Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sokratess

Szukam normalnych ludzi na forum !

Polecane posty

wszyscy tu podobno są normalni a nie mamy o czym rozmawiać ?? to może trzeba ten topic zmienić na milczący topic normalnych ???:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę księdza co ksiądz o tym mysli? O Pani...gdym Cię ujrzał... Stanął mi...... I stoi.... Twój obraz w oczach moich... Stoi mi... I kapie.. Łza z oka mego... O Pani... Ty nie myśl, że ja mam małego.... Ja mam dużego .... Ducha w sercu swym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowcip mi sie przypomniał, mam nadzieję że nie spalę, hheheheh bo Artura dzisiaj a to szef;) wię sam ksiądz rozumie;) przecież wie ksiądz, że ja nie ....nie myslę;) hehehhehe Przychodzi ksiądz do lekarza: -Panie doktorze, coś mi się zrobiło od wiatru....podnosi sutannnę - To nie od wiatru prosze księdza, to od k..wy - Doktorze strasznie wiał, ten k...wski wiatr:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , że dobre hehehehe Yvetta Ty Słoneczko nie flirtuj z księdzem bo do kurii doniosę:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , my tu naprawdę wszyscy jesteśmy normalni :-) hmmm, ciekawe jaką Sokratess będzie miał mine jak przeczyta te wszystkie normalne posty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymieniać możecie heheheeh tylko X ma Ci stać przed oczami bo to proboszcz z mojej parafii:P:P Bolek ❤️ buziaki dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka i Ty twierdzisz , że to ja flirtuję z ks.B a to Ty molestujesz tego ks. i do grzechu prowokujesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prowokuję??? ależ proszę Księdza ja sie nawet nie mam z czego spowiadać:P:P te Księdza homilie mnie powaliły na kolana i to tak z wdzięczności za nawrócenie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvetta przepraszam Cię Kochana to było przedostatni raz:P nie mogłam się powstrzymać;) niektórzy księża......to powiem Ci nie powinni nimi byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokratess, podaj moze swoja definicje normalnosci, bedzie nam latwiej sie utorzsamic z normalnościa, bądz nie . Siebie uwazam za normalna, ale to moje subiektywne zdanie i niekoniecznie zgodne z opiniami innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×