Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sokratess

Szukam normalnych ludzi na forum !

Polecane posty

Gość jedno pytanie
a jakie są wyznaczniki normalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ,ze tu nie trzeba sie rozpisywac na temat normalnosci :( przede wszystkim ludzi ktorzy normalnie moga pisac i odpowiadac bez glupich podtekstow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to parę już znalazłeś..............zobacz, ile osób zareagowało na hasło \"normalność\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszy mnie kazda nowa osoba ,ktora sie tu pojawi i normalnie bedzie pisac z nami:) wiwat normalni !!! zrobmy to forum fajne i przyjemne !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina21
ja moge pisac normalnie..nie ma problemu..Ale wiesz..."fajne i przyjemne" znaczy raczej nudne..Co zamierzasz w tej kwestii? O czym w ogole chcesz gadac? Na jakis konkretny temat czy o pogdzie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjjjjjjjka
jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja z przyjemnością się dołączę do normalnego topiku:):):)Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina21
dokladnie tak samo uwazam Dziwny..A autor nir ma nic ciekawego do zaproponowania, wiec chyba trzeba sie ewakuowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy \"normalni ludzie\" ? W dzisiejszych czasach każda odchyła od tzw. sredniej przeciętnej jest uważana za zboczenie - świat przegina. Czy jestem normalna bo lubie np. rozmawiać ? Czy to juz gadulstwo ? A problemy do omówienia zwsze sie znajdą sokratess. Powodzenia. Będe zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przereklamowana
ta normalność!! Jacierpne jak słyszę to słowo - ono nic nie znaczy!!! A może paradę normalności zrobimy?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym chce rozmawiac ? .. hmmmm chce ,zeby normalni ludzie ( to juz wasza intrpretacja) mogli sie na tym topiki wypowiedziec lub poradzic .. notomiast , czy bedzie ten topik nudny.. dla ludzi ktorzy oczekuja pomocy lub porady .. nie! dla ludzi ktorzy chce sie ponabijac i posmiac ..tak! mysle ,ze po czesci odpowiedzialem na pytania :) ponadto sporo jest tu wlasnie topikow s serii \" ponabijamy sie \" to teraz moze cos serii \" masz problem ? mozemy pomoc \" lub cos w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvetta.
nareszcie topic dla mnie witajcie wszyscy normalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amstafooo
ja jestem normalny i szukam kolegow normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosik mi się
widzi że Sokratess to jakiś walniety projekt ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHOGUN 3D
Sokrates, ja proponuję wrzucić jakiś konkretny temat na patelnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie na taka znwo normalna nie kwalifikuje, ale z checia pogadam z normalnymi, czy sa tu moze jacys \"normalni\" ktorzy mieszkaja za granica? ja mieszkam w calkiem normalnym miescie- Wiedniu. Pozdrawiam wszystkich normalnych i nienormalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo:D nie porównujcie się do innych są jeszcze bardziej porąbami heheheh nie mam problemów, bo wczoraj się wszystkie same rozwiązały:) pozdrawiam starych znajomych i nieznajomych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zasadniczo normalność jest pojęciem bardzo subiektywnym. Jestem normalny ? Ja twierdzę, że tak, ale znajdzie się pewnie spora grupa osób twierdzących, że nie ;-) ale i tak pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co rozumiesz przez normalny? :) bo tu chyba nikt nie jest normalny, albo ludzie chrzanią cały czas cos od rzeczy i obrazaja tylko innych, albo są pierdolnieci tak jak ja albo podszywacze :) która normalnosc wolisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×