Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malutka 81

Gdzie usuwać rozstępy laserem oprócz Szczecina, pomóżcie????

Polecane posty

ja jestem już po dwóch zabiegach i widać efekty a jeszcze trochę przede mną! polecam medi derm w rembertowie. miły personel, można wszystko omówić i rozwiać swoje wątpliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pvl
W Łodzi Polecam dermed naprawde zrobiłem tam 2 razy mezoterapie i efekty są niesamowite... jedna ampulka do mezoterapi kosztuje 200 zl. Propo rozstepow to nie da sie ich usunac ale w moim przypadku mezoterapia naprawde ladnie je zrownala z kolorem skory i wygladzila prawie juz ich w ogol nie widac jeszcze raz polecam Dermed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjemsepomarańcze
w Poznaniu polecam centrum dermatologiczne symbiosis, przed nimi wcześniej miałam robioną mikrodermabrazję, tak mi polecił jeden z znanych dermatologów w Poznaniu-nie wymienię tego gabinetu, bo chodze tam dalej na botox, ale to nic niedało (oczywiście mam na myśli rozstępy), później w symbiosis mi wyjaśniono dlaczego, dlatego odradzam wszystkim mikrodermabnrazję, mezoterapię i kwasy, a polecam zabieg laserowe, tu miałam jeden i jest zdecydowana poprawa ale prawdopodobnie potrzebne będą jeszcze 2. zobaczymy ważne,że przed zabiegiem mi wyjaśniono co będzie się działo i jak, a nie tylko stwierdzenie faktu, że to jest super i myśl co chesz, dlatego jestem sopkojna, polecam zabieg miałam robiony na biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio Lados
witam serdecznie. jako gabinet w obecnej chwili przeprowadzamy badania nowego medycznego urzadzenia do usuwania rozstepów. jesteśmy po wykonaniu zabiegów na kilku pacjentkach i efekty sa bardzo zadawalające. jeśli po zakończeniu badań okaże się że efekty są więcej niż dobre wprowadzimy go na rynek poski. pierwsza pacjentką na której wykonywany był zabieg miała pół roczne rozstepy, efektem końcowym po serii 6 zabiegów było praktycznie całkowicie zniknięcie rozstepów. teraz przeprowadzamy zabiegi na rozstepach które mają wiecej niz 6 lat. osoby zainteresowane efektem końcowym proszę o kontakt pod adresem studiolados@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po konsultacji z panią z warszawskiego salonu urody Amaya miałam wykonany zabieg, który pozwolił w wielkim stopniu zminimalizować rozstępy. Miałam robiony zabieg laserem frakcyjnym. Już po pierwszej serii są widoczne efekty, pomimo tego że zabieg nie jest zbyt przyjemny naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie tylko laser jest dobry, żeby się pozbyć rozstępów. Można je usunąć też innymi metodami. tylko pytanie jak bardzo one są widoczne. Jeśli chodzi o to, gdzie się zgłosić, żeby się pozbyć rozstępów poza Szczecinem to ja bardzo chętnie podam namiary na świetne miejsce w Krakowie. Możecie pisać na priva : castana@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Majoneczka, a dowiadywałaś się może w der-medzie na Armii krajowej??? Wiem że mają wśród zabiegów laseroterapię, na rozstępy najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraxel to naprawdę skuteczna metoda. Wiadome na początku jest ciężko - bo jednak jest lekki obrzęk itd. natomiast później efekt jest już spoko. W krakowie jest fajny salon na Sławkowskiej - Estetica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska.82
Witam! Chciałam wam gorąco polecić zabieg laserem Palomar Lux1540 Fractional. Po ciąży pozostały mi nieestetyczne blizny (mimo iż stosowałam różne kremy w trakcie). Dr Gębska z Katowic poleciła mi zabieg tym laserem. Jest to amerykański laser frakcyjny, który w naturalny sposób pobudza tkankę do regeneracji jednocześnie nie pozostawił żadnych ran, a jedynie niewielką opuchliznę i zaczerwienienia które zeszły po kilku dniach. W moim przypadku potrzebnych było ich akurat 3. Efekty były już widoczne po pierwszym, a po wszystkich seriach jestem zachwycona! Pozdrawiam, Baśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziasta
NIE POLECAM LASER STUDIO W SZCZECINIE SZCZERZCIE SIĘ ROBIŁAM USTA KWASEM MÓWIŁAM ŻE CHCĘ ZA PRZEPROSZENIEM DUŻE WARY A NIE MAM EFEKTU INNY SPECJALISTA POWIEDZIAŁ MI ŻE MAM "TO" WSTRZYKNIĘTE ZA GŁĘBOKO ...... Z TEGO CO WIEM PATU MOIM ZNAJOMYM TEŻ SPIEPRZYLI PARĘ RZECZY! TO NAJDROŻSZA I NAJGORSZA!!! OPCJA CHIRURGI PLASTYCZNEJ ODRADZAM!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianaxz1
Bardzo dobre centrum dermatologiczne jest w Gdyni nazywa się Proderm , tu masz adres: ul. Świętojańska 135/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaa77
ja z wlasnego doświadczenia i 2 moich kolezanek polecam zabieg w multiklinice w katowicach. oprocz swietnych efektow po zabiegu laserem frakcyjnym to do tego mila i kompetentna pani doktor. wszystkie jetesmy zadowolne z efektow i polecamy wszystkim szukajacym rozwiazania problemow z rozstepami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nickusia
olkaa77! Byłabym bardzo zainteresowana Twoją propozycją. Mogłabyś mnie poinformować na jakiej ulicy znajduje się dokładnie ta multiklinika? Czy zabieg laserem frakcyjnym rzeczywiście jest taki skuteczny? I bolesny? (ból to pikuś, byle to dziadostwo mi zniknęło ze skóry). Mój przypadek jest ciężki i wiąże się z wagą. Jestem aktywną osobą i moja waga wahała się od 59-62,8kg. Niestety, dwa lata temu miałam naderwanie stawu skokowego i złamaną rękę, więc siedziałam w domu przez kolejne 2 miesiące (bez ruchu - tyle co po domu i na kontrole do lekarza). Przytyłam 10 kg = 71,6 kg. Schudłam dosyć gwałownie do 65kg (zaraz kiedy wróciłam do ruchu i treningów). Trzy miesiące temu miałam ostre zapalenie gardła i tchawicy. Chodziłam po lekarzach, żaden mnie nie wyleczył do końca. Wciskali mi sterydy, na których w 2 miesiące przytyłam 12,5kg! Jestem załamana! Kiedyś miałam dosyć fajną figurę (nie była perfekcyjna, ale lepsza niż obecnie - to na pewno) A teraz? To dla mnie takie krępujące. Jak na siebie patrzę to mi się płakać chce. I najchętniej to bym potłukła tych lekarzy co mnie sterydowo leczyli. Jestem na siebie taka zła. Mam coraz gorsze samopoczucie. Mam 176,5cm wzrostu i waże te 77 kg. Uporczywie walczę z roztępami, ale to nic nie da. Pomocy! Przeczytałam artykuł o Revitol Stretch Mark - cudownym kremie na rozstępy i chciałabym go przetestować. Może któraś z Was go miała? Nie wiem, czy wydawać na to pieniądze, czy po prostu nazbierać na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że w Estetice w Krakowie robią taki zabieg, nazywa się on Mosaic-laser frakcyjny i podobno różni się od zwykłych zabiegów laserowych tym, że nie naświetla jednorodnie powierzchni skóry, ale wywołuje mikroskopijne uszkodzenia skóry, otoczone fragmentami zdrowej, nieuszkodzonej skóry. Dzięki temu proces leczenia przebiega szybko i podobno bez widocznej rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak daleko możesz jechać ja ze swojej strony mogę polecić Kraków i studio Estetica jestem bardzo zadowolona ze wszystkich zabiegów, które tam robiłam i maja bardzo dobry sprzęt i specjalistów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka77
@Nickusia: hej! ogolnie to polecam ci wybranie sie na konsultacje do dr gebskiej, ktora przyjmuje w kliniuce na ulicy czerwinskiego (na przeciwko spodka, latwo trafic:)), ktora na pewno pomoze ci w twoich problemach ;). POWODZENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silna13
Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, polecam Ci klinikę urody Q-clinique, która oferuje profesjonalne zabiegi medycyny kosmetycznej pod okiem lekrzy specjalistów. Zabiegi wykonuje wykwalifikowany personel, a wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze. Niezależnie wiec czy chcesz pozbyć się zmarszczek, niechcianego tłuszczyku bez operacji, lub wykonać zabieg depilacji laserowej polecam odwiedzić Q-clinique. Wszelkie szczegóły znajdziesz na stronie www.q-clinique.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisssaa_85
Ja w wawie polecam spa ce-ce. mają teraz nowy laser i można właśnie między innymi usuwać rozstępy. Ja co prawda korzystam tam z innych zabiegów, ale moja przyjaciółka zapisała się na sesje tym laserem. To jest bardzo skuteczna metoda, często nawet później nie ma śladu po rozstępach. Słyszałam dużo opinii dziewczyn którym nic nie pomagało że dopiero taki zabieg dał skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annula49
Ja robiłam w Warszawie w salonie chic spa :) Pani Magda bardzo profesjonalnie zajęła się moimi okropnymi rozstępami a przy okazji sobie porozmawiałyśmy i różnych rzeczach. Jestem bardzo zadowolona z efektów i samej wizyty dlatego Wam polecam!! Nawet znane gwiazdy w tym salonie korzystają z usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmilaW
Hej dziewczyny. Jeśli chodzi o mnie to od najmłodszych lat miałam problemy z nadwagą. Chudłam, tyłam i tak na przemian. Kiedy zaszłam w ciążę wiedziałam, że znowu wszystko wróci! Nadwaga, a do tego też rozstępy na brzuchu. W sumie muszę się przyznać, że to trochę zaniedbałam...moje dziecko ma już 2 lata, a ja dopiero teraz chcę z tym coś zrobić. Bardzo chciałabym wykonać dobry zabieg w profesjonalnym gabinecie, który sprawi, że znowu poczuję się ładna i atrakcyjna. Dużo schudłam, ale brzuch został. Słyszałam, że świetne metody stosują w http://q-institute.pl/ Czy słyszeliście coś o tym gabinecie z Wawy? Chciałabym usunąć swoje rozstępy laserowo, ale są one dość szerokie i nie jestem pewna co do rezultatu. Proszę o pomoc! Doradźcie mi coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstępy mozna usuwac nie tylko laserem. Bardzo dobre efekty są po rollerze lub po silniejszych kwasach medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika77
Emila W. ja bardzo dobrze znam Q Institute, ponieważ robiłam tam sobie zabiegi na odchudzanie, a dokładniej kriolipolize. Zabieg z rabatem 20 minutowy kosztuje 100 zł, super co??Ceny mają naprawdę fenomenalne. Nie masz się co zastanawiać tylko wybierz się do nich, zobacz na stronę www.q-institute.pl poczytaj opinie. Ja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikuś690
Chyba w Szwedo Group we Wrocławiu mają usuwania rozstępów tylko nie wiem czy laserem ale na pewno dają zniżkę na zabieg 25% dla nowych klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wawie możesz iśc do Bejda Medical. Ceny całkiem ok., choć moim zdaniem lepiej czasem więcej zapłacić i mieć pewność, że zabieg jest dobrze wykonany i są tego efekty. A nie idę na 3 serie, potem 4 i oprócz pustego portfela nie mam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze Szczecina jeżdżę do Poznania do kształtosfery. Mam pociąg koło 8 rano i na 11.30 jestem na miejscu. Ceny są duUUUżo lepsze niż u nas a serwis super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofija Z
Ja już od roku cieszę się ciałem bez tego paskudztwa :) Byłam na zabiegu w warszawskim melitusie. Jak dorastałam to często tyłam i chudłam (tak na przemian) i rozstępy to była swego rodzaju 'pamiątka' po tym okresie.....Długo myślałam nad laserowym zabiegiem. To chyba naturalne, że miałam sporo obaw, bo generalnie to jestem na anty jeśli chodzi o tego typu zabiegi :p W końcu namówił mnie mój mąż, bo nie mógł już słuchać mojego narzekania! Polecam skorzystanie z jakiegoś miejsca z renomą - zapłacicie trochę więcej,a macie gwarancję, że nie wywalicie pieniędzy w błoto, a wasze ciało dodatkowo nie ucierpi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiregina
Ja również mogę dać namiar na dobrą klinikę w Poznaniu. Nazywa się Esthetique. Mają różne zabiegi, które pomagają walczyć z rozstępami, ale chyba najskuteczniejszym jest ten: http://klinika-esthetique.pl/prx-t33/ Wiem jak to boli mieć te dziadowskie rozstępy, ale na szczęście ten kłopot jest już za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×