet rano słonko było, ale już nie ma!! Ale forsycje pod blokiem zaczynają kwitnąć! Czyli wiosna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop sa sa to będzie udany dzień dzisiaaaaj są mojeee urodziny :) zapraszam na wspaniały serniczek i kawkę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×