Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik wtorkowy :) Byłam wczoraj u lekarza i do 2 lipca mam zwolnienie. Musze porobic badania i duzo odpoczywac, zero nerwow i w ogole. U nas pogoda całkiem znosna, choc wiaterek jest dosc mocny i chlodny. Spadlo dzis kilka kropel deszczu, ale poza tym nie pada tylko raczej swieci sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, w Twojej pracy to chyba nic nie robienie nie jest mozliwe... chyba, że wylączysz służbowa komorke i nie bedzie odpalac poczty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLik środowy :) Tajgerku jestem na dobrej drodze :P Czy u was tez tak jest, ze jak dostajecie skierowanie na badania z przychodni X to w przychodni Y nie zrobia wam ich za darmo (NFZ)? Czy tylko u mnie tak wymyslaja? Bo szalu dostaje 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem robię w tej samej przychodzni, albo prywatnie... więc nie wiem jak jest u nas! Kati - odpoczywaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie nie wiem, nie muszę zbytnio korzystać z przychodni :) Wczoraj byłem w Katowicach na Komendzie Wojewódzkiej Policji. Udało mi się załatwić wszystko pozytywnie :D :D Dzisiaj świeci słonko chociaż ciut chłodno plus wiatr w dodatku taty mają swoje święto :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - spóźniene życzenia dla Taty :-) wczoraj wypróbowałyśmy z Niną rowerek - bardzo jej się podobało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 👄 dziękuję :D Polcia dostała wczoraj cymbałki ale na razie jakoś nie jest zbytnio zaangażowana w cymbalenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, nie wiem, mało chodze po lekarzach... Ghana -> mala sama pedałuje czy trzeba jej pomagac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkretnie to ja pcham wózek - jeszcze o pedałowaniu nie mamowy - baaa nawet blokuję pedały, żeby się nie kręciły. Ale i tak jest fajnie - Nina jedzie jak na Harleyu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątek :D pogoda typowo weekendowa :) Pola też na razie nie sięga by pedałować :) ma już prawie 76-77 cm (ciężko ją zmierzyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale te wasze dzieciaki juz duże, już nie moge się doczekać kiedy moja Julcia bedzie miała swój własny pojazd. U nas wreszcie lato :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato to w kalendarzu!!! ale weekend ma być podobno znośny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, lato w pelni! w weekend nie moglam tego wykorzystac, bo... przeprowadzalam sie! tzn na razie tylko ogarnialam nowe mieszkanie i kupowalam niezbedne rzeczy ale czasu na rower nie bylo :( Bezka -> juz kombinujesz kiedy Julka bedzie miala wlasny samochod? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeci 🌻 Hej hej :) Tygrysku u mnie też poproszę o lato w pełni, jak na razie na poniedziałkowe rano mam chmury i trochę chłodno ;) Ma się wybrać po południu. A więcej informacji o przeprowadzce? I to z jakiego powodu? ;) :D Córka od soboty robi nam pobudki o 5:30 😴 Pewno temu, że teraz śpi tylko raz dziennie... Ale dlaczego w weekend? Przypomnę jej to jak będzie musiała wstawać do szkoły a wtedy będzie chciała jeszcze spać :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów pierwsza ;) Tygrysku------> chcę, chcę chcę :D:D:D Kamorku, moja Julka chocby i o 24 zasnęła to miedzy 5, a 6 wstaje. Raczje bliżej piatej :/. Dziś nawet przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra 5 rano. Ja noby sama spię teraz po 8h a i tak niewyspana jestem... cały czas zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik teplićko a smradek Wczoraj Pola poszła spać dopiero przed 21-szą a wstała już o 6-tej... Dzisiaj miała drugą część szczepionki. Bezik nie zdążysz się obejrzeć jak Julcia już będzie śmigała ;) Ghana a jak tam Nina? Ciekawe jak czuje się Kati. Tygrysek zapewne mebluje się ;) nadal czeeeekamy na relację co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy :) Coz... czuje sie kiepsko :( rano mialam badania i musialam byc na czczo a potem pojechalam z F na zakupy i sie strasznie zmeczylam - nigdzie nie ma podjazdow dla wozkow i w ogole same utrudnienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati -> jak sie czujesz dzisiaj? odpoczelas? Kamorke -> tak jest mebluje sie! wczoraj, w koncu nabylam lozko i super-hiper fajny materaz z 25 letnia gwarancja! a jak bedzie mi sie na nim zle spalo to mam 90 dni zeby wymienic go na inny :D niech zyje Ikea!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati --->ostatnio tez to przezyłam i zakupiłam nosidełko, i się nie martwiłam jak tam czy tam wjechać, ale chyba twoj F. juz trochę za duży. Tygryś------>a jak się spało??? ide sprztac, prac, prasowac, gotowac i na zakupy, moja teściowa z corką dzis wieczorem przylatuja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik czwartkowy ciągle słoneczny :) P się już dobrze czuje (miała gorączkę i marudna była po szczepionce) następna dopiero jak będzie miała 5 lat. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka -> lozko i materac przyjezdza dopiero jutro, wiec w sobote opowiem jak sie spalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×