Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Savana1979

Wyniki moczu w normie w pęcherz dalej boli!

Polecane posty

Gość soel
Poczytałam o Waszych problemach i myślę, że przyczyn bólu pęcherza może być kilka. Chcę zwrócić Waszą uwagę na jeszcze jedną możliwość. Chodzi mianowicie o obecność w pęcherzu pasożyta - przywry ,która wywołuje chorobę zwaną motylicą krwawą. Szczególnym wskazaniem do możliwości występowania tej choroby jest podbarwienie moczu krwią. Nie wiem jak motylicę leczy medycyna oficjalna, ale stosunkowo prostym sposobem jest usunięcie pasożyta za pomocą generatora częstotliwości. Siostrzenica miała problem o jakim piszecie i praktycznie po jednym zabiegu z użyciem wspomnianego generatora ma spokój - a leczyła się od kilku miesięcy. Wykonała masę badań w tym ginekologicznych, posiewów jakieś tam badania pęcherza od środka - wszystko na nic. Jedna wizyta w gabinecie TREA w W-wie póki co sprawę załatwiła. I jeszcze jedno - zakażenie przywrą wcale nie jest tak rzadkie jak mówią lekarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkamis
A mój pęcherz nie boli. Nie mam zapalenia pecherza. Wyniki super i ciągle biekam do wc. Ginekologicznie wszystko dobrze. Już nie wiem co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbity_pęcherz
Ja rozumiem was wszystkie, ale mi to się zaczęło po ciąży i trwa tylko w zimę.Ostatnio nawet furagin nie pomaga.ciągle tylko musze siedzieć w kocu bądź na toalecie. A boli okropnie! Seksu z tego powodu już 2 miesiące nie uprawiałam.Mam czsem tego tak dosyć że mam ochote skoczyć z mostu (w przenośni), Może polecacie jakiegoś dobrego lekarza od tych spraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hena
Mnie też dopadł ten problem, boli w podbrzuszu, nawet podczas kaszlu. nawet czuje jakby ciągnęło troche do pleców w dół, boli tez przy nacisnięciu w okolicach wzgórka łonowego, dzisiaj zaniosłam do badania mocz. Jutro będzie wynik.Pieski żywot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka88
Ja bym nie eksperymentowała tutaj z jakimiś domowymi sposobami leczenia infekcji pęcherza.A to dlatego,ze jednak takie rzeczy trzeba koniecznie konsultowac ze specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlll
Dokładnie.Tutaj nie ma zartów z taka choroba,zwłaszcza jesli ona lubi powracac.Dlatego trzeba zapytac o taka szczepionke lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaludia
Cześć. mam 15 lat od roku mam ten sam problem. Co miesiąc pojawiają mi się bóle podobne do tych które towarzyszą bólom przy zapaleniu pęcherza i co miesiąc miałam robiony badanie moczu, z którego nie wykryto żadnych bakterii. Nachodziłam się od lekarza do lekarza raz trafiłam do szpitala bo nie wytrzymywałam z bólu. Lekarze byli bezradni przepisywali mi jedynie furagin z witaminą C i inne antybiotyki. Wczoraj poszłam do ginekologa, który mnie zbadał i zrobił USG. Powiedział że moja zastawka nie wytwarza pewnego hormonu, który wydzielany jest podczas 19-25 (chyba nie pamiętam już) dnia cyklu miesiączkowego i jest on naturalny nie zaburzy normalnej pracy organizmu i przepisał mi leki zobaczymy może zadziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkaaaa
Kolejny taki przypadek wskazujący na to ze jednak szczepionka jest tutaj dobrym wyjsciem i ze jednak mamy szanse na wygranie z ta dolegliwościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mudduza
Oj żeby się tak męczyć bez wizyty u urologa, nie rozumiem, teraz są szczepienie przeciw tej chorobie, po co tak cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazia70
też słyszałam o szczepieniach na zapalenie pęcherza - według mnie pic na wodę, niedługo to już na skaleczony palec zrobią szczepionkę :p bolący pęcherz lepiej wspomagać najprostszymi sposobami: cieplej się ubierać, pić sporo płynów, łykać kapsułki z żurawiną (np. prouro, bo ma dodatkowo wit.C), pić sok żurawinowy i rozgrzewać się termoforem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja56
No własnie coraz czesciej słysze o tej szczepionce. Mysle ze to jest jeden z najlepszych sposobów na to aby wreszcie skutecznie pozbyc sie tej dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia788
Bylam u lekarza i zaciekawiona zapytałam własnie o ta szczepionke.Ona jest doustna i rzeczywiscie jesli ktoś ma problemy z nawracajacym zapaleniem pęcherza to jest to jedno z najlepszych wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka890
Moze najlepiej jest juz ta dolegliwośc do nas powraca iśc do lekarza i zapytac o urovaxom.To szczepionka,która z pewnościa najlepiej radzi sobie z takimi dolegliwościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka890
Nie wszystkie niestety jesteśmy takie chętne aby chodzić sobie do lekarza.Wolimy leczyc sie w domu co nie zawsze własnei jest dla nas tym najodpowiedniejszym sposobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_es
Czy to jest może uro vaxom? Bo jeśli rzeczywiście pomaga to spróbuję go pobrać, nie mam już siły z tymi ciągłymi zakażeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka890
Tak ,dokładnie to jest ta szczepionka,o której juz dosyc duzo pozytywnego mozna przeczytac w internecie na temat samej szczepionki.Warto zapytac o nia lekarza,bo to moze nam naprawde pomóc przy naszych dolegliowsciach z pęcherzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruszka_jj
Ja jestem jak najbardziej za szczepionką,zwłaszcza tak naprawde jesli moze pomóc i nie koniecznie bedzie działa tak słabo jak te wszystkie leki dostepne bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_es
A wiecie może jak długo trzeba brać tę szczepionkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka_kol
To wszystko powie Tobie lekarz,kiedy przesledzi historie Twojej choroby i to jak ta dolegliwosć do Ciebie czesto powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryszczak2
Najelepiej bedzie jak o ta szczepionkę po prostu zapytasz lekarza.On wszystko wytłumaczy i nie musisz pytac tylko urologa,ale i swojego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkaaaa
A ja spróbowałabym tez przez jakiś czas pobrac probiotyk,chociazby taki jak lacibios femina,aby móc spowodowac zeby odbudowac flore bakteryjna.A nastepnie moze trzeba zakwasic mocz i zobaczyc co sie bedzie dalej działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filan_tropka
A czy której z Was w ogole pomogła żurawina? Bo teraz co słysze to co druga dziewczyna leczy sie na dolegliowsic pęcherza własnie w ten sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filan_tropka, moim skromnym zdaniem i widzą z autopsji żurawina jest super ale nie jako środek leczniczy tylko profilaktyczny. więc leczyć się żurawiną to tak średnio i wydaje mi się, że lepiej zrobic posiew, wyleczyć się odpowiednimi antybiotykami/lekami i wtedy profilaktycznie żurawinę stosować. ja biorę prouro, ale przyznaję, że często zapominam. ale i tak lepsze kapsułki niż sok jak dla mnie. co do szczepionki zgadzam sie z Max Zander vel Klaun :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam problem z pęcherzem jak inne panie które tu piszą. Ciągle jakieś antybiotyki muszę brać bo mam ciągle te objawy z których robi się zapalenie. badania w normie posiewy tez wszystko wyleczona do szczecina jeździłam nawet na wymazy. ostatnio lekarz rodzinny zapisał mi szczepionkę urovaxson powinna sie ją barć przez cały miesiąc do wykończenia opakowania a potem sie zobaczy czy nie trzeba dalej jesli jest taka potrzeba, niestety mi zaszkodziła wiec prawdopodobnie nieci i nie boge juz wiecej jej brac, wystąpiła biegunka i bóle brzucha tzw. skudki uboczne. mama zamiar jeszcze isc do urologa ale nie wiem czy pomoże skoro innym panią tutaj tez nie pomogli. ginekolog wspomniał ze to może być endometrioza a jeżeli tak to poprostu trzeba z tym żyć niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darecccka
Ja mimo wszystko nie zalecałabym jednak leczenia na własna reke.Jesli juz to moze jednynym wyjsciem moze byc lekarz i szczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart_ka
Ja tez skłaniałabym sie w tym wypadku jednak w strone szczepienia.Zwłaszcza ze jednak teraz w okresie letnim czesciej zdaza sie nam ze łapiemy jakies infekcje od strony pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiio
Jak tak sie leczysz sama i nie przechodzi ,tylko własnie jest coraz gorzej,to moim zdaniem trzeba iśc do lekarza.Nie powinniśmy z niczym zwlekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktokolwiek z was robił badania pod kątem kamicy nerkowej? Ja mam problemy z pęcherzem raz na kilka miesięcy, z tym, że czynnikiem wywołującym zapalenia nie są bakterie, a piasek schodzący z nerek. Nie ma sensu truć się Furaginem, który rozwala wątrobę. Bo pewnie lekarz nikomu nie powiedział że z Furaginem przydałoby się brać wit.z grupy B, zwłaszcza B3 i B1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el jak l
Wiesz co,własnie tacy jestesmy ze leczymy dana doelgliwosc samodzielnie nei zawsze majac pewnosc czy robimy to dobrze.Dopiero jak nas tak ostro przycisnie sam ból biegniemy do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cholasch
Z furaginum to z tego co wiem, to raczej witaminę C się bierze a nie witaminy z grupy B (te za to przy probiotykach są wskazane ;)). A u mnie wychodzą bakterie zawsze i też nie jest dobrze. Także i tak i tak źle ale przynajmniej wiem, co się dzieje. Szczepionki nie chcę brać, a z takich suplementó czy homeopatii to co jest najlepsze? Zurawina to chyba Prouro, nie? A ziołowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×