Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sokratess

Szukam normalnych ludzi na forum !

Polecane posty

mistrzyni lub under coś tam dawno nie miała dobrego brania :P Bolek gratuluję Ci znajomej;) wielkie odkrycie zrobiła, ze ruchac mi sie chce pól topiku mi wycieli, a rozmowy były ciekawe, załujcie bo nie wiecie ile stracilicie, ona bez słowa \"ku.wa\" porozumiewa si ena migi:P:P biedne dziecko nieszczęśliwe:D bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadz kutafon
bolek żryj dalej kał zamiast pieprzyc od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadz kutafon
chcesz czy nie chcesz i tak musisz to czytac :) jak tam kał? smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehehhehehehehehheheheheh
bo są żałosni, mysla ze tu powazni ludzie rozmawiaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę Księdza, słuszna uwaga i proszę o tym pamiętać;) gratuluję znajomości heheheheheheh posty sa kasowane jesli naruszaja regulamin kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba jest oczywiste , że tu nikt albo prawie nikt nie rozmawia serio ech , głupie decyzje durnych modków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhehehhehehehehheheheheheheheh
no tym kasowaniem postów psuja nam cała zabawe..... ale ja mam pomysł zeby nam nie popsuli mysle Yvetta. ze umowisz sie dzis ze mną i spedzimy ze sobą cała noc w moim ciepłym łóżeczku?- to akurat o dziwo bylo na powaznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, no jak poważnie to nie ma sprawy powiedz tylko gdzie a ja dojadę :-) acha i łóżeczko ma być cieplutkie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam się z Toba Yvetta. , powiniem być jednak jakiś poziom, dobry smak niektórzy przesadzaja zdecydawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście , że masz prawo się ze mną nie zgadzać skoro przesadzają to może i dobrze , że likwiduja takie posty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhehehhehehehehheheheheheheheh
Kraków, daleko masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhehehhehehehehheheheheheheheh
ok, to do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHOGUN 3D
Ja mam wrażenie, że Sokrates mówiąc o normalnosci miał na myśli pewien poziom kultury i brak wulgaryzmów. Wystarczy przejżeć ten temat wstecz, aby na zdrowy rozsądek samemu się zorientować, kto jest "normalny", a kto nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhehehhehehehehheheheheheheheh
a ja mysle ze rzecz wzgledna, np. dla mnie normalne jest uzywanie wulgaryzmów, a dla innych normalne jest gadanie bdzur, a jeszcze inni są cały czas powazni..... i co? u kazdego to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SHOGUN 3D dokładnie, jestem za a nawet przeciw:) normalnie intuicyjnie można to wyczuć, wystarczy przejrzeć temat wyżej hehehehe nie spotkałam się z definicją normalności JM to mówi tak- Po pięciu latach picia normalny człowiek zostaje alkoholikiem..., a student magistrem ... heheheh „normalni ludzie nie maja w sobie az tyle zlosci by utrudnaic zycie innym tak jak to dzieje …” „Normalny człowiek się odezwał, normalny człowiek - nie facet pragnący rajcownego d**ania w d**ę. ...” hhehehhehehehehheheheheheheheh bez urazy, do czego Ty potrzebujesz wulgaryzmów? To taka wielka sztuka włączyć bluzgacz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhehehhehhehehehhehehehehheheh
hehe bo ja jestem prostakie- mozna tak powiedziec, a prostakiem nie jest byc tak łatwo, bo od dziecka masz wpajane jakies konwenanse, zasady i inne pierdoły które ograniczaja.... wyzbyłem sie tego.... wulgaryzmy to tylko przykład :) przykład tego ze nie licze sie ze słowami bo w koncu to tylko słowa i nic wiecej.... kwestia umowna.... zalezy jak to ktos odbiera :) ale ogólnie jest zajebiscie i nie ma nad czym filozofowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się staram nie przywiazywać do etykiet, wulgaryzmy owszem czasami aż samo cisnie jedno słowo na k heheheheh ale wszystko powinno miec swoje granice, nie pownnismy naruszać wolności ale i godności, jak to mowił Gorki ma brzmiec dumnie pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciell Romana
własnie o tym mowię:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplo 🖐️ ciesze sie bardzo ,ze topik ma sie dobrze i sie rozwija :) teraz musze troche poczytac , ba mam zaleglosci a to juz jest 120 strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×