Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Klikam! Dziś w pracy nie jest źle pomimo tego, ze mnie w piątek nie było i myślałam, że będę musiała nadrabiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy :) U nas cieplo i slonecznie. Wlasnie jestesmy na etapie pociagow (czyli tuf) z bajki "Tomek i przyjaciele" :D Zreszta wszystkie tufy sa na topie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuf ciuf - to u nas pociąg a u nas choroba dalej męczy - nie wiem czy nie skończy się antybiotykiem... byle do przodu... byle do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to u mnie jest zachmurzone niebo i zimno jak w psiarni Wczoraj wyszła brakująca lewa dolna dwójka :) P ma już ponad 12 zębów (więcej nie zliczyłem bo przy okazji gryzie) Sama zaczyna sobie czytać oczywiście po swojemu mówiąc np. etykietki z płynu do kąpieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezka juz chyba w Polsce jest? ciekawe jak lot... cieplo w miare ale szaro i mokro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik srodowy:) Pogoda dzis do d... :O Leje i leje, chyba nawet na chwile nie wyjdziemy dzis z domu :( Chyba, ze popoludniu cos sie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczny dzionek i wietrzny. Mógłbym powiedzieć, że to piękna polska jesień gdyby nie było to jeszcze lato ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś siedzę grzecznie w polarze ;-) a wszyscy dookoła kichają i prychają ew mają grypę żołądkową - mamy tu jakąś epidemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbym aby tak niektóre panie chodziły kuso ubrane u mnie w pracy ;) u mnie aktualnie zachmurzone jest niebo. Wczoraj z Polą patrzeliśmy na spacerze na Księżyc :D a już rano się obudziła i wołała "tata, tata, didzi" - czyli chciała oglądąć filmik z nią jak bawiła się z dziećmi :) Potem poszła dalej leżakować a tu człowiek na busa :( miłego piątku przed weekendowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote zaliczylam maraton fitness na swiezym powietrzu, pogoda dopisala, zdrowie tez. nic mi nie jest :D wspanialego tygodnia Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa trzeba przebrnąć przez ten tydzien - następny napewno będzie lepszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywny...,..,
na klikane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik wtorkowy :) U nas tez pogoda taka sobie - co chwilę pada deszcz i wieje wiatr. W weekend udało nam się zaliczyć 2 spacerki i nie zmoknąć :D Wczoraj byłam u lekarza i na razie wszystko dobrze (trochę się bałam, że znowu będę leżeć, ale na razie nie jest źle!). Miłej pracy życzę Wszystkim pracującym ;) Ja idę odkurzyć mieszkanko, a potem muszę zmopować podłogę i wziąć się za łazienkę, bo kuchnię juz odszorowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati a nie miałaś aby nie przemęczać się? A ty jak widzę co piszesz to szorujesz, sprzątasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - a jak się czujesz na zwolnieniu? nie brakuje ci pracy?? u nas piekne slonce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ostatni dzień lata :) zapowiada się słonecznie :D Miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko świeci budzą się do życia chęci... chociaż nie ja się jeszcze nie obudziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik srodowy :) No coz... musze sprzatac, bo nie moge patrzec na ten balagan (4 koty i dziecko ;) ). W twierdzi, ze mam obsesje na punkcie sprzatania, ale wątpię w to :P A co do pracy to wcale mi jej nie brakuje :D Czasem to nawet nie wiem w co rece wlozyc ;) Bobo potrafi zajac mi caly dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×