Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

*dream* bez buziaków proszę ;) bo znów pół nocy bedę sie tłumaczyć lesiowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę że jak ja spadam to się życie towarzyskie kręci ... 👄 słodka moja jedyna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabierzcie mi tego lajkonika z myszki bo mnie szlag trafi 😡 Słodka bo ciebie nigdy nie ma jak ja jestem ;-) ale dzisiaj jestem tylko dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego lajkonika to ja zaraz wypier**lę spowrotem na księżyc jak mi będzie tak za myszką łaził. Zresztą za myszką może, byle nie za lwiczką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szwenda tylko telefon dzwonił ;-) Juz jestem. Chodź słodka wystawimy te lajkoniki na allegro ;-) Chcesz kaffki ? właśnie robię ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem z Wadowic:P........ale moje kremowki z pewnoscia nie sa gorsze od owych Papieskich (coz za skromnosc we mne wstapila) ;) Prosze...zrob cos z tym lajkonikiem, oddaj go nawet za darmo, ale cos zrob 😭😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co z tymi wiadomościami - dobrą i złą ? To już wolałem ptaszki zamiast tego pieprzonego lajkonika ... :-0 Masz kaffkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że się dzisiaj przesadnie nie rozpisujesz :-0 no pewnie że mniam - JA robiłem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo za każdym wpisem czekam na twoją kontrę, a że czasem czekam 10 minut to się nie rozpisuję w tym czasie bo co ? monolog mam prowadzić sam ze sobą ? ;-) jesteś dzisiaj zajęta moja boska lwico ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×