Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaaa.........

Kobity! waga nie odzwierciedla rzeczywistego wyglądu

Polecane posty

Gość jaaaaaaaaaa.........

więc dajcie spokój z pytaniami w stylu: ważę 57kg przy wzroście 169cm czy to dobrze? jedna przy takiej wadze będzie chudzinką, a druga będzie wyglądać na osobę, która jest przy kości. Już prędzej wymiary są w stanie powiedzieć o nas cokolwiek, ale to muszą być bardzo szczegółowe wymiary (chociażby: udo, łydka, biceps itp.), a nie tylko biust, talia i biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nareszcie
mądra laska na tym forumie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z autorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzadło
Nobla dla autorki!! :D Święta racja, mam 56 kilo przy 170 cm wzrostu i nikt mi ni wierzy (wyglądam na więcej:/). Wszystko zależy od budowy.. A ja niestety mam mocną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja waze 58 przy 164 wzrostu
i wszyscy sie zachwycaja ze szczuplutka i zgrabna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagonka
a ja mam 47kg przy 167cm i mówią, że chudzina ale moim zdaniem żadna chudzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wreszcie
ktoś im to powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mądrze, w końcu któs mądry. Ja z kolei jestem w trakcie dietkowania a jak zaczynałam, było 83 i nikt mi nie wierzy, że az tyle. Może i lepiej, niech zyją w niewiedzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niunka29
masz coś z głowa nietak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka29
jak ja mam coś z głowa to ty jeju ...szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niunia29
Nawet zdania sklecić nie potrafisz? biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble
kobieto idz sie leczyć .....ty chora jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble
słuchajcie ta jaaaaaaaaaaaaa to jest tak wredna baba ze szok.....załozyła sobie topik ...w koncu ...bo ciagle łaziła poo innych i tylko wulgaryzowała,to za sprawa jej kobiety ze słaba motywacja ...i siła walki ...wpadały w doły...ludzie nie piszcie tu ta kobieta jest chora....to cholerny PSYCHOLLLLLLLLLLL......ludzie takiego pokroju powinni miec zakaz wstępu na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble vel niunia29
i kto tutaj jest chory? ona czy ty? lecz się dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble
moderator powinien wykluczyć cie z forum...dziewczyny jak chcecie skopuje jej wypowiedzi ona jest CHORA....JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA jestes CHORA PSYCHICZNIE OSTRZEGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaa.........
Rany, co za zamieszanie. O co Wy sie kłócicie? do bla bla bla nie mam pojęcia o co Ci chodzi, bo to mój pierwszy post pod takim nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...............1
.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probówka chemiczna lol
Własnie waga nie odzwierciedla wyglądu to fakt. Dlatego mam problem - moja siostra wazy 56 kilo przy wzroscie 172 cm czyli ma BMI równe 19 na dole ma rozmiar 38 - 40 . Ale ona w ogóle nie ćwiczy i ma duzo tłuszczu. a podobno tłuszcz jest lekki, mniej cięzki w kazdym razie niż miesnie. Ja z kolei się odchudzam i obecnie waże 70 kg przy 164 cm wzrostu, chciałabym nosić rozmiar rzeczy mojej siostry i nie wiem jak to obliczyć.........BMI moje z BMI mojej siostry by sie zgadzało gdybym wazyła 50 kilo, czyli musiałabym 20 jeszcze schudnąc.........ale teraz mam na dole rozmiar 42-44 więc wyliczenie chyba nie za duzo mi daje......moje obecne wymiary talia 80, biodra 103, udo 60. łydka 41. Jak myslicie ile powinnam schudnac by miec rozmiar 38?? Dodam, że moja dieta to przede wszystkim ruch - z uczelni wracam na piechote 7 km, 2- 3 razy w tygodniu chodze na fitness, wczesniej biegałam i pływałam w basenie, więc wydaje mi się, że mając mięśnie będę miała ten rozmiar przy większej wadze niz moja siostra, która ma tłuszcz. Ktos mi pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probówka chemiczna lol
nikt mi nie doradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probówka chemiczna lol
kto mi napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA NIEKTÓRYCH UBRANIACH OPRÓCZ ROZMIARU UMIESZCZONA JEST TABELKA Z WYMIARAMI ODPOWIEDNIMI DLA DANEGO ROZMIARU. POSZUKAJ W SKLEPIE TAKIEJ KARTKI I BĘDZIESZ WIDZIAŁA ILE CI BRAKUJE CM DO TWOJEGO WYMARZONEGO ROZMIARU. W KILOGRAMACH NIKT CI NIE POWIE SAMA PRZECIEŻ POWIEDZIAŁAŚ, ZE ZALEZY TO OD ZAWARTOŚCI TŁUSZCZU. MOŻE TAKĄ ROZMIARÓWKĘ ZNAJDZIESZ W INTERNECIE, JEDNAK RÓŻNE FIRMY NIE ZGADZAJĄ SIE MIĘDZY SOBĄ. Z JEDNEJ FIRMY 44 JEST DLA MNIE ZBYT LUŹNE, Z INNEJ 46 JEST DOPASOWANE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liluniae
właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owszem ale ale
Zgadzam sie Ale pokazcie mi chudzinke z waga 57 kg przy wzroscie 160-168 cm ;) Ja mam w bicepsie 20 cm- w spoczynku oczywiscie, w nadgarstku 13 cm W udzie 45- pod pupa, 38 na srodku i 30 nad kolanem W lydce 30 cm w kostce 18 Ale waze niespelna 44 kg Wiec proste ze chudzinka jestem, czyli jednak waga cos mowi, prawda ? Biust 65 B talia 58 i pupa 84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....no ja np.znam chudzinke(moja szwagierka)ktora przy wzroscie 170 cm wazac 60 kg naprawde zalicza sie do chudzinek niz do przecietnych....a jak juz ostatnio schudla na 57 to powaznie...taka chudzitka,ze porazka...szczuplej wyglada ode mnie...a ja mam 180 wzrostu waze okolo 58/59 kg...od 7 lat czynnie uprawiam rozne sporty i wierzcie lub nie wcale nie wygladam na chudzinke....raczej normalna,szczupla dziewczynka jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem ale ale....majac 160 cm wzrostu i wazac 57 kg to raczej chudzinka sie nie bedzie niezaleznie od budowy(ilosci tluszczu,miesni..tej calej grubo badz drobnokoscistosci)Mimo wszystkko chudzinka nie bedzie sie na pewno....Juz predzej przy tym wzroscie wazac 50 kg mozna byc chudzinka...to jak najbardziej....moja kumpelka jest tego przykladem...i wcale nie cwiczy za wiele ani tez systematycznie....nie wiem jaki ma kosciec,ale ma 160 cm wzrostu i 50 kg wagi i zareczam...wyglad naprawde niezwykle chudziutko....w sumie inna mierzy rowniez 160 cm,wazy 54 kg i tez moze nie jest chudzinka jaka s wyjatkowa,ale nikt nie powie,ze jest przecietna tylko,ze dosyc szczupla.....Takze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×