Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga123

mój chłopak chce sexu w trójkącie

Polecane posty

Witam. A moja kobieta (nie ona jedna na świecie) zawsze miała ochotę zobaczyć jak to jest być z drugą kobietą. Ja jako facet (nie jedyny na świecie) od zawsze mam fantazję , ja i 2 kobiety. Naczytałem się już na forach typu swingers, że są ludzie którzy się przez to rozstaną ale i są tacy którzy robią to latami. Jedni i drudzy maja swoje racje i swoje doświadczenia. Musimy liczyć się z konsekwencjami. Ja nie mam ochoty patrzeć jak moje kochanie robi to z innym. Ale z kobietą? Hm... tu już nie jestem taki pewny.Na początku myślałem : kochanie będziesz dotykać z przyjemnością innego człowieka ( kobiety) to zdrada.Ale już nie jestem taki mocny w ocenach. Ona również w pierwszych rozmowach twierdziła, że ja mogę tylko patrzeć. Lub bawić się tylko Nią. Nie podobało mi się to.Teraz już wiemy ,że tak się nie da. Znamy się wiemy że lubimy sex i nie wyjdzie taki numer. Na pewno będę dotykał i ta druga.To tak dla równowagi. Na razie o tym tylko rozmawiamy. Ale od tego się zaczyna. I jeszcze jedna sprawa. Rozmawialiśmy niedawno,że jeśli zrobimy to, o czym fantazjujemy , to co będzie jak będziemy szukać następnych bodźców? Macie(mieliście )takie rozterki? I czy to powinna być obca kobieta na jeden raz czy bardziej najpierw się zaprzyjaźnić i dopiero to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vipek
Witam. Para szuka dziewczyny do trójkąta. Mamy po 21 lat i chcemy poszerzyć swoje horyzonty seksualne. W ramach nowości, którą chcemy wprowadzić szukamy osoby do wspólnego seksu. On nas: Ona bardzo ładna i seksowna, On przystojny. Mamy lokum nasze mieszkanie na Mokotowie. Zainteresowane dziewczyny prosimy o kontakt e-mailowy: vip_01@wp.pl . Mężczyźni też preferowani, ale zdecydowanie bardziej zależy nam na dziewczynie :) Możliwy nawet stały układ jeśli okaże się to ciekawym doświadczeniem :) Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukkaa
ja byłam w trojkącie było super.moj chlopak związał mi ręce i osrro ruchał a ja obciągalam jego kumplowi mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oalatutap
ja tez chce spróbować w 3, i to niedługo się spełni z 2 facetami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trójkacik jest wspaniały i bardzo podniecający dla wszystkich.Ważne jest by udział w nim brał chłopak nie czul sie izolowany.Widok jak jest wkladany do pochwy członek w krocze ukochanej jest niezapomniany.Dodam że mąż i ja jestesmy podnieceni na samą myśl wspominając go.Mąż nie raz widział badanie u ginekologa który wkladał palce do pochwy i wziernik.Wiec byl przyzwyczajony do obcego faceta który widzi mnie rozkaczona na fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojętnie jaki seks nie powinien nikogo gorszyc gdy są uczestnicy Szczęśliwi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż zasugerował czy bym nie chciała seksu z obcym facetem przy nim.Nie wiem czy sie zgodzić.Nie wstydze się bo mąż jest przy badaniu u ginekologa nawet przy porodzie miałam 5 studentów na których wyraziłam zgode i mąż też sie zgodził na obecność ich.ginekolog,pediatra i położne.Więc się tak mocno nie krępuję.Ale chodzi o to że bardzo się kochamy mąż mi dogadza za każdym seksem mam orgazm.Mąż mnie bardzo kocha i może dlatego tak powiedział bym była szczęśliwasz?Co robic czy nie spowoduje rozpadu związku ten trójkat?Jednoczesnie bym chętnie spróbowała seksu z innym bo bylam dziewicą a mąż prawiczkiem nie mamy doświadczań z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chodźcie dalej do ginekologa i zaproście nie 5 studentów ale wszystkich na roku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez sa na to sposoby ale tylko jak sie wie jak sie to robi i wtedy spoko sloneczko :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma rację co pisze o obecności męża przy badaniu u ginekologa by być razem.Ja nie mogę pojać gorszy niektórych trójkat w zwiazku a jak sam na sam obcy facet ginekolog penetruje pochwę wziernikiem i palcemi nie ma zdgorszenia bo to lekarze lecz obcy facet z jajami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc skromna
Moj facet tez chcialby z druga kobieta mnie to nie bawi fuj chociaż nie potępiam takich osób co mam zrobić zgodzić się i potem unikać seksu z nim bi to już nie to samo podświadomość ludzką działa jestem osoba tolerancyjna lecz zazdrosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy po trojkacie czy czworokacie chodzicie do spowiedzi. A co mowi ksiadz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry mąż111
nie wyobrażam sobie odmówić żonie, jeśli ma tylko ochotę seksu w trójkącie z dwoma facetami...chce zeby miała jak najwiecej orgazmów i bylo jej bosko...wiec jak tylko chce to ja sie zgadzam na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mięliśmy seks w 2m 1k i gość miał dużego tak ze 20 cm i gruby, nigdy jej nie widziałem takiej jak to robiliśmy razem...jęczała przy każdym jego pchnięciu...poźniej powiedziała szczerze że było jej lepiej...zę lepiej go czuła...wypełnił ją całą...od tamtej pory mój seks z nią nie jest taki jak wcześniej...co bym nie zrobił to nie dołożę tych 3cm...także tylko wielkość...a cała reszta to pier...nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry mąż111
mojej żonie się tak spodobało, że jej cipka uzależniła się od sexu z dwoma nabrzmiałymi kutasami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najsprawiedliwiej jest wymiana partnerów z drugą parą myśmy mieli z dużo starszą było wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.28 czy ksiądz spowiada się z grzechów pedofilii przy owieczkami !!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×