Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Wszystkiego naj naj i to podwójnie :D :D Jej zaczyna mrozić, - 24 C na dworcu o 7 rano :) Wczoraj się zastanawiałem czy nie zapomniałem ubrać spodni bo tak mroziło w tyłeczek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik w niedzielny wieczor :) Ale zimno!! Na dodatek boli mnie gardlo, wiec siedze w domu. Musze wyzdrowiec do czwartku, bo wieczorem wybieram sie na koncert (Jafia Namuel w Papryce sopockiej - polecam goraco! :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) A nad morze cieplej (plus 4), snieg troche zniknal ;) za to dzis troche sypie a troche pada - ohydna pogoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Nad morzem cieplej, ale wieje okrutnie. Dzis to juz nawet na spacer nie wyjdziemy, bo po prostu sie nie da, glowe chce urwac. Tadek juz chodzi! Zaczal jakos tak po roczku. Najpierw bokiem, a teraz to juz zasuwa jak maly samochodzik! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - i jak się ogarnia takich dwóch "chodziaków" - muszę się przygotować :) Mogłoby się już zdecydować i zrobić wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina wczoraj skończyła 3 lata :) Jutro goście i impreza. Więc uciekam sprzątać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) Mam zapalenie oskrzeli i nie czuje sie zbyt dobrze, ale daje rade ;) Ghanuska nie jest latwo. Tadek po prostu biega jak rakieta i probuje sie dostac w rozne miejsca gdzie nie powinien (kable, kocie miski, buty itp.). Jak chce sie wykapac, to musze ich zamykac w pokoiku, bo inaczej to roznie mogloby sie skonczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreza urodzinowa super :) Ustaliliśmy z rodziną, że nie ma prezentów, tylko zbieramy na rower i teraz mamy gotówkę czekamy tylko na dostawę do sklepów - i to już będzie taki "duży" rower z 4 kołami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOŁ!!! Gdzie się podziewacie??? Klikać mi tu! Pewnie korzystaliście z pięknej pogody, ale teraz szary tydzień się zaczął, więc i czas na komputer i internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOŁ!!! Gdzie się podziewacie??? Klikać mi tu! Pewnie korzystaliście z pięknej pogody, ale teraz szary tydzień się zaczął, więc i czas na komputer i internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) Pogoda nad morzem taka sobie - wczoraj padal nawet grad. Franek troche sie przeziebil i dzis musimy zostac w domu, choc wielkiej straty nie ma, bo na dworze jest raczej ponuro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadek pare dni temu rozpoczal swoj pierwszy sezon na placu zabaw i jest najszczesliwszym brzdacem na swiecie mogac turlac sie w piasku, hustac na hustawce, krecic na karuzeli i w ogole WYJSC Z WOZKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Nad morzem wieje okrutnie, wiec siedzenie w domu z zakatarzonym dzieckiem nie jest takie najgorsze ;) Oby tylko Tadek sie nie zarazil, bo w przyszlym tygodniu ma szczepienie, ktore bylo juz przekladane przez katar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jestem :) U mnie też choróbska rządzą - chyba to wiosenne przesilenie, ale już mam dość! Nie wiem co to będzie na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jestem :) U mnie też choróbska rządzą - chyba to wiosenne przesilenie, ale już mam dość! Nie wiem co to będzie na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jestem :) U mnie też choróbska rządzą - chyba to wiosenne przesilenie, ale już mam dość! Nie wiem co to będzie na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klik klik :) Co za masakryczna pogoda - snieg z deszczem, zimno (0 st) a do tego lodowaty wiatr. Swieta tez maja tak wygladac :O Aha - podobno nasze nabozenstwo Wielkopiatkowe bedzie transmitowane w 2 pr tv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt! trochę podobno śnieżnych, ale co tam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×