Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutka 81

Gdzie usuwać rozstępy laserem oprócz Szczecina, pomóżcie????

Polecane posty

Gość Dorotka K
Dziewczyny, nie wiem, czy wiecie, ale do Polski w końcu dotarł laser PicoSure. Na Zachodzie to bardzo popularna metoda. Mniej zabiegów się wykonuje i jest ultra efektywny. Ja się chyba wybiorę. Nie wiem jak cenowo, bo to w Klinice Miracki. Czytałam trochę na brytyjskich forach i generalnie laser ma bardzo dobre opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka1986
we Wrocku Dermamed na Żeromskiego- bardzo dobry sprzęt- wygooglałam sobie zanim poszłam. Poza tym fajna obsługa, no i cenowo- w porównaniu z innymi- bajka. 3 zabiegi i rozstępy praktycznie niewidoczne. Oni z tego co się orientuję mają jeszcze drugi gabinet na Krzyckiej. Można śmiało uderzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam straszne rozstępy na brzuchu po ciąży, usuwałam je laserem w bytomskiej klinice Amaryllis, byłam na 4 takich zabiegach, teraz rozstępy są prawie niewidoczne a skóra jest gładsza i jędrniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usuwałam w zeszłym roku w Centrum Urody i Medycyny Q10 w chorzowie, teraz mija rok od zakończonych zabiegów na brzuch i wybiore sie jeszcze na łydki, bo efekty są bardzo zadowalające, u mnie zniknęło chyba z 80% tego cholerstwa, zrobiłam 4 zabiegi, robiłam laserem frakcyjnym Co2 , konkretny zabieg, miejsce tez konkretne, rzetelna obsługa, ceny w porównaniu z katowicami bez porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagienkazzz
W Krakowie jest Vici Clinic i mają tam laser ResurFX. Polecam zabiegi nim wykonywane, sama jestem po trzech takich zabiegach, rozstępy stały się praktycznie niewidoczne. Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalecam poszukanie na portalu www.znajdzlekarza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×