Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

no ja też jestem lwicą - to pewnie dlatego ... oki kończę czarny naoprawdę pa jak chcesz to dzwon i napisz mi maila jakiegoś - ja ci tyle napisałam że elaborat można z tego poskładać to się zrewanżuj teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ktos sie przez chwilke tu zadomowil ;).........i jakos tak łomantycznie bylo ....:P No ja jestem.........a Ty gdzie jestes Tygrysku ;)......jkos malo dbasz o topic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie to ja topiki zakładam, a ktoś sobie bezczelnie wykorzystuje ... 😠 jak nie patrzę słodka gdzie byłaś jak ja byłem ? Teraz jestem i mówię ci dzień dobry ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku....ale Ty niegościnny jestes ....zamiast sie cieszyc, szczesciem innych to sie zloscisz.... Juz Ci mówiłam...zlośc pieknosci szkodzi ... No wlasnie....a gdzie Ty byłes, jak wczoraj czekałam cały wieczór tu na Ciebie 😭 Na dzień dobry....👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexi 🖐️ chyba tak zrobię następnym razem 😠 No ale przynajmniej podniesli go do góry ;-) a ja się napaliłem że to słodka tyle z siebie postów wypłodziła :-D ale jestem idiota ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka 👄 ja byłem do 17.30 chyba albo coś koło tego - wiesz: obiadek u mamusi i do domku ;-) a ciebie nie było to próbowałem cię zwabić jakoś, poszedłem do domu a ci porządzili ... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem....praca , praca....a ja co , mam tu sama siedziec i kwiatki sadzic ;) Tygrysku.....pochwals ie czym Cie mamusia wczoraj zaspokoila, ja dzis zapraszam Cie na baklazany faszerowane....o ile mi wyjdą :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmm słodka pychotka :-D Moja mama tradycyjnie bigos, ale ja przepadam i dlatego byłem ;-), a że mają kompa z netem to inksza inkszość a jak chcesz to możesz i kwiatki sadzić - co ja mam zrobić, że tu życie towarzyskie nie kwitnie. Rexona była i się zmyła - o dreammie nie wspomnę, prowokator zakichany he he :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Chochlik
Słodkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wołam cię - bo nam znów topik na używanie wezmą ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa jaka wpadka, ja wiedziałem że to kiedyś nastąpi ;-) słodka ani mru mru - nikomu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona - no co, podszywać się nie mogę ? Roman może to ja też ;-) Nie będę wymyślał nicka jak mam ochotę pobyć kobietą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*dream* a czy ja cos takiego powiedziałam ?????? a też lubie poszaleć po kafe pod róznymi nickami ;) ale zawsze to gratka gdy się zgadnie kto ukrywa sie pod nickiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka ja się do tej pory cały czas pilnowałem ;-) a trawnik nieskoszony, bo tak trawa tak jakoś szybko rośnie :-0 rexona a swoją drogą mogłem się nie przyznać do tego nicka i nic byście nie wiedzieli :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*dream* ja bym nigdy cie nie podejrzeała że drzemie w tobie kobieta ;) tylko sie nie obraź 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×