Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*dream*

Słodka ... Lwico ... Gdzie jesteś ?

Polecane posty

uffff słodka - mam chwilkę tylko i wyłącznie dla ciebie ;-) Zaraz wychodzę ale troszkę się zrewanżuję mam nadzieję ;-) za ostatnie dni :-D Tęsknię oczywiście za tobą ale nie mogę, naprawdę nie mam kiedy pisać. Już nawet przerwę na papierosa poświęcam tobie, żebyś nie była samotna :-P I nie słuchaj nikogo - wcale cię nie olewam, żeby bajeować inne laski - wogóle mnie nie ma na kafe 🌼 na przeprosiny i 👄 na udobruchanie - wszystko x 64714654985432594326859 oczywiście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie ty się nie denerwuj na mnie, widzisz że prosto z pracy do mamusi przyleciałem specjalnie do ciebie, coś zeżreć i do domu spać, a i porażkę oblać jeszcze w ramach żałoby narodowej :-P z kuzynem od pomarańczowej rewolucji :-) W piątek wraca do domu naprawdę w tym tygodniu jest po prosty przejebane w pracy. Koniec roku się zbliża, gadżety pierdolone, kalendarze, rzygać mi się już tym chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki brak postawy ochronnej wobec kobiet słodka ? :-0 Chodzi ci o tamten topik ? o matko, kto zrozumie baby ... Ty a Chochla - wiecznie coś nie tak ;-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka ja nie zawsze mogę :-( naprawdę :-( nie mieszkam w necie tak jak ty ;-) Wiesz że ciebie najbardziej na świecie uwielbiam na tej zakichanej Kafeterii Przebacz mi 🌼 👄 ❤️ [sexowna bielizna] obiecałem wypłatę na ciebie wydać ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że miłość czarnegonicka i chochelki kwitnie pięknie ? tylko czemu na naszym topiku ? :-0 Jeszcze im klucze dałaś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka o co ci chodzi - nic złego nie zrobiłem, buziak był przyjacielski i platoniczny - kocham tylko ciebie ❤️ wiesz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie - dopiero co piekliłaś się o buziaka penelopy a sama trzymasz mnie na dystans jak zbitego burka ... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 na dzien dobry i chętnie Kalendarz ze mną w roli góownej w 12 pozycjach + 1 gratis masz na bank :-) dorzucę jeszcze podkładkę pod mysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×