Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

👄 na tym topiku to tylko my możemy bezkarnie gruchać 👄 i jeszcze nasi dobrzy znajomi. A co tam, niech sobie GU i czarnynick też pogruchają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwica__
słodka jestem, jak już mówiłam, pierwszy raz tu zajrzałam, ale powiem, że całkiem, całkiem 👄 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich lwic 🌼 - słodka ja też jestem 100% hetero więc nie ma obaw ;-) 👄 i w dodatku nie mam pruchnicy ani grzybicy i jem tic taca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gruch gruch słodkaaa a wogóle (sorki wogóle za pytanie) ile ty masz wiosen na koncie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie uczył - dlatego z pewną taką nieśmiałością pytam ... bo ja w gruncie rzeczy szczaw jestem ;-) słodka - gumy cynamonowe ????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rexi duuuuże sorki - ja myślałem że ty nas opuściłaś już :-( Tobie oczywiście też 🌼 a korzystając z okazji słodkliej 👄 i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka .... a zresztą, co mi tam. Miej i nawet 60 i tak jesteś moją małą słodką lwicą 👄 ale opisz mi przynajmniej jak wyglądasz z grubsza pliiiiiis ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź słodka nie daj się prosić bo sobie nawet ciebie wyobrażać nie mogę ... no dawaj rexona - żeby się słodka nie stresowała ty też się nie daj prosić 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy chyba masz jakieś ? długie, krótkie, kolor, oczęta, figura, wzrost -znaki szczególne ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie zaległości aaaaaaaaa już wiem - Latryna to ta wiedżma :-D Zawsze mnie podniecały takie paznokcie u kobiet ;-) :-P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to jakie..........Wy o chlebie ja o niebie, albo odwrotnie ;) Po prostu.......albo nie ogladałam facetów albo po prostu kompletnie nie pamietam........ech chyba lecytynka by sie mi przydala :P Ale tak to juz jest , ze nie bardzo przywiazuje wage do tytułow czy nazw :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×