Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on_32

DUŻY BIUST!!!

Polecane posty

Gość bioooooood
😴 💤ciągle tylko dupy, cyce, chuje NUDNO! 😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤😴 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
jasne , milo jest tylko wtedy ! ale jak trzeba je nosic meczyc sie z nimi jak uciekaja z biuustonosza przekrecaja sie , wygladaja strasznie , zeby chociaz byly choc troszke jedrne a nie jak u starej baby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dddddddddd - no co ty po prosyu musisz dobrac odpowiedni biustonosz!!!!!!!!!!!!! to nawet wf nie jest straszny :D ja na wfie zawsze cwiczylam i lubulam :) - dobry biustonosz robi cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDDDD
a moze jakas firme mi polecisz ( nie droga)??? ja mysle ze najlepsze sa takie zwykle a nie pushupy bo one powiekszaja jesdszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam ulubionej firmy.... najlesze sa... przynajmniej ja preferuje - miekkie miseczki, ksztalt taki zeby srodkiem nie \"wyskakiwaly\" ;), i koniecznie na fiszbinach - musza tez dobrze trzymac pod biustem poniewaz nie lubie takich dla starych matron - lubie koronki, ale nie za duzo - dla mnie najladniej wygladaja takie do polowy miseczki z lycry lub satyny; a od polowy jakas koronka lub gipiura - takie sa tak szyte ze wlasnie nie ucieka nic srodkiem :), no i sama koronka jest dosc slaba, a tak szyte staniczki ladnie trzymaja i sie ladnie prezentuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata
a może lepiej obejść się bez tych staniczków??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podciągam tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_32
czy zastałem jakieś posiadaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80D
kocham je i mój chłopak tez i zresztą wszyscy kolesie je kochają:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca_
nie dziwię się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na marginesie
Duży biust to najwspanialsza rzecz na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dziewczyna ma 75Euwilbiam sie nimi bawic i wkladac kutaska miedzy nie.a gdy masuje go nimi to odjezdzam do raju duze biusty to jest to co sie kobieta najlerpszego przytrafilo oprocz malej rozowej mokrej cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75C (czasem jak bardzo schudne to 70C), nie wiem, czy to duży. Jeszcze niedawno temu miałam mały, teraz czuję się o niebo lepiej. Nie robiłam operacji. Dziewczyny lepiej mieć ciut za duży biust, niż płaskie A - wierzcie. Kazdy rozmiar traci jędrność z biegiem czasu, zresztą lepiej mieć duzy biust w młodości, niż mały ale jędrny na starość, kiedy generalnie ciało brzydnie i się nie podoba. To młodość jest czasem ciała, a wiele lasek przezywa ją w kompleksach i wielkiej zawiści;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giuseppe
Niech żyją duże cycuszki Pozdrawiam wszystkie posiadaczki dużych cycków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_32
odświeżam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makłowicz
ja mam takie duże że jak sie schyle po proszek który spiera piĘnćdziesiąt najczęściej spotykanych plam to czasem se na cycka nadepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_32
śpimy? Drogie Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zołza
ja mam ładny biust z niepowtarzalnymi walorami estetycznymi:P on_32 a co ? Ty nie masz zadnego w poblizu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_32
no rozglądam się i nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala zolza
no tak, nie ma co podziwiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_32
nic co by szczególnie zachwyciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_32
no pięknie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaskulska
ja sie melduje :classic_cool: tak mi przynajmniej mowią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85 D
no nie powiem mąż jest wniebowzięty gdy może sobie włożyć członek między mije piersi i zrobić kilka ruchów frykcyjnych. tak ładnie się w nich chowie :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziqiuta
DD 80 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziqiuta
mmmmmmmmh mój tez uwielbia wsadzac członka miedzy moje piersi odpływa przy tym a ja razem z nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×