Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

hej! Ninie chyba idą 2 trójki na raz - masakra jakaś... jeszcze nigdy nie wpadła w taką histerię! Nie mogła zsnąć, tylko zanosiła się płaczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik:) Troche odpoczelam, ale w te upaly mi ciezko... jakas taka ociezala i obolala jestem ;) Bezik F jest za duzy na nosidelko no i za ciezki dla mnie - musze uwazac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik polekarzowy ;) Byłam dziś u mojej pani doktor i mam odpoczywać przez kolejny miesiąc ;) I powtórzyć badania glukozy bo "coś nie wyszło" :P Hehe pewnie najadłam się czegoś słodkiego dzień wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, czyli miesiac w domu? tylko prosze sluchac pani doktor i odpoczywac 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ---> tez chcę miesiac odpoczynku od wszystkiego Tygrysku --> czekam na relacje z pierwszej nocy w..... Ghana ---> u nas chyba ida górne jedynki, a moze to uczulenie, bo Julka ma jakies okropne, swedzace uczulenie. Kamorku ---> te szczepienia.... A ja padnieta, od srody mam gosci, tesciowa i siostre mojego P. Oby do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedziałkowy upalny :) Wczoraj byliśmy na plaży ze znajomymi, a dzis odpoczywamy ;) No tak - miesiąc zwolnienia. Ale co do odpoczynku to raczej średnio - mały Bobo daje czasem nieźle w kość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałek :) w sobotę i niedzielę zaliczyliśmy piaskownicę i basen :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudownie sie spalo na nowym materacu, w nowym mieszkaniu :-) tylko wczoraj elektrycznosc trzasnelam i jestem bez pradu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe Tygrysku dlaczego Ci trzasneła elektryczność... hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wlaczylam stara lampke? albo mialam za duzo na raz podpiete.... nie wiem Kamorku o czym Ty pomyslales :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P właśnie, właśnie sam nie wiem co myśleć z tym prądu brakiem ;) temu pewnie zapytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam cudowny weekend w Beskidach!!! na łonie natury, tam gdzie psy dupami szczekają, a diabeł mowi dobranoc - było super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorek, wtorek Kamorku ---> śliczna ta Twoja córunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu Ghanuś wierzę Ci... też bym miał cudowny weekend na łonie :D ;) :D :D :D Ja też chcę... och... na łono... ;) Bezik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku ----> a fe ;) dzis juz sroda i od jutra zostaje sama, juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostałam sama z dzieckiem i psami - to się liczy ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) Ghana ale tak na cacy sama? ma się wypogodzić :D *** Przyjechał Ślązak w góry, spotkał bacę i się go pyta : - Baco, a jak wy się tu na wsi myjecie? - Ano, rozbieramy się i ciul do wody. - A co z resztą ciała? *** Tajne laboratorium. Rozmowa dwóch "doktorów". - Ty, niezła mi wyszła ta ostatnia partia amfy... - Tak? Po czym poznajesz? - A, obsypało mi się trochę na kuwetę ze ślimakami. - I co? Gdzie one są? - Nie wiem, biegają tu gdzieś... *** Szara komórka przypadkowo znalazła się w mózgu mężczyzny. Wszędzie ciemno, pusto, ani śladu życia. - Huhu! - woła komórka. Żadnej odpowiedzi. - Huhu! - woła ponownie. Wtem, zjawia się inna szara komórka i pyta: - Zwariowałaś? Co tu robisz całkiem sama? Chodź, wszystkie jesteśmy na dole! *** Angielka , Francuzka i Rosjanka biorą udział w konkursie na miss świata. Pada pytanie: co by było gdyby znalazła się pani sama z 20 facetami na bezludnej wyspie? Angielka: - Modliłabym się o pomoc do Boga Francuzka: - Wybrałabym jednego najsilniejszego a on by mnie bronił przed resztą. Rosjanka: - Pytanie zrozumiałam, no ale gdzie jest problem? *** Lekcja matematyki. Nauczycielka pyta Wowę: - Wyobraź sobie że daję ci 200$. A ty dajesz Maszy 50$, Lenie 50$, Nataszy 50$. Jaki będzie dla Ciebie wynik? - Orgia. ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) Byłam dziś rano z F u lekarza, bo złapał jakąś wysypkę na plaży (okazało się, że uczulenie czy coś w tym stylu). Pogoda piękna, nie za upalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak całkiem sama nie, bo z Julą, ale bez P. i goście wyjchali. :D:D Kati ---> a może to uczulenie na słonce??? Julka ma i własnie objawia sie wysypka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piątkowy :) Byłam rano na badaniach - trzeba powtórzyć glukozę, bo coś za duzo wyszło :P Uczulenie uczulenie, ale raczej nie na słońce (nie w tym miejscu ;) ) Udało mu się zmoczyć w wodzie i mokra pieluchą obtarł sobie pachwiny (do tego wszedł piasek i w ogóle). Dostał jakies maści i już lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, my jutro aktakujemy Morskie Oko - zobaczymy czy uda nam się odtrzeć i ile to nam zajmie czasu z małą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati --->a może za dużo smakołykow wcinasz ;P Upał, upał, upał......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×