Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona

jaka oprawamuzyczna??? kto to ma byc????

Polecane posty

dj ktory mialu nas grac chcial 500zlza wesele i poprawiny a zabieze za poprawiny 200zl,a zespol o ktorymmowa to \"MAESTRO\" z Krotoszyna kola rawicza (woj.wilkopolskie) a numer to 503 049 031 jednak polecam tez Duet Tino zMiejskiej Gorki kolo Rawicza(maja zajety nasz termin)ale tez swietnie graja ,numer 603 820 488

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek
witam! polecam zespół blue heaven są poprostu rewelacyjni w zespole śpiewa również dziewczyna mają bogaty repertuar zagrają wszystko to co sie gra na weselu mają wspaniały sprzęt bawia gości przyzstołach i na scenie gorąco polecam podaje namiary tel.606450920 lub e-mail który jest u góry pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujka
ludzie Mona TTY nadal działasz?????? ze zmienionym nikiem, ale na to nabrać się nie damy Różo Pustynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QRWA ALE CENY
500 DJ,200 poprawiny,1000 zespół.Skąd wy bierzecie taką ścieme ? Żaden dobry i szanujący zespół 4 os.nie zagra wesela taniej niż za min.2600zł. Ci co biora mniej,to albo odtwarzaja muzykę,albo i też wokale puszczaja z plyty.Jak np.Blue heaven,który tu ma jakiegos sponsora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety prawda
:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ale prawda mam zespol ktory bierze 1300zl za samo wesele a mielismy miec dj za 500zl z poprawinami zauwaz ze ceny sa uzaleznione od miejscowosci im wieksza tym ceny wieksze i wcale nie znaczy to ze drogi zespol super zagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
ważne żeby kanapki ze sobą wzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanie te zespoły i dj. U mnie zespół to minimum 3000 zł chce. Od takiej sumy wzwyż idą ceny. Ja korzystalam z usług firmy www.artmargot.pl która poleciła mi ekstra dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam o tym ciągłym sporze tj. zespół czy dj. Ja żeniłam syna w zeszłym roku i tak naprawdę wcześniej sondowałam nieco u przyszłych gości co by woleli. Co dziwnego tak naprawdę pół było za zespołem a druga częśc za dj. Poszperałam trochę w sieci, syn właściwie i na jakimś portalu weselnym znależliśmy duet który łączy te dwa zdawałoby się niespotykane bieguny. Dwóch facetów pod 40. obaj po szkołach muzycznych, biegły angielski. Jeden zajmuje się didżejowaniem, a drugi śpiewa, gra na akordeonie i klawiszach na poziomie którego ja i chyba nasi goście nie widzieliśmy( słyszeliśmy) wcześniej. Byli w miarę przystępni cenowo, a wesele było jak z marzeń. Zresztą wszystko dopisało. świetne jedzenie, pogoda. Myśle ze to tez ważne. ps nie mam do nich w tej chwili telefonu, gdzieś zapodziałam wizytówkę, ale na zdjęciu jest ich banner. arliband. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×