Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik poniedziałkowy :) Pogoda mocno się popsuła w weekend... w sobotę wiało i padało :O w niedzielę poszliśmy na długi spacerek, ale nie powiem, żeby było cieplutko :P Miłego tygodnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pada, pada i pada i czasu na wszystko za mało. calusy for @ll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo pogoda się poprawiła :D Klik wtorkowy ;) Jutro mam (chyba) wolne, bo muszę iść z F na szczepienie, a potem chcę wziąć 3 dni wolne od poniedziałku do środy, bo mam wizytę u lekarza i pewnie skieruje mnie na badania ;) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku, jaka jesien i zima? jeszcze sie lato nie rozkrecilo, nie rozpedzaj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w Australii :) chrzestny od Poli właśnie tam siedzi od niedzieli. Też chcę taką zimę 😭 jak u niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka zime jak w RPA to czasem mamy :P a w Australii to chyba jednak cieplej jest? Tez bym Ghano, chciala na mundial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj byłam przekonana, że dziś piątek! :-)a tu takie zdziwko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wy macie wrażnie, że jest piatek, a ja byłam święcie przekonana, że ŚRODA. I nawet umówiłam sie z koleżanką na środę, dzis rano, i nie przyjechala, zdziwiłam się, że pomyslała o następnej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poranny wreszcie piątkowy!! A jutro wyjeżdżamy z F na weekend na Kaszuby, czyli niedaleko ;) Oby tylko była ładna pogoda, ale podobno może być kiepsko :( Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati :D ale to Ci szybko zleci :D Też bym chciał aby P miało rodzeństwo bo to lepsze niż kuzynka :P Bezik przypomina mi się kwestia z filmu "Piętro wyżej" :) :) 🌻 się zachmurzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie... na razie kuzyn wystarcza... na razie nie jetem gotowa na następnego potworka.. i na ciążę!! Więc tym bardziej Kati - gratuluję decyzji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, nie mam na myśli teraz :) ale tak za 2 bądź 3 lata, o tyle o ile w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Lato przyszło - jakby ktoś nie wiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×