Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spot_ka

mam pryszcze na pośladkach dlaczego i jak sie ich pozbyć??

Polecane posty

Gość Muq
Tez mam pryszczki na tylku, od jakos 3 lat? Marze o ladnym tylku ale nic nie dziala. masci, cuda.. nie wiem Ale jesli chodzi o faceta? Co tam, kocha ? To nie przeszkadza mu napewno (: , tez sie straaasznie wstydzilam, ale co mam sie ciagle chowac kiedy wchodzi to lazienki chociaz jestem naga albo odrazu sie ubierac po seksie zeby nie widzial mojego tylka rano kiedy jeszcze spie? Pff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_Inga
Na różne skórne problemy polecam krem antyseptyczny Himalaya. Jest tani, jakieś 5-6 zł, a naprawdę świetne goi różne krostki, ranki, otarcia itp. Przynajmniej u mnie ;) Ale spróbujcie, za tę cenę warto zaryzykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu
też tak miałem ...trzeba zmiksować 5 papryczek chili przez 2 minuty wziąść całą maśći wetrzeć czekać 40 min i polać gorącą wodą po 1 tyg stosowania pryszcze i krosty na poćladkach znikną ,można stosować na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaa14
witam : > ja również mam takie pryszczyki... i nie tylko czerwone, bywają też ciemne...a że mam dopiero 14 lat i bardzo mi zależy żeby jakoś wyglądać, np w wakacje strasznie się krępuję... kiedy podrosnę myślę że.. będzie mi to przeszkadzało w stosunkach damsko-męskich. do dermatologa się nie wybiorę, ponieważ się wstydzę i do tej pory nawet mama ani siostra nie wie, ze mam takie coś... wstydzę się im powiedzieć, bo pewnie pomyślą że nie dbałam po prostu o higienę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszcowa pupa!!!
dziewczyny mam bardzio wielki oroblem mam duze poryszcze drapalam je i krew sie puszczala niie drapie juz 1 tydzien i minimalnie pomoglo ale jakies domowe porady blagam was help me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **bursztynka**
ja tez mam te pryszcze, ale takie małe, Bylam u dermatologa,powiedział,zebym spróbowała kremu Polarix ok 15 zł bez recepty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakaaa
ja tez polecam solarium poszałam pare razy i miałam gładką pupke jak niemowlak!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakaaa
a jesli ktos nie moze na solarium lub go nie stac to tez polecam myc pupe szorstką stroną gąbeczki minimum 4 razy dziennie no i moze tez pomuc dzienne kąpie w nadmanganianie potasu ja się kąpałam jak nie mogłam chodzic na solarium i tez pomagało ... no i zapomniałam dodac wizyta na solarium 2razy po 5 min 3razy po 7 min no i 4razy po 10 minutek i na dobrych lampkach i miałam rok wolnego od wyprysków na pupie i naprawde nie polecam wam zadnych toników ani zadnych tłustych masci na pupe aaa i mozecie jeszcze uzyc zasypki dla niemowląt jonson czy jak to sie pisze do pupy i to powinno również pomuc tu chodzi o to aby wysuszyc te pryszcze.... aaaha a jesli na solarium nie zchodzą to radzę tez połozyc sie poprostu na brzuszku lub isc na lampy stojące...bo czasem jest tak ze pupa sie spoci i lezymy na tym pocie i te pryszcze jeszcze sie zaoGNIAJĄ .mowie wam warto spróbowac solarium nie jest az tak drogie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakaaa
malutkaa14 tez zaczełam miec w tym wieku ten sam problem ...własnie wtedy odkryłam solarium mega pomogło:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macareeena!
to jest jakaś masakra. mam 15 lat i chyba mam najgorszy tyłek w całej klasie(z dziewczyn) ;/ wszystkie mają takie gładkie tyłki, tylko ja mam takie krostki, pryszcze i inne cuda. mówiłam i pokazywałam to mamie, ona powiedziała, że to po jakimś czasie zniknie, i że niektórzy tak mają, ale mam wrażenie, że tego przybywa... ;_; nie mam pojęcia co mam z tym zrobić i jaka jest tego przyczyna..... ;/ jest tu ktoś, kto jest mniej więcej w moim wieku i też ma z tym problem? :D pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13Gość
Super sposób - sprawdzony przeze mnie. Spiritus salicylowy 2% z apteki + KREM z witaminą A. Po 2 miesiącach systematycznych zabiegów wszystko ustąpiło, a było bardzo dużo. Codziennie rano i wieczorem po prysznicu przetrzeć miejsca zakażone spirytusem i odczekać na wyschnięcie po czym posmarować kremem. POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepper88
Wszystkie pryszczate pupcie :P Słuchajcie sudo-crem nic nie daje... mam ten sam problem ale wyprobowalam tak mydło siarkowe+spirytus salicynowy+solarium+maść alantan= pozbycie tego cholerstwa ale trzeba stosowac to codziennie tylko solarium tak raz na tydzien....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez je mam :/ bylam u dermatologa i powiedxial ze to normalne ale cholernie krepujace...moze ro byc od potu zarazkow i zimna...jak siadamy na desce klozetowej nawet w domu trzeba nalozyc cos np papier... trzeba szukac przyczyny ;) plus peeling i balsam polecam o dziwo antycelulitowy z farmony:)) zmniejszyly sie baaaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze to jest srebro nanokolidalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po sreberku mi po 3 dniach wszystko ustapiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ba__koc
Ja też mam takie czerwone pryszcze na pupie i nie wiem co z tym zrobić. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam tak jeszcze niczego nie probowalam ale bardzo mnie to meczy i pistanowilam cos z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, polecam kąpiele w nadmanganianie potasu, solarium... mi tylko to pomagało i codziennie myc posladki gąbką minimum 2x dziennie ...obojętnie jakim mydłem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gvadasienada
Slonce troche pomaga, ale trudno sie non stop opalac.Ja ratuje sie zielona glinka, oczywiscie po wysmarowaniu pupy leze w reczniku na boku lub brzuchu przed laptopem:) Ale moze byc***przed ksiazka czy podrecznikiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam garniera takiej białej maski z pilingiem 3 w 1. kupilam to aby stosowac na twarz ale przy okazji wyprobowalam na posladki do tego smaruje kremem z ziaji kuracja antybakteryjna do skory trondzikowej no i dziala pryszczy nie ma, ale wracaja gdy mam okres ale jest ich malo w sumie moze ze 3 lub 4. wiec w sumie mozecie sprobowac uzywac srodkow do twarzy no mi pomoglo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam codzienny, krótki masaż (na sucho) rękawicą sizalową. Gąbki i peelingi nie działały, dopiero ta rękawica poradziła sobie z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Pawlowska
pryszcz>smarujemy maścią ichtiolową>wyciskamy>dezynfekujemy spirytusem salicylowym>blizna<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przemywac acnosanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak można siadać na publiczne toalety ludzie!! Moja córka ok 3 miesięcy ma kilka pryszczy na tyłku i nie pomaga żaden sudocrem. Nie siada na żadner toalety tylko na swój nocnik który myję za każdym razem kiedy korzysta z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiza91xx
A ile kosztuje wizyta u dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pryszcze sa tez czesto powodem oczyszczania sie organizmu,lub tez aktywnościa gronkowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To uczulenie, mnie zawsze wysypuje kiedy zjem jajka. Szczęście w nieszczęściu, że tylko na pupie bo jajka uwielbiam, więc jem, a partnerowi to absolutnie nie przeszkadza, mało tego kompletnie nie zwraca na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użyj soli morskiej najlepiej z morza martwego w dużych ilościach i intensywnie myj je w wodzie. Pomaga . Mi pomogło . Najlepszy efekt jest jeśli. Dodasz do wody żelu lub mydła i zrobisz gęstą pianę :) oraz balsamami myj i mydłem ,,biały jeleń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do migotkaaaaa
W 100%sie z toba zgadzam,nie tylko brudnych deskach,ale takze siadajac golym tylkiem na brudnej poscieli,lozkach,kanapach ze skory.Smarowalam zelem do rak antybakteryjnym i nosze dluzsze gacie byle nie welniane bo tez podrazniaja problem zniknal.Jak sie zapomne problem wraca itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojotka001
NIE UZYWAC PILINGOW! Mam ten problem od wielu lat i wiem ze nie wolno podrazniac skory posladkow! Trzeba ja nawilzac i natluszczac. Nie uzywam zadnej gabki tylko delikatnie myje posladki reka z mydlem - bialy jelen jak najbardziej albo mleczko do ciala dove. Po kapieli rowniez smaruje. I tak codziennie. Solarium tez pomaga, jak juz sa wysusza je i szybciej znikaja. Eh duzo z nas ma ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×