Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekoladka23

dermatoza okołoustna i sucha skóra

Polecane posty

Gość zinna
borykam sie z tym samym problemem, okolo miesiac temu wyskoczylo mi na twarzy najpierw takie male krostki wokol nosa i ust ktore nastepnie sie przeobrazaja w czerwone swedzace plamy.Poczatkowo smarowalam pimafucortem przechodzilo i wracala i tak wkolko. Nastepnie inny lekarz stwierdził zapalenie okołoustne, przepisal mi 2 op Unidox i do tego przez 2 tyg protopic. A poza tym alantan plus dla lagodzenia skory, delikatny krem ,ktory nie uczula , unikac octu bo on wzmaga AZS, podobnie kawa , czekolada i kakao . Jeżlei kuracja nie pomoze to po ok miesiacu badania na obecnosc bakterii . Ja dodatkowo dolaczylam do kuracji Clemastinum WZF , ktora ma likwidowac wypryski atopowe . Twarz myje żelem dla dzieci , kremu tez uzywam takiego dla dzieci .Zero makijazu , ochrona przed sloncem i zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieje ze pozbede sie tego cho.lerstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tati...
Briget13 mialam takie same objawy jak Ty czyli zmiany na około ust, wyniki badań odbiegały od normy, kołotanie do tego bóle głowy, problemy z koncentracja i kordynacja rak, wysuszona błone śluzowa w nosie, ciagłe zmeczenie. Stwierdzono u mnie fluorozę czyli przewlekle zatrucie fluorem (silnie toksycznym gazem!). Ostaw paste do zebów z fluorem (trudno kupić paste bez ale polecam ZIAJI szałwiowa bez fluoru) przestań pić herbate szczególnie czarna i zieloną (maja b. dużą ilość bardzo dobrze przyswajalnego fluoru) i zobaczysz czy zmiany na skórze zrobia sie łagodniejsze. Mi nie zeszły całkiem ale nie mam już saczacych wyprysków, leczył mnie tylko lekarz rodzinny w środe mam wizyte u dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób badania na kal możliwość posiadania pasożytów i jeszcze problem z hormonami idz do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na okołoustne zapalenie skóry powinien pomóc krem Vitella Ictamo.Przynajmniej pomógł mojemu dziecku. Nie stosujcie maści sterydowych bo pomogą tylko na chwilę a potem krosty powrócą ze zdwojoną siłą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dolączam sie do tematu. lekarka rodzinna przepisala mi cutivate, bo mialam zajady ktore przekroczyly usta i przeniosly sie na skore wokol ust.masc cutivate tak dobrze dzialala ze lekarka rodzinna wypisala mi ja 3 razy. po roku ja odstawilam. wygladam jak wygladam. dziwi mnie to ze rodzinny nie powiedzial mi ze sterydy tak niszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×