Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

dzieki za kawe... jak sie rano obudzilem to sprawdzilem czy mi w TV jedynki na trwam nie zamienili,..... na razie jeszcze nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do tego jeszcze pada :-( jak tu optymistycznie patrzec w przyszlość jak tu poniedzialek taki marny :-(( łycha do cholery wylaz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
ok jestem cześć wam - macie już Radio Maryja nastawione ? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
świetnie z tego maila coś strasznie powagą wieje ... czy Ty mi nie ufasz, czy co ? Wiesz, ta bita śmietana robi się szybko ciepła i topi się, trzeba szybko zlizywać, albo dawkować stopniowo bo jest potop w łóżku potem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
Dlaczego topik zdjęli ? :-0 Zaczyna się ... nie był o Rydzyku - pewnie dlatego ... Pojechało moje kochanie rano i co ja teraz biedna zrobię ? czarny tylko Ty mi zostałeś teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
topik zdjeli bo cenzura... to ja juz wiem czemu ty taka mila....starego ni ma a sexu sie chce :) zapewniam Cie ze postaram sie i zrobie wszystko zebys nie odczula jego nieobecnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
sex to był taki, ze długo nie zapomnę. Nie dzwoń teraz :-( ale za to później to mozesz na okrągło bez ograniczeń bo Cerber pojechał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
no i *kochanie do mnie do pracy to raczej na kawe nie wpadaj - chyba ze po pracy, bo szefowa świetna, ale w pracy to się pracuje a nie kawę ze znajomymi pije - niestety takie ma poglądy :-( ale damy radę :-) Obiecuję Cię nie napastowac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No cóż za doborowe towarzystwo :-) słodka tęskniłaś ? bo ja strasznie ... Pójdę się dziś upić z żalu. Ech, telewizja Trwam rulez ... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to nawet skrzynke ocenzurowali.......jeszzce rano byla informacja czarnym drukiem ze problem z dostepem do mojej poczty jest, teraz mam czerwono na bualym \"Chwilowe problemy z dostępem do skrzynki e-mail.Spróbuj ponownie za kilka minut\"........to pewnie przez to godlo 😭 😠 trzeba na bardziej liberalnym serwerze poczte zalozyc😠........tfu......znowu mnie wytna...chyba liberalizm nie jest juz dobrze widziany 😡 Chochla 🖐️..........to wszystko przez Twoja połowke, slabo go przekonywalas 😭 Tylko o *dream*\'a sie martwie.....cos od piatku go wcielo..........moze teraz w jakim palacu sie pojawi......ten wirtual bywa taki zaskakujacy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka znaczy maili od ciebie nie będzie ? :-( jak to mnie wcięło, jestem przecież. Chcesz kawę ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*drsam*.......no ba, pewnie ze teskniłam.......nawet nie wiesz jak bardzo......zastanawiałam sie juz czy po nekrologach sie rozgladac czy po palacach 😭 Nici z picia Slonko........wczoraj z czarnym chcielismy sie zalac, ale topick nam zdjeli........po 2 godz IV RP cenzura była zwarta, gotowa i ostro dzialala 😠 chyba ze dzis cichcem gdzies sie upijemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
ja się piszę :-) na to picie - gdzie i kiedy ... Słodka prawie mie sie go udało przekonac ale 1 głos w prawie 10% różnicy to kropla w morzu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
czarny w terenie, ja mam troszkę roboty a o dreamie nic nie wiem ;-) zaraz robię kawę słodka - chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny koń
slodka a nie mowilem dream cie olewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
słodka godło zajefajne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny koń, Ameryki to Ty nie odkryłes :o *dream* juz dawno zlamal mi ❤️😭 Chochla. ...przytul, przygarnij moje zranione ❤️ a kawy polej, chetnie sie napije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochelka
słodka chodź przytulę Cię masz napij się. Faceci ... dobrze że czarny esemesy chociaż wysyła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę słodziutka że masz nową koleżankę do pocieszania ;-) naprawdę przepraszam że nie mam tyle czasu ostatnio ile bym chciał, ale jeśli tylkko mam chwilę to zaglądam - nawet kosztem papierosa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×