Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pestek

Procentowy uszczerbek- ile?

Polecane posty

Gość Pestek

Witam. Byłem wczoraj na komisji lekarskiej, która orzeka procentowy uszczerbek na zdrowiu, W lipcu rozciąłem podudzie o metal, miałem zszytą nogę i teraz została mi blizna na ok. 7cm. Czy ktoś z Was miał taki przypadek i jaki został orzeczony procentowy uszczerbek na zdrowiu (ile %?). Pytałem się lekarza, ale zasłonił sie tym, iż nie moze nic powiedzieć teraz. Pytam z czystej ciekawości, bo chciałbym zwyczajnie wiedzieć, na ile ew. mogę liczyć. Dzięki z góry za wszelkie info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..... ..... ........
nie znam się ale na więcej niż 5% bym nie liczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestek
a skąd takie 5%?? W\g mnie to i tak dużo..Dzięki za odpowiedź. moze ktoś napisze, kto miał podobny uraz i oceniono mu już % uszczerbku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestek
Podnosze, bo może kto zasiądzie do kompa......poczyta.....miał taki uraz....no to hoop!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna matka
w zus czy pzu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj znajomy przestrzelil
sobie wiatrowka palec w dloni. Dostal odszkodowanie za 1% z Warty. To bylo jakies 100 zl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestek
to naprawdę mało....ale to inny przypadek.czekam na dalsze.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gąska B.
Mój mąz za uszkodzenie oka (wpadła mu met. część i raniła oko) dostał 3,5% z CU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestek
O, robimy ranking odszkodowań :-) może ktos opisze, ile dostał za szyta nogę...póki co, to piszcie o swoich odszkodowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestek
dostaniesz max 5%,moj maz mial tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestek
No, widzę, że ZUS uzdrawia ludzi...taka rozbieżnośc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestek
O! dzięki, może jeszcze inne firmy...ciekaw jestem, czy inni płaca mniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuz kroi ludzi jak sie da bo nie dodałam jeszcze że miałam ja popękaną w 6 miejscach stłuczony obojczyk 3 żebra i głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestek
i dziwie sie bardzo,ze lekarz ci nie powiedzial!Z czego on robi tajemnice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia xz Brzegu
ja za złamanie ręki w łokciu z PZU 10% a z ZUS 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestek
No własnie, nie powiedział. Ale pytałem sie znajomych, inni też nie dowiedzieli sie. Powiedział, ze przyjdzie decyzja i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestek
Nie liczę, chociaż nie ukrywam, że na 1 tonę węgla by sie przydało.....Płace składkę dużą, 53 zł. miesięcznie, więc licze....a nie wiem, na co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci jedno na mnie 3 kg maszyny spadło w pracy a lekarz mi powiedział że gdybym tam nie stała to by wypdku nie było.. ale to było moje stanowisko pracy ... i był na tyle chamski że powiedział że 1 % to za bielizne-świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestek
Damo :-) dzięki za porade. co prawda, na ZUS za bardzo nie liczę, bo nasłuchałem sie nie jednego......ale z drugiej strony, to z mojej pensji jest tez odciągana składka na fundusz wypadkowy, więc uwazam, że żadna łaska wypłacic odszkodowanie......ale życie pisze inne scenariusze....... liczę na PZU- i jestem ciekawy, ile te moją szkode wycenią...do 5%, to wiem, ale może jeszcze jaieś konkrety........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem tak
Moj ojciec zlamal palec i dostal 1300 zl... Jak? Na komisji lekarskiej polozyl pani doktor 200 zl. Trzeba sobie jakos radzic... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestek
podnosze, bo upada. Może ktos poda jakies dane....do rankingu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co ---- a co tzw łapówek nie warto bo cię wy...... i nic nie dostaniesz... czasami trafi się fajny lekarz i inaczej się gada ... u mnie też składki wypadkowe odciągali i co z tego??? ja ten wypadek miałam jakieś 4 lata temu to wsumie dostałam 2100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestek
Nie......łapówka odpada, mam pewne zasady........nie chcę wydębiać więcej, niż mi sie należy....ale jestem ciekaw tego, ja są wyceniane (w %) takie obrażenia, by też, potem, miec jakąs skale porównawczą.....czekam cierpliwie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdz jak jesteś ubespieczony w zusie na ile procent od wypadku zakład pracy powinien wiedzieć a wtedy jeśli uda ci się zajrzeć ile masz % to pomnóż to przez siebie i kwota ci wyjdzie ...... ale podejrzewam że to 5-6% możesz dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestek
Podnosnik.....jeżeli miałbym dostac z ZUS-u 5% to uważam to za cud!!! Od PZU moze i tak, ale z ZUS-u? Wątpię, ale poczekajmy, moze ktoś sie odezwie, co miał szyte podudzie i jak oceniono mu %-towo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pestek
Uppp....do góry.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×