Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Ghana -> cos mi sie dzisiaj tez nie chce otworzyc, to fakt, ale wczoraj jeszcze ladnie chodzil... a nie juz poszlo, tylko dlugo sie strona ladowala... Kati -> a jak Ci ten dzien minal? bo mnie ciezko, oj ciezko.... ale kilka CV poszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc pracusie:) ja latam jak struś pedziwiatr... mam super zaleglości... ale pogoda za to ślicznaaaaaa :) i to jest jedyny plus jak narazie.... klikam i do pracki zmykam.. buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pogoda piekna, sloneczko swieci - az sie chce ;) W pracy standard - roboty sporo, rozne spotkania i... ogolnie fajnie :) Wreszcie cos sie dzieje :) Musze sie w koncu wybrac do fryzjera i zrobic \"cos wiosennego\" na glowie ;) Chce jasne pasemka i moze jaka ciut krotsza fryzurke :) A teraz wmasuje w stopy kremik odzywczy i bede odpoczywac :D Ciao 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal pieknie, cieplo i slonecznie :D i tak ma byc tez w weekend :D bylam wczoraj na pokazie przedpremierpwym filmu \"w strone slonca\" - chala, szmira, cos strasznego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna w pelni - wymieniłam opony na letnie :) Kati - po fryzjerze zdjecia prawda? Jak w pracy, ja znowu w tym tygodniu nie znalazlam zadnej oferty naktora chcialabym odpowiedziec... kurcze trudno jest znaleźć pracę jak już się ma jakieś wymagania finansowe i jeszcze chciałoby się fajną, ambitną pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Tajgerek weekend zapowiada sie pieknie, ale ja niestety jestem ciut chora :( Wlasciwie to czuje sie fatalnie, a czeka mnie dzis sporo pracy :O Kolega z pracy byl chory i oczywiscie nie poszedl na zwolnienie :O Ghanuśka fryzjer musi jeszcze troche poczekac - sie dzis dowiedzilam, ze jestem dyrektorem, a to oznacza, ze... mam w weekend co robic... Zaraz sie zabieram za robote... Ciao 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce sie cus poczytac
zapomneliscie o www.ratujfoki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo, bardzo dziekuje za link do ratowania fok :) to jest wazne!!!!!!! ja juz dawno petycje podpisalam ale moze ktos jeszcze tego nie zrobil, zatem dziewczyny i chlopaki - PODPISYWAC!! a ja jade zaraz do stadniny od dawna sobie obiecywal, ze wroce do jazdy konnej i dzisiaj slowa dotrzymuje! Ghana -> a jakie Ty masz plany na weekend? Kati -> do pracy? w sobote? i to chora,,, biedactwo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu na szczescie pracowac moge w domu, ale i tak mam dosc :( Na razie skonczylam - zobaczymy jaki bedzie odzew ;) Teraz moge troche posprzatac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygryseksl
sloneczne i radosne: dzien dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w przepiekna sloneczna niedziele 👄 Wczoraj bylam ze znajomymi w dwoch knajpkach no i niestety nie posluzylo to mojemu gardlu ;) A tak powaznie to teraz mam juz zapalenie gardla na calego i ledwo mowie :( Co i tak nie przeszkodzilo mi dzis w spacerku po plazy ;) Trudno - chorowac bede w pracy :D Zycze Wszystkim milej niedzieli i znikam odpoczywac :) Ciao ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku....koniecznie daj znac jak bylo w tej stadninie? bylas tam po raz pierwszy ???? ech... :) 🌻 Kati... łącze sie z Toba w chorobie 😘... mnie gardlo drapie, mam kaszel i goraczke... trzymajmy sie.. :) ja zaraz ide pochłonąć kolejna porcje lekow :( troche mnie trzesie gorączkowo ale wszyscy wkolo mowia ze dziś jest cieplo ... wiec pewnie tak jest:P paaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl -> w stadninie bylo cudownie!! koni nie ma duzo ale widac, ze sa zadbane i dobrze utrzymane. Na ujezdzalni caly czas byl instruktor (wlasciciel stajni) i mowil nam co zle robimy, dawal rady etc (mnie to odpowiada, chociaz sie czegos naucze i technike podszkole). Ja jezdzilam na Perle - kochana klaczka, grzeczna ale trzeba bylo jej pokazac kto tu rzadzi, czyli trzymac krotko wodze, bo czasem jej sie nie chcialo ;) Kati -> z gardlem nie ma zartow!!!! bardzo Cie prosze uwazaj na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerciu ❤️ Ja problemy z gardlem mam od zawsze - gdy mialam 7 lat wycieli mi trzeci migdalek, bo ciagle milam zapalenie gardla i ozne anginy ropne :O ; 10 lat temu przeszlam silne zapalenie krtani i od tej pory wiecznie cos sie dzieje - krtan, tchawica i gardlo :( Kiedys to mi nawet laryngolog powiedzial, ze jak nie bede uwazac to strace glos, ale mysle, ze troche przesadzal ;) Girl rzeczywiscie jst cieplutko, ale troche mnie \"trzeslo\" dzis na tej plazy ;) Zaraz wypije fervex, possam tymianek i podbial, a potem lulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczne dzien dobry :D Kati -> zatem prosze uwazac na gardlo i w przeciagach nie siedziec!! Kamorek, gdzie Ty sie podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!! No tak niestety już po weekendzie.. a było tak cudownie!!! na wsi ! Zaliczyłam targ w weiliczce- super- taki z sadzonkami warzywek - można sadzić grządk :) i opalałam się na tarasie- jedyna pożyteczna rzecz to umyłam samochód, a tak to się byczyłam- poprostu ekstra! A w niedziele byliśmy w Myślenicach i spotkaliśmy się z jednym z \"moich\" psów- czyli bratem Redi i Flipera! Ależ on duży :) Nie dość, że on był największy z miot to jeszcze trochę utuczony i zarośnięty na maksa, ale widać, że szczęśliwy! Nie widziałam go od zeszłego grudnia :) A inny brat został ojcem i dosytałam dziś zdjęcia małych szczeniaczków- rośnie następne pokolenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i odpoczywac zmykam :) Tajgerek - rozkaz! ;) kurowac sie bede i uwazac :) Ghanuska - brawo :) Girl 👄 Kamorciu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow bylam u gryzjera... ta poprzednia fryzura to jednak do niczego.... dobrze wygladalo tylko tuz po cieciu, a potem to wszystko na oczy mi lecialo, z tylu wlosy do karku sie kleily no i nikt nie zauwazyl zmiany.... a teraz jest pieknie wiosennie - krotko!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochani juz jestem i klikam, ledwo cos zyje bo kreci mnie w nosie.. pewnie to pyłki wiosenne fruwaja.. ale za to pieknie dzis słoneczko grzeje:) Tygrysku... \"gryzjer\" no myślalam ze padne.. świetne slowo.. chyba zaczne tak mowić na fryzjera ha ha haa.. super :) 😘 Kati... 😘 Ghanus... tak czytam i czytam o pieskach... tak niedawno posylalas nam fotki maluchow takich nieporadnych jeszcze a tu prosze juz sami sie potomstwa dochowali :) super 😘 Kamorku, Beziku, Margotko i cala reszto gdziekolwiek jesteście... buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - a gdzie zdjecia?? nowej fryzury oczywiscie?? Girl - no wlasnie, tak niedawno byly takie malutkie :) A wlasnie zaraz wysle kilka zdjec moich pieskow- swieżo po trymowanu więc wyglądają pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, klikam i odpoczywac jak zwykle zmykam ;) Jutro moge sie nie pojawic, bo licho wie o ktorej skoncze - mamy wazne spotkanie (podpisujemy umowe na program komputer.). Ech tak to jest z dziecmi - dorastaja :D Lulusia ma juz 8 miesiecy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×