Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

o słoniach ? no nie facet wymiękam - ty mi pokaż post o słoniach bo nieuwierzę ;-) i co znaczy że lwicę odatrzyłem ? Słodka jest spod znaku lwa - zodiakalnie -więc chyba nie bylo czego odpatrywac :-0 a zresztą komu ja się tłumaczę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty taka mądra jesteś i wszystko zawsze wiesz to pytam ;-) na czym my to skończyliśmy khm khm ? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyliśmy na słodkiej kotce - a może słodka lwica ewentualnie boska lwica ;-) i miały być świnstewka do ucha ... :-) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecuj sie wreszcie jak...słodka kotka, słodka lwica czy boska lwica ;) świnstewka mowisz...moze byc interesujaco .......👄👄👄 P.S. Dlaczego musza mi tak przeszkadzac akurat teraz 😠:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie ma znaczenia jak się nazywasz i tak cię kocham ;-) nie wiem czemu przeszkadzają ci akurat teraz ale to może dobry moment żebym wyszedł na papieroska ? a potem .... mmmm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz jeszcze chyba te gumy cynamonowe :-0 ? Jeśli nie to ja i tak zawsze mam tik taki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na tym to słodka polega - żeby dac ci maximum przyjemności musze wiedziec co ci ją sprawia ... ;-) Chyba że wolisz zostac na łasce zdobywcy ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he słodka - nie było :-) pewnie z tego powodu że się na wszelki wypadek wolę zapytać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×