Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ingas

MEZOTERAPIA na wypadające włosy

Polecane posty

Gość gość
Witam. Ja robiłem mezoterapię osoczem bogatopłytkowym i dr Cyj w Centrum Medycyny Estetycznej Remedest w Ustroniu i uwazam ze jest bardzo dobry efekt zdecydowanie włosy mniej wypadaja. http://www.remedest.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa909
Teraz jest dużo nowocześniejszych metod na wypadające włosy, np. peptydowa terapia włosów. I tutaj dobra wiadomość dla osób z Krakowa i okolic, bo widziałam, że jest w promocji w klinice SCM estetic. Jest to bardzo dobry sposób, aby zająć się swoim kłopotem. Polecam, bo klinika jest godna zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezoterapia jest bardzo dobrym sposobem na wypadanie włosów. Mój mąż korzystał z tego zabiegu w w krakowskiej klinice Skopia http://skopia-ec.pl/. Efekt rewelacyjny! Jeszcze nigdy nie miał tak super fryzury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakosmetolog
Zdecydowanie polecam skorzystać z zabiegów mezoterapii, dają spektakularne efekty w zakresie zapobiegania wypadania włosów - serię ustala się z trychologiem po wszystkich zleconych przez niego badaniach. polecam clinica cosmetologica i dr igora michajłowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuj mikropigmentacji skóry głowy? Taki zabieg może bardzo pomóc, a na pewno rozwiąże problem łysienia! Klinika Micro Haar przeprowadza takie zabiegi i mogę ją z czystym sercem polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Istnieją takie zestawy do domowej mezoterapi mikroiglowej, co 7 dni wykonuje sie naklowania takim waleczkiem (rollerem) później w te miejsca wcięta serum wg mnie warto spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marawstala dziś powodzenia z zakażeniem Poza tym, jesteś naiwna skoro sądzisz, że dzięki powierzchniowym nakłuciom cokolwiek odżywczego dotrze do cebulek włosów. Nie siej głupoty, tylko zajmij się czymś pożytecznym, na przykład dokształcaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Jakim zakażeniem jak waleczek masz tylko dla siebie i chyba go myjesz i odkazasz spirytusem przed i po użyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:18 Idiotyzmu ciąg dalszy... w powietrzu masz bakterie, na skórze masz, we włosach masz. Zawsze masz, niezależnie, ile razy wcześniej głowę umyjesz. Dlatego takie zabiegi wykonuje się w miejscu sterylnym, przy odpowiednich warunkach. Pogadaj sobie ze specjalistą jakimś, bo ja nie będę tracić więcej czasu na przekazywanie Ci elementarnej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Tak a w gabinecie nie masz powietrza : ) tam głową jest idealnie czysta Wiem jak wygląda gabinet kosmetyczny : ) jeśli odpowiednio przygotuje sie głowę, musi być czysta i czysty musi być roller to nie ma szansy by do czegoś złego doszło chyba, ze nastąpi reakcja alergiczna co nawet w gabinecie moze sue zdarzyć : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:27 ...Nie. Porozmawiaj ze specjalistą, poważnie mówię, to si,e dowiesz, jaka jest różnica. I nie szerz bzdur, które zagrażają zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
* zanieczyszczonego powietrza, kurz... Ludzie którzy przychodzą tez roznoszą zarazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Moze nie jestem ekspertem ale jakas tam wiedzę posiadam, dzieki za troskę : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny i skuteczny zabieg. Wystarczy 3-4 serie a kondycja włosów znacznie się poprawia, oczywiście u każdego efekty indywidualne. Ja u siebie różnicę zauważyłam po 3 zabiegu i to nie od razu, jeszcze mam zamiar się wybrać za jakiś czas do tej kliniki w Gdańsku przy uniwersytecie medycznym i zrobić kolejny zabieg, żeby efekt się dalej utrzymywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonias33

mezoterapia igłowa połączona z karboksyterpią czyli zabieg Carbolift jest jeszcze bardziej skuteczny! jestem bardzo zadowolona z efektów - a na zabiegu byłam w SC Beauty Clinic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Jak chodzi o wzmocnienie struktury włosa to bardzo dobrym zabiegiem jest mezoterapia igłowa. Zabieg jest robiony pod znieczuleniem punktowym, a daje bardzo dobre efekty odbudowy włosów oraz wzmocnienie nowych , które wyrastają . Sama robiłam pół roku temu taki zabieg i bardzo mi to zagęściło i wzmocniło włosy, mogę polecić jak najbardziej. Znalazłam bardzo fajną klinikęgdzie taki zabieg wykonują Art Derma Clinic w Rzeszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka

Zabieg z preparatem Dr Cyj jest bardzo skuteczny. Częsta koloryzacja niestety zrobiła swoje i włosy zaczęły wychodzić mi niemal garściami, więc ten zabieg był dla mnie jak zbawienie. Serdecznie dziękuję dr Ewie Berlińskiej za podpowiedź i zabiegi i serdecznie panią doktor polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzka ciekawość

Zastanawia mnie, czy znajdą się w końcu opinie osób które korzystały z tego zabiegu nieco dłużej niż miesiąc, a nie osób co słyszały..nie korzystały ale się wypowiadają .Oraz te daremne reklamy trychologów czy opinie osób które doznały  efektu placebo po pierwszym zabiegu i czarują wszystkich że ta metoda jest skuteczna? No wiecie ...chodzę jakieś 3 miesiące, ponad.. i w miejscu dokonywanych zabiegów włosy robią się cienkie i jest ich mniej. Ponoć do ok pół roku mają być efekty...ja się obawiam że do tego czasu wypadną mi wszystkie włosy w miejscu gdzie próbuję rozwiązać problem. Jeżeli znajdą się tu osoby przekonane że to działa i mają na to dowód w postaci leczenia na własnej skórze ...byłbym wdzięczny za szczery komentarz. (Reklamy  cudotwórców  jak i namiary do nich nie będą brane pod uwagę...interesuje mnie skuteczność tego zabiegu, szanujmy swój czas i pieniądze...taniej chyba wyjdzie przeszczep a efekt BĘDZIE...tutaj tracę nadzieję :).)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jann

jestem facetem a jednak na własnej skóze przekonałem się, że mezoterapia skóry głowy naprawdę działa. Przede wszystkim mogę pochwalić się tym, że zauważylem że włosy przestały wypadać i powstają nowe cebulki. Warto. Ja robiłam zabiegi w klinice Proclinic we Wrocławiu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompka

ja jestem po zabiegach mezoterapii na skórę głowy. Miałam robione trzy zabiegi w Derma Clinic na Płatniczej w Warszawie. Efekt widziałam już po pierwszym zabiegu. Włosy mniej wypadały i lepiej wyglądały. Teraz po ostatniej sesji minęło już 3 miesiące i efekt wciąż się utrzymuje 🙂 na szczotce zostaje o wiele mniej włosów 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×