Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spot_ka

mam pryszcze na pośladkach dlaczego i jak sie ich pozbyć??

Polecane posty

Gość gość
podobno pryszcze powstają z uczulenia lub z otyłości ,ja też je mam ale słyszałam żeby szorować je gęstym pilingiem i smarować SUDOCREM-[nazwa kremu}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym smarować? Przecież to jest zapychający skórę kit!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasznak
Na takie problemy to masz aplikator na wypryski HB. Nawet nie rozumiem jaki jest cel w stosowaniu tutaj sudocremu... A przy naturalnym kosmetyku powinno się udać wyeliminować wszelkie ślady jakie wam się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Tylko 12 Lat i To mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie moje Panny ja też mam ten prysztaty problem !!!! Jak byłam w ciąży to miałam czysta d**e przed ciążą wielkie bolące pryszcze teraz urodziłam i znów się pojawiły . Nie byłam w ciąży chodziłam na solarium i pomagało znikały ... wcześniej też próbowałam mascie u dermatologa byłam i nic tylko solarium mnie ratowało .... poczekam aż moja niunia pod rośnie i idę znów nie trzeba chodzić nie wiadomo, ile raz w tyg na 10 min wystarczy a prysznic po 2 razach na solarium schodzą ...na prawdę działa bo mam ten problem kupę lat i te pryszcze są duże i strasznie bola .... powodzenia a solarium mam wytestowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd pamiętam to miałam, koszmar. Chłopak sie denerwował bo zawsze padało zdanie "zgaś swiatlo" bo po prostu się wstydziłam. Mam bardzo ładna pupę, jędrną, odstająca jednym słowem brazylijską- dzięki przysiadom, a ten szajs tak ją szpecił. Problemu pozbyłam sie niedawno bo od tygodnia juz tego nie mam. Sposób okazał sie prosty- codziennie w trakcie kąpieli biorę szorstką szczotkę do pleców wyciskam na nią żel pod prysznic, jakiś delikatny typu bialy jelen czy ziaja kozie mleko i szoruje aż do czerwoności :-) potem dobrze ją natłuszczam, moze być to jakiś krem nivea czy jakikolwiek inny tłusty krem. Ja mialam akurat krem ziaji nagietkowy do cery normalnej a ze nie mogłam go zużyć do buzi to potraktowałam nim te dolne policzki :D efekt piorunujący! Po tygodniu nie mam ani jednej ropnej krosty. Gładziutka aż nadotykac i napatrzeć sie nie mogę. Dziewczyny nie kupujcie drogich specyfików bo nie warto, sama sie przekonałam na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problemsharedisproblemhalved
DZIEWCZYNY po 20 latach borykania sie z tym wstydliwym problemem- pryszcze na posladkach wreszcie przez przypadek odkrylam co je powoduje: zakazenie virusem zimna : Herpex simplex. Wiem ze to brzmi smiesznie I nawet dermatolog ani lekarze pierwszego kontaktu tego nie zgadli przez 20 Lat!. Dopiero jak lekarz przepisal mi acyclovir na zimana twarzy to zauwazylam ze I pryszcze na posladkach zaczely sie goic! Szok bo juz sie poddawam I myslalam ze do konca zycia bede je miec. Mam nadzieje ze I wam poze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli ma dolegliwości małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRIBIOTIC... pomaga!!! Lek dostaniesz w aptece bez recepty (tani), to maść połączenie trzech antybiotyków. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta dermatologa to podstawa!!!!!! Mam to cudo zawsze w lecie kiedy okolice bikini trzeba usunąć. To się nazywa bakteryjne zapalenie mieszka włosowego. potrzebny antybiotyk i płyn DAVERCIN ( na receptę niestety). Bez antybiotyku wraca jak bumerang. Jeśli na stanie domowym nie posiadam to maść cynkowa gruba warstwa i wysusza dziadostwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam to i pomagam
Też tak miałam ale POLECAM dowolne masło do ciała,albo ogólnie coś co jest tłuste i 'chroni' podraznioną skórę np oliwek czy cos, peeling potem masełko, mi zniknęło po 2 dniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości wypadków jest to rogowacenie okołomieszkowe, ale i tak zalecałabym wybrać się do dermatologa. Sudocrem na to nie pomoże, bo ma właściwości jednocześnie obsuszające - zapobiegające wydzielaniu łoju na skórze i natłuszczające sztucznie - parafina w składzie. Od sudocremu mogą wam się pojawić dodatkowe pryszcze (po używaniu go na twarz) - tak się dzieje w większości przypadków, chociaż to zależy od tolerancji na substancje komedogenne (zapychające) czyli tę parafinę. Na rogowacenie okołomieszkowe nie jest skuteczne samo zdzieranie czyli peelingi, które oczywiście są niezbędne, a baaardzo mocne i dogłębne nawilżanie (NIE MYLIĆ Z NATŁUSZCZANIEM). Ważna jest też duża ilość wody. W dużym uproszeniu (tak na "chłopski rozum)" - jak macie coś twardego - w tym wypadku zrogowaciałego, to można to zrapać ew. rozpuścić. Dlatego peelingi i nawilżanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten krem to prawdziwy cud, 5 lat walczyłam z tradzikiem od liceum do teraz,masakra kasa na lekarzy dermatologów i kosmetyki z rosmana i nic aż do teraz kiedy znajoma poleciła mi krem pilarix i po 5 dniach nic, poprostu wszystko wyszło nawet moje rany sie zagoiły od wyciskania polecam kupujcie ze strony producenta tu: http://pilarix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie potówki ,znikają same po kilku dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co... jakieś cuda na kiju stosujecie, kremy nie kremy, antybiotyki - po cholere? Ja to wyleczyłam zwykłym octem i wodą utlenioną, nie ma sensu kombinować. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie dziala sudocrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powracają

Hej dziewczyny,  ja mam ten sam problem czasem jest tak, że mam krostki a potem tak jakby znikają ale nie wiem od czego. Smarowałam kremem i było git ale teraz znów wróciło. Dużo tych waszych metod i nie wiem które testować, więc chyba najlepiej iść do dermatologa, alee z tego co czytam to długo trwa. Macie jakiś konkretny pomysł na szybkie pozbycie się tego ...ostwa? Jutro wybieram się na zakupy i chętnie podjadę do sklepu przetestować coś co naprawdę działa. Pozdrawiam 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×