Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

:) ja już po. krew oddana. nie bolało, pierwsze ukłucie w palec nie czułem wcale, w ramię czułem ale bardziej boli jak Pola ugryzie :) jak bedzie ok z wynikami to krew moze byc do dwoch dni w szpitalu. Ksiazeczke posla do domu do 2 tygodni. ufff dostalem kawe i czekolady gustownym pudelku z RCKIK Katowice :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - no proszę mamy Dawcę :-) A nie wiem jakie czekolady u was dają - ale jak S. przynosi do domu po oddawaniu to nawet ja - słodyczożerca" ich nie tknę... A kiedyś dawali mu pyszne gorzkie, a ostatnio takie blee - może jak pójdzie teraz to będzie lepiej :-) Kati - i jak u lekarza? Ja wczoraj też byłam z Mlłodą - szeczpienie i ogólne badanie - Pani powiedziała, że nina ma wysoki próg bólu, bo tylk się skrzywiła, a zaraz zapomiała o ukłuciu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś jest jakas Union chocolat z Żychlina. 3 deserowe i 4 mleczne. Dam dziewczynom w domu bo nie mam okresu ;) na słodkie. Kawe zostawie w pracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedURLOPWY, kiedy i ja bede mogla tak napisac? na razie przedWEEKENDOWY i to tez cieszy :) Kamorku, dlaczego nie mogles pepsi ani ciasta? mnie przed pobraniem kazali zjesc sniadanie, a potem dali obiad (okropny, wiec nie jadlam) i slodka herbate - bleee. nie pamietam jakie czekolady dostalam... Bezka -> wg mnie coca-cola jest lepsza od Pepsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nic nie mówili a ni nie pisało o tym co by nie pić i nie jeść :) Sam z siebie nałożyłem co by się niby oczyścić ;) Mnie kazali w ambulansie wypić duszkiem 3 kubki letniej herbaty przed badaniem. Błeee :) Dobrze, że mnie nie dali obiadu bo bym nie miał gdzie tego upchnąć po tych herbatach. Ja tam wolę zdecydowanie Pepsi chociaż jak jest Cola to nie pogardzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się w sumie przekonałam do Hoop coli. A wogóle to najlepsze jest coś w tym stylu z puszki. Zawsze smakuje lepiej niż butelkowo - fajniejszy gazik! Kiedyś robiliśmy testy na rozpoznawanie 3 rodzajów coli (pepsi, coli i hoop)- i mimo, że się od siebie różnią to koledzy bardzo róznie przyporządkowywali smaki do firm - fajna zabawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzie lubie pepsi. Uhmmm, chyba zaraz wyślę P. do sklepu. jak nie ma pepsi, a bardzo mi sie jej chce i mam tylko colę, to tez wypiję, ale zawsze marudzę:P Pada, pada a my wczoraj bylismy na jezynach. nawet jeden pojemnik wyladował w zamrażalce, a z jednego ciasto, a dwa zjadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżyny - mniam, bardzo je lubie :) na szczescie pogoda nadal letnia, wiec bylam na wycieczce rowerowej i po niej bez wyrzutow sumienia zjadlam 3 kawalki czekolady Linda mango + cayenne w kwestii coli to bardzo lubie slowacka kofole - pyszna jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryś ----> witaj ja dzis dzień zaczęłam od czekolady i pomarańczy :), szkoda, że pepsi nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik ja na razie wypiłam puszkę coli - w celach zdrowotnych - na problemy z brzuchem najlepsza cola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik poniedzialkowy :) Mielismy wczoraj na Pomorzu niezla nawalnice. W drodze z Helu trafilismy na burze z wielkim gradem (wielkosci duzych winogron). Masakra. Auto powgniatane, ale szyby cale... Franek plakal jak nie wiem co ze strachu. Ja niestety czuje sie tak sobie, znowu cos tam sie dzialo wczoraj i ogolnie srednio wesolo. W. chcial mnie ze 2 czy 3 razy juz wiezc do szpitala... A pierwsza ciaza (poza "lezaca" koncowka) byla taka bezproblemowa, ech :( Dzis wiec odpoczywam sobie z Franusiem - wlasnie gotuje obiad, bo szkrab zasnal ;) Umylam tez troche podloge w domu, bo przy 4 kotach i dziecku, to nie moze byc zbyt czysto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do coli, to uwielbiam i cole i pepsi ;) Najlepiej w puszce :P Dla równowago parze sobie czasem czajniczek zielonej herbatki figowej z miodem, zeby nie bylo, ze ciezarna tylko niezdrowo sie odzywia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ----> U nas twierdzą, że w ciązy nie można pic herbaty zielonej i białej. U nas twierdzą, że chinina moze uszkodzić ucho środkowe płodu, ale czy to prawda to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati, może jednak nie szoruje podłóg, zwlaszcza po tym jak jak sie kiepsko czulas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloooo u nas załamanie pogody dziś! wysyłam kilka zdjec z wakacji - cz2 - czyli Sudety! a głównie moja córeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas 9 stopni, zimno jak w psiarni, odkreciłam grzejnik. Na Boga jest sierpień ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr 9 stopni! to przesada! tu jest przyjemnie, ale czuć już jesień... poranki chłodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to u mnie świeci słonko i za chwilę idę z P do wesołego miasteczka pojeździć autami. Trochę nas opaliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - jak mija urlop?? my wczoraj poszliśmy na spacer rodzinką, ale Nina co chwila robi przystanek na zrywanie kwiatków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, wczoraj w dzień wyszło słonko i było goraco, ale noce zimne, Brrrrr około 6-9 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6-9 stopni??? brrr zimno... tutaj troche pochmurnie ale nadal mozna chodzic w krotkim rekawku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ---> ale tylko w nocy w dzien koło 16, i bardzo wieje, więc krótki rękaw odpada, ale nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pogoda z wysp przybyla do Polski... rzadam powrotu lata, do konca wrzesnia powinno z nami byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×