Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Raksa la

Moj narzeczony ma dzieci starsze o demnie

Polecane posty

Gość Raksa la

chyba tylko ksiadz ktory ma kochanke jest w stanie mnie zrozumiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluje wyboru narzeczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość total full
RUCHA CIĘ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raksa la
zyjemy jak normalna para, sex lepsyz niz z mlodym, nawet nie cyekam i nie ocyekuje aprobaty choc go kocham wciay yzje mryonkami o tolerancji spolecyenstwa...wiem naiwna jestem...najlepiej dac wam kamien zebyscie skamieniowali mnie...smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość total full
Boś suka jest bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno gdzie masz rozum
Chyba za madra nie jestes skoro takiego starszego goscia nazywasz swoim narzeczonym . Najgorsi tacy playboye po czterdziestce , ktorym sie wydaje ze sa tak atrakcyjni ze ich wiek nie dotyczy . Sa zalosni , kiedy robia sie na mlodych facetow i szpanuja wyrywajac mlode laski , ze niby tacy atrakcyjni sa . Zastanow sie dobrze .Facet starszy kilkanascie lat to roznica prawie pokolenia .U ciebie calego .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raksa la
wezcie jezeli myslicie ze wyjelam sobie czesc rozumu, opetal mnie facet bo zaimponowal madroscia cieplem sexem itd to to walczycie z wiatrakami. Nie jest do cholery mi latwo wy tylko krytykujecie ale ja nie chcialam miec takiego problemu nie prosilam sie o ta milosc stalo sie osleplam oglupialam pokochalam do anieli jasnej nie spie po nocach odejsc nie potrafie do cholery milosc chyba zasluguje na poszerzenie def

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno gdzie masz rozum
Mowisz ze taki inteligentny , czuly , cieply ..? A jaki ma byc w tym wieku zeby zaimponowac dziewczynie mlodszej od jego dzieci? Ma byc chamski ..wulgarny i cie tluc zebys mu dala ..nooo ..zebys chciala , bo on potrzebuje ( jeszcze):) Dowiedz sie jaki byl dla swojej zony ..? ..i dlaczego jest wolny ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam tem wątek
nie umiesz pisać po polsku, co oznacza wyraz demnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka100
Dziwie się ze w to brniesz. Pomysl jak to będzie za kilka lat, obyś nie miała poczucia zmarnowania tych lat. Nie tylko faceci dwa razy starsi są czuli, wyrozumiali....itd. Rówieśnicy też maja równo pod sufitem. Ja nie zdecydowałabym sie być z facetem który ma dzici starsze ode mnie. Ale to twoja decyzja i twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz nierówno pod sufitem
i bardzo mi cię żal.Szczere wyrazy wspólczucia dla twojej głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszesz
jak można być tak beznadziejnie głupim by zadawać się z facetem który moglyby być twoim ojcem. Żałosne to jak widzi się takie pary na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z miasta
ha ha, i kamieniarze się znaleźli a ja CI życzę dużo siły w tym związku, bo właśnie z takimi ludźmi i z takimi opiniami będziesz miała do czynienia na każdym kroku. Każda miłośc jest czymś dobrym, jeśli nie krzywdzisz nią kogoś innego. Jeśli to wolny człowiek to OK, moim zdaniem warto budować związek nawet z kimś o wiele starszym; może dać Ci tak wiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia 23
Moj "chlopak " bo tak go nazywam ma 48 lat a ja 23.Wiem ze nie jest to mile widziane w naszym kraju, ale jesli facet jest cudowny , kochany, czuly prawdziwy mezczyzna i jesli ja naprawde go kocham i on kocha mnie to dlaczego taki zwiazek nie ma szans. Nie nazywam tego glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez ma dziecko
starsze ode mnie :) i czym sie przejmujesz?:) to zaden problem jesli tylko jego dzieci cie akceptuja ! innych mozesz olac cieplym moczem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raksa la
Dzięki dziewczyny, ja nie przejmuję się innymi ludźmi choć wiem, że zamiast miłego komentarza od sąsiadów będą pokazywać palcem...same niezrealizowane w temacie miłości osoby. Kichać ich, najważniejsze aby właśnie żyć w zgodzie z miłością. Jego dzieci mnie akceptują, co dziwne traktują bardzo normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez ma dziecko
a jak cie maja traktować? nienormalnie?:) przeciez jestes normalna, to ze kochasz jest normalne, ba! nawet piekne :) wszystko jest ok 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raksa la
dla swoiej żony też był taki a nie chciała go... to nie tak On zrezygnował, Ona szuka innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje zycie ...
twoja sprawa, rób jak uważasz ... Szybko zostaniesz wdową za mąz wyjśc gotową, tylko czy znajdziesz wtedy amatora ?............ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ale czemu wy na nią tak naskakujecie? Jesteście może zakochani? Bo coś mi się wydaje, że nie jesteście i nigdy nie byliście. Miłość wszystko zwycięży i nie patrzy na takie rzeczy jak różnica wieku, odległość, czy stan materialny np. Kurcze skąd wy się urwaliście? A Tobie, Raksa życzę szczęścia i nie przejmuj sie tym. Kochaj i bądź szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samia
Oj,nieładnie tu niektórzy pisza...nie naskakuje=cie tak na nia,ja jestem z facetem o 19 lat starszym...on ma dopiero 37 lat i jest nam dobrze.......Powodzenia i głowa do góry,szkoda,ze ma dzieci...mój jest wolny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz zboczeńca
nie narzeczonego, zacznij myśleć nim zmarnujesz sobie życie ze starym prykiem. Wątpię by jego dzieci cię kieykolwiek zaakceptowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest chyba pedofil
Czemu sobie facet nie znajdzie kobiety w swoim wieku??? tylko Tobie głowę zawraca???Bo babki wjego wieku to przekwitle matrony.A on chce swieze cialko.Zapytaj sięgo czy by chcial aby jego dzieci zwiazaly się z takimi partnerami jak on.Pewnie nie.Życzę szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki facet co podrywa
babki młodsze od swoich dzieci to naprawdę pedofil i żałosny dupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adola
Ty Martuniu. Ty sobie wez pod uwagę że to mołby być twój ojciec z takim wiekiem. No? Chciałbyś ten teges z ojcem? No to masz porównanie jak jest aktualnie. MAsz na pewno głeboko ukryty kompleks elektry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chore i nienormalne
gdy facet podrywa dziewczę w wieku swoich dzieci. Jesteś pewna, że z nim wszystko ok. w sferze psychiki i emocji? Ja bym przebadał takiego gościa, napewno niezle go powaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorośnij i pogdamy
Zapytałaś co inni sądzą o tej twojej znajomości więc otrzymałaś odpowiedż. Z własnego doświadczenia wiem, że tłumaczniejej czego kolwiek teraz nie ma sensu. Za klka lat zobaczysz czy tak chcesz żyć, tylko prosze cię o jedno nie bierz jeszcze ślubu ok???????? to że jesteś z nim teraz nie oznacza,że z nim będziesz już zawsze, ale zostaw sobie wolną rękę, bo jeśli go poślubisz już teraz możesz tego gorzko żałować. Sptykaj się z nim nawet zamieszkaj ale nie legalizuj tego związku już teraz!!!!!!!!!1 Dajcie dziewczynie czas na mądrość, niech dojrzeje i wetdy pogadamy! Znam wiele takich przypadków, ale tam dziewczyny z reguły takich kolesi zostawiały po 3 5 latach i wiązały się z równolatkami i teraz są szczęsliwymi męzatkami a tamtego okresu wstydzą się bardzo!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zastanawialas sie
moze, jak wasz zwiazek bedzie wygladal za 10-15 lat (jezeli przetrwa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×