Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

słodka to nie tak - sa rzeczy których się nie lubi i dobrze o nich wiedzieć żeby wszystkiego szlag nie trafił jednym faux pas ;-) a spontaniczność i uniesienia swoją droga ty nie bój żaby - ja po prostu nie wiem jak cię ugryźć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze jestem przy gryzieniu delikatny słodka 👄 - gdzie cię ugryźć ? Mogę na przykład w ............ tyłeczek :-) mogę też w kark, mogę na przykład w ..... eee nie napiszę ci bo znowu będzie że brutalny jestem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam taka nadzieję......ale wiesz, podobno akurat w tym przypadku kobieta powinna byc egoistka;) Musze wiec zadbac o siebie :P Dzień dobry 👄 .......tak jak lubisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na czym stnęliśmy ? .... aaa już wiem ;-) No to co ? Egoistko moja ? Gryziemy ? Może lepiej bez ząbków ale za to z języczkiem ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka ty się mnie nie zalewaj ... bo wiesz - panna pijana dupa sprzedana ;-) No to co z tym językiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaalbo czekaj - nie idź do sąsiadów - ja ci zrobię pysznego drineczka - czego się moja boska lwica napije ? mam w barku martini, balantines`a, campari, wódkę czystą Sobieski, jakieś soki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto tu mowi o zalewaniu sie 😠 To tylkona rozgrzewke......jeden drineczek ;) Pol na pol koniaczek i amaretto.........jedna koniakoweczka ;) tyle ze wchodzi w nia 0,5 l ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuksunamun
co ja ? drinka Ci zrobić ? No to proszę: amaretto i koniaczek w ogroooomnej koniakówce :-) Ja tam nie lubię takiej kombinacji brrr albo wiem, mam advokat to wezmę, rozleję troszkę gdzie trzeba a potem sobie zliżę ;-) Co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no tak sobie byłem na tym topiku -zaraz po mnie pojedziecie i żeby nie było że jeden wpis pod drugim to sobie zrobiłem rezerwowego orange - musze sobie wymyśleć jakiegoś swojego ... może czarny koń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny koń
może być ? to ja biorę tego advokata, wlewam do kieliszka, ogrzewam w rękach i .... może najpierw na rękę żeby cię nie spłoszyć ? Od nadgarstka po wnętrze łokcia i ..... koniuszkiem języczka ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny koń
a czarny koń może być ? - Tylko Ty będziesz wiedziec że to ja ;-) Chyba że ktoś tu wlezie z buciorami i przeczyta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zaraz zdejmą ... właśnie zlizuję ten pyyyszny advokacik zmieszany ze smakiem twojej delikatnej skóry, mmmm pyyyycha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka czy ty jeszcze tu jesteś czy uciekłaś ? gdzie ja moge ten advokat jeszcze rozlać ? Masz coś odsłoniętego jeszcze oprócz ręki ? wogóle to w co ty ubrana jestes bo wypadałoby zebyś nie była ubrana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypadałoby zebyś nie była ubrana ??.........sumienia nie masz czy co , 8 st zimno paskudnie a Ty mi kazesz na golasa biegac .....brrrrrrr.......az mna wstrząsnelo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm - to nie gadaj z nimi, chodź to ja ci jeszcze poleję .... na rękę i gdzie tylko będziesz chciała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie ale czy ty na dworze siedzisz że masz 8 stopni ? u mnie temperatura przyzwoita na bieganie na golasa :-) pokojowa :-) z ubrania nie będę zlizywać, bo to się i plamy porobia i przyjemność srednia dla zainteresowanych ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny koń
powiedz przyjacielu i wejdź ;-) znaczy mówisz i masz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×