Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

Dziewczyny nie przesadzajcie ... a co najlepsze - ja nie jestem prawdziwym Rudym Chochlikiem :-D To jest czyjś nick tyle że orange i skorzystałem - bo mi się spodobał. Pewnie jak się dziewczyna dowie co w jej imieniu wypisywałem to mam przejebane ;-) słodka - nie - na kawce ;-) i nawet przez was meczu nie oglądam z właściwą uwagą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha bo mecz się skończył:P i jak na nas dwie jednym okiem?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka na kogoś trzeba, a jak to zwykle w życiu bywa - winna jest zawsze kobieta :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwica __
ja jestem lwica, słodka też jestem, ale to nie mnie szuka autor topiku ale pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy wszystkie lwice i ............... Tygrysek tylko jeden 😠 rexona a ty jaki jesteś znak zodiaku tak dla porządku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliźniak znaczy ? słodka ja się nie żłoszczę tylko robię minę odstraszającą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.....rozumiem.......znaczys ie znaczysz granice swojego terenu ;) Teraz juz wiem dlaczego sie tak wsciekales jak Usta i czarnynick sie tu zadomowili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że sobie poszli 😠 Niech sobie sami topik założą albo gadają przez ten telefon 😠a nie: murzyn zakłada i wszyscy się panoszą ;-) swoją drogą GU też lwica - czemu mnie to nie dziwi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież pisze nie czytałaś słodka ? ja czytam WSZYSTKO co mi na topiku piszą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze, ale wczuj się: zakładam topik na wabia na laskę i nic, za jakiś czas sprawdzam - milion wpisów, rzucam się jak kretyn do czytania z myślą że to może słodką sumienie ruszyło (idiota) a tu się okazuje że jakaś para gołąbków grucha ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze......niech sobie grucha.......lubie gdy ludzie sa szzcesliwi ;).......to raz....... a dwa........gdybym wiedziała ze tak tesknisz zamieniłabym wyjcie do miasta na siedzenie tu z Toba ;).........trzeba było tylko dac znac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:17 Gorące Usta no ja też jestem lwicą - to pewnie dlatego ... oki kończę czarny naoprawdę pa jak chcesz to dzwon i napisz mi maila jakiegoś - ja ci tyle napisałam że elaborat można z tego poskładać to się zrewanżuj teraz (...) bo z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle (...) słodka - z dedykacją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 słodka - nareszcie bo już myślałem że będziesz podejrzliwa do końca życia. Ja naprawdę inaczej wczoraj nie mogłem cię zawołać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×