Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klik poranny :) Jestem jestem Tajgerku:) Rano byłam na badaniach (w piatek mam wizyte u lekarza), a potem na zakupach (cos trzeba jesc;) ) Pozniej tez planujemy "rajd po Sopocie" ;) Mam pare spraw do zalatwienia i korzystam z pogody poki moge, czyli poki nie leje deszcz :O Zimno sie w dodatku zrobilo, szczegolnie wieczory sa bardzo chlodne. Ten wpis "biokominki" to moj ;) moze ktos z was cos wie na ten temat? Chcemy dogrzac jakos mieszkanko w zimie i W znalazl w necie biokominki, ale nic o tym nie wiemy, nie znalezlismy zadnego forum ani nic ciekawego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem w skrócie bo czasu mam mało a P śpi a lecę do pieca. Urlop to urlop z dzieckiem i prawie bez żony oraz leje jak z cebra i jest zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, przyda się gdyż znowu zalało nam piwnice. Ponoć od jutra ma się wypogadzać. Jeszcze dwa dni urlopu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) No podobno Tajgerku mozna, ale ja sie nie znam ;) Dzis pogoda lepsza choc o 5 rano obudzila mnie megaulewa ;) A moja przyjaciolke strzaly na Westerplatte jakos po 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas znowu pada:( Kati -------> Franio cudny, a czemu jst zwany maslakiem??? Jeśli chodzi o biokominek to moi znajomi sobie chwalą, bo maja to cudenko. To chyba mozna miec w pomieszczeniach. Wyglada super. Takie przytulne wnetrze robi. Ogrzewa tylko to jedno pomieszczenie> wiem, że trzeba uzywac specjalnego biopaliwa, i nie wiem czy jest drogie i czy wydajne. Ale przekonałam sie też, ze nie dymi i nie smierdzi i nie tzeba miec tego kominka podłaczonego pod komin. No i mozna montowac i demontować wielokrotnie :). Tyle wiem ekspertem nie jestem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik czwartkowy :) Dzieki Bezik z info o kominku :) No wlasnie przymierzamy sie do zamontowania jakiegos "ogrzewacza" w domu, bo mamy kosmiczne rachunki za gaz. Czemu Maslak? Aa jakos tak wyszlo ;) Najpierw mowilismy, ze maslaczy jak byl spiacy i zasypial, a potem zostal Maslakiem / Maslana :D Cholerka wlasnie zaczelo pada :O Dobrze, ze zdazylam zrobic zakupy i zaliczyc spacer po parku z Franiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, Franek to wyglada na takiego diabelka, ktory jest ciagle w ruchu, czy tez to tylko pozory? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik sobotni urodzinowy :D Tajgerku Franio faktycznie nie usiedzi na ogół na pupie zbyt długo ;) Ale narzekać nie moge, bo w sumie jest grzecznym chłopcem tylko... energia go rozpiera :D Pogoda dziś piękna, a my mamy plany - Franio jedzie do dziadków, a my najpierw na kolacyjkę, a potem na imprezę do znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zapowiada sie romatyczny weekend :) jak ladnie i slonecznie dzisiaj bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend i po! i tydzien pracy - tan dla mnie pracy 4 dni - póxniej 3 dni szkolenia, a poniedziałek znowu do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj w Łodzi! Dziś już z powrotem w Krakowie - czy my tu mamy jakiś pieprzony biegun zimna?!? niech ktos włączy ogrzewanie!!!! Natychmiast! Najlepiej naturalne ogrzewanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie to słońce... pada, zimno a tu jeszcze przecież trwa latoooo...!! uhm. W tym kraju to i nawet pogoda do D jest... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ludziska, nie można tak tylko narzekac i narzekać!! bardzo prosze poszukac jakis pozytywow w zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik piątkowy :) Jestem dzis nieco rozbita, bo bylam u chirurga na wyrywaniu korzenia. Nie bolalo (znieczulenie dla ciezarnych) i nadal nie boli, ale mimo wszystko jakas taka jestem srednio kumata ;) U nas pogoda tez niezbyt pozytywna. Dzis na szczescie nie pada, ale jest pochmurno i przygnebiajaco :O W sobote mialam urodziny, a w poniedzialek mamy 2 rocznice slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem Kati, wszytskiego najlepszego! przede wszytskim zdrowia dla wszystkich Twoich bliskich :) tutaj slonca nie ma ale jest calkiem cieplo, wiec nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×