Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Pewno przestrzega zaleceń lekarza :D Cieplutko a tu człowiek w pracy Ciekawe jak Ghana na urlopie? Bezik co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wczoraj walczylismy z 40 stopniową gorączką, a po syropie na gorączkę również z wymiotami. Dzis tylko stan podgorączkowy i mam nadzieję, że będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare adresow moze nie dziala, bo topik istnieje od dawna, są nowe strony do klikania za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, wbrew pozorom Jula czuła się całkiem dobrze, aż myslalam, że termometr sie popsuł. Bo 40 stopni, a smieje sie i bawi. dziś duzo lepiej z Jula za to ja chora :(. pada, pada, pada, dajcie troche słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik sobotni :) U mnie wszystko w miarę dobrze choć czuję się średnio. Byłam wczoraj u lekarza i niby wszystko dobrze, ale mam na siebie uważać, nie przemęczać się i nie denerwować (też mi nowość :P ) Byłam z W 2 dni na Kaszubach - F został z babcią więc można się było wyspać :) Pogoda dziś taka sobie - duszno, ale pochmurno... Zaplanowaliśmy na wieczór wyjście ze znajomymi, ale nie wiadomo czy wypali, bo zapowiadają deszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas troche lepiej, dzięki Kamorku chyba od Twojego przytulania :P. Ciepło sie zrobiło i nawet mozna było na spacerek wyjść. Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik tak nie ma to jak przytulanie :D Sobota ładna, niedziela prawie cały czas trwała burza. Od rana do około 15tej. Pfff Poniedziałek zapowiada się słoneczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byly nawet dwie burze, ale w mojej okolicy lagodne, wiec sie zdziwilam gdy rano w wiadomosciach mowili o polamanych drzewach i zalanych ulicach czy piwnicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik z gorącego Trójmiasta :) Jest strasznie duszno i gorąco. W nocy popadał deszcz, błyskało się nawet, ale od rana znowu upały :O Byłam z F na spacerze nad morzem, ale nawet tam było duszno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez w nocy byla megaburza i powietrze sie w koncu poprawilo :) Zaraz zabieram Frania i idziemy na zakupy - trzeba upichcic jakis obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam p urlopowo - odgrzebuue sie z zaleglości!!! I klikam - we wszystkie działające linki - jak nie działają to skąd ja mam ich tyle ;-) Kamorek - co to znaczy "po kredkach"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dobrze, że tylko pokropiło... Bezik jak tam Julka? A Ty? Wyzdrowiałaś też? Ghanuś "no i po zabawie". Tak rozumuję ;) Ja jeszcze 3 dni i urlop :D W czwartek zamierzam iść oddać krew bo przyjeżdżają "wampiry" na rynek w Skoczowie. Pójdę jak się przełamię :) Nie przepadam za dziubaniem... Powtarzam sobie, że to mniej boli niż jak Pola ugryzie :) Fajny/sympatyczny film wczoraj oglądałem pt.: "Zaręczyny po irlandzku" (czy też "Oświadczyny po irlandzku", jak zwał tak zwał ale warto oglądnąć w ramach relaksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku, ale to tylko dwa male ukucia, nie boli tak bardzo a Twoja krew uratuje komus zycie :) jest chlodniej, chcialabym jednak żeby wrocilo cieplo i slonce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku :D to już jutro... ech Nawet od paru dni pije mineralke, i zrezygnowałem z ulubionej Pepsi i orzeszków solonych na rzecz oddania krwii :) Masakra. Pewno jutro zostanę w pracy ;) Dzisiaj Pola zrobiła nam pobudkę po 3 rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na samą myśl o pobieraniu krwi mam zawroty głowy... ale myślę o tym, żby pójść oddać bo mam Rh- takiej częsciej brakuje, ale terazmuszę odczekać po gastroskopii - nie pamietam czy 3 miesiące czy więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, ja też myslałam o oddaniu krwi jak będę w Polandzie, tym bardziej, że mój dziadek jest bardzo chory i potrzebuje krwi, ale nie moge:(. Bo karmie piersią. troche lepiej jesli chodzi o choróbska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcięło mi poprzednią wypowiedź :P Ale nieważne - pogoda jakaś taka niewyraźna, deszcz pada co jakiś czas, a ja musze iść z Franiem do lekarza na 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) o 10 przyjeżdżają wampiry :) znowu zachmurzone niebo a ja bez parasola....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, oj tak krew Rh- zawsze jest bardziej potrzebna od tej z "+", bo jest rzadsza... Kati -> wezcie parasol, kaloszki i plaszcze przeciwdeszczowe a deszcz nie bedzie Wam straszny :) Kamorek -> trzymaj sie dzielnie! Bezka -> przypomnij mi, kiedy bedziesz w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhu ja mam Rh + to może nie pójdę... ;) od tego picia mineralki to ciągle chodzę sikać.... pfff a tu akurat ma koleżanka urodziny i ma ciacho i pepsi :D człowiek se odmówił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerku ----> od 6 września do 4 pażdzienika :). całe 4 tygodnie :D:D Kamorku ---> ja też jestem fanką pepsi, ale do tego stopnia, że moge kupowac tylko jedną butelkę, bo gdybym kupiła więcej to bym i tak wszystko wypiła. Mniam pepsi, a mój P. pracuje w coca-coli. Bleeeee. Może to i dobrze, bo by mi zęby wypadły. U nas słońce od samego rana. Hurrrraaaaaaaa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×