Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konrad33

Szczeciński Klub Zero Zobowiązań

Polecane posty

Gość konrad33
...jaaaaaasne...monotonia monotonia,a życie toczy się dalej...tylko co to będzie jak się okaże za 10 kolejnych lat,że dzieci podorastały,przybyło zmarszczek,klimakterium(andropauza) za pasem małżonek jest meblem a życie przeleciało nie wiedzieć kiedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie jest życie Konrado, za 10 lat będę strasza o te 10 lat i nic się chyba nie zmieni oprócz tego, że życie płynie szybciej niż byśmy chcieli. Wiem, że można sobie je urozmaicić ale czy akurat w ten sposób, jest tyle innych zajęć a nie tylko sex, oczywiście jest potrzebny ale...to nie wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrado, ciekawa jestem czy już też ci się znudziłam??? Po co człowieku zawracasz ludziom głowę jak w trakcie rozmowy \"wychodzisz\" ??? To jest trochę niegrzeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa-lijka77
Konrado zwinął sie z forum bo nie dla niego gadanina i teoria tylko praktyka:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczecinianin70
a moze zanjdzie sie jakies słodkie ciasteczko i dla mnie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa-lijka77
halo konrad33 nooo gdzieś się podział Ty niegrzeczny????? hmm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa-lijka77
zdecydowanie nas tu mało!!!! za mało!!!!!! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macek78
dobry wieczor szczecin,dołąxczam sie do pisania i jednak mało nas tutaj, wszystkicz pozdeawiam-rozweselmy te WIOSKĘ Z TRAMWAJAMI,TAK BEZ ZOBOWIĄZAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macek78
witam cie melisa,siedze na forum od godziny i kiepsko cos z tym szczecinem,mysle ze niektórym w tej wiosce net odcinaja o 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe powiem ci ze bardzo mozliwe:D widzisz ja sama sobie kabelki posklejalam i jakos chodzi takze musze to wykorzysac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macek78
Kurde no nic sie nie dzieje, chyba z nudow znowu pobawie sie z Kola, moja suczka (owczarek niemiecki) jak zamkne oczy to czuje sie jak w 16 letniej dziewczynce, tylko to futro troche przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macek78
macek78 ktory napisal o 22:27 z tym psem ,odpieprz sie od mojego pseudo,piszesz od wczoraj i zaczyna mnie to wkurwiac pomalu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macek78
Chyba cos mi sie pokrecilo ktory ja to ja? O jesus... Sukuniu do Pana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macek78
ja stad spadam,ten zboczony zoofil mnie po prostu wkurwił!!!!!!!!!!!!!!!niech dalej zabawia sie ze swoja suka a przy najblizszej okazji niecz mu odgryzie tego malego fiutka którego męczy co dzien bo zadna munie chce dac prócz jego suki za kawał kiełbasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edr..09
MAM WIELKĄ PROŚBĘ !!!! Wiem, że to nie na temat, ale byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś z Was mi pomógł. Czy znacie jakiś dobry dojazd ze Szczecina do Warszawy PKSem? ile kosztuje bilet? skąd odjeżdzją autokary?... czy mogłabym prosić o jakies info? będe bardzo wdzięczna :) jest to dla mnie ważne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa-lijka77
heheh PKS -em kosztuje dwa razy bez zobowiązan hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edr..09
pytam powarznie...mozecie mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa-lijka77
no ale ja przeciez powaznie mowie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo:)witam wszystkich i wkoncu widze dobry temat;)jestem bardzo zaa i szukam kobiety do wspolnych pieszczot i zabaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centurychild27
jednak nie ma latwego zycia w szczecinie,czy wszyscy sa tutaj do czegos zobowiazani?nikt nie chce klikac?to forum schodzi na psy chyba,CO JEST Z WAMI LUDZIE?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabełek 35
Brawo !!!piękna sprawa z tym klubikiem !!!widać ,że i my w Szczecinie lubimy odrobine pieszczot.miejmy nadzieje,ze ę rozkreci !!!chętnie wypije kawke z miłą panią.pozdowionka 4all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście troszkę tu smutno. Szczecinianie proponuję wirtualne rozmowy przy kawie, no powiedzmy około 21.00? Będziecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×