Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sokratess

Szukam normalnych ludzi na forum !

Polecane posty

No własnie......i nawet sie nie przywitałam ....... Dobry wieczór :) Sokratess.........pytałam jakis czas temu o Twoja definicje normalnosc, znajde ja tu gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, przez dwa a na koncu ale jakis gówniarz zająl mi nick no i mam teraz taki zmodyfikowany ale tez moze byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja dobrze pamietam ? masz zonke i pokazywales fotke jej na forum? slodka temat normalnosci i okreslenie tego jest bardzo mocno rozbudowane poniewaz kazdy indywidualnie bedzie interpretowal to pojecie, natomiast od strony naukowej czy jak kto woli akademickeij jest jeszcze bardziej trudne do jednoznacznego okreslenia :) przyklad : 2x2= 5 i to tez zostalo udowodnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.....no to namieszałes mi sokratess.....myslałam,ze wreszcie sie dowiem czy jestem normalna, czy nie....... A tak.......ja tez widziałam fotki zony........i synka.......chyba ze był to jeszcze jakis inny znawca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znawca to juz calkiem sie ciesze ,ze tacy fajni ludzie odwiedzaja te forum i ten topik :) slodka wlasnie znawce mozna okreslic jako przyblizony typ normalnego czlowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast czytam moj topik od poczatku i pojawiaja sie pytania co do okreslenie \"normalnosci\" temat tak jak juz pisalem nie jest łatwy. przykladem moze byc chocby stan zdrowia naszego, dobry lekarz powiedzial mi kiedys ...ze nie ma zdrowego czlowieka ! kazdy z nas ma jakas \" chorobe \" ukryta i sami nawet nie wiemy o niej i istnieniu jej ,boooooo............. prawdopodobnie nie ma czlowieka calkiem zdrowego ! tak wiec trudno jest okreslic i znależć \"normalnego \" czlowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zastanawialem się nad tym, ale spotkałem wielu oszołomów, mimo, ze poczatkowo byli normalni tyle razy przejechalem sie na ludziach, ze mam podobną opinię każdy cos ukrywa i kazdemu zalezy, aby ten sekret zachowac tylko dla siebie i z nikim go nie dzielic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się pięknie rozbrykało stadko ;-) co mi się osobiście very podoba pamietacie \"Dzień Swira\"? ten facet z pewnością nie był normalny.........ale niech każdy z ręka na sercu powie że nie ma swoich dziwactw (oczywiście to co było w filmie to ostra jazda, ale każdy ma tam swoje jakieś małe świry................i czy to nie kwalifikuje nas jako \"normalnych inaczej\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie, proszę, jakiej cechy, nie wiem - przywary nie lubicie najbardziej ???? ja nienawidzę złodziejstwa serio nie cierpię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubię zakłamania, nieszczerości. jak się ktoś do ciebie uśmiecha, a za chwilę rzuciłby ci się do gardła! wolę jawną nienawiśc a co do oscylowania w okolicy punktu zero.................to kto określa gdzie ten punkt jest? chyba każdy dla siebie go wyznacza i dlatego tyle będzie określen "normalności" ile ludzi na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×