Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

series_38

Było?

Polecane posty

Gość malboro
Mówi się, że potrzeba tylko jednej minuty aby kogoś zauważyć... jednej godziny aby go ocenić i jednego dnia aby go pokochać... ale podobno potrzeba całego życia, aby go zapomnieć... Panie Boże... proszę... Daj mi siłę: - do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić... - odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować... - i mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurwili... I pomóż mi pamiętać... Kiedy mam naprawdę zły dzień i zdaje mi się, ze wszyscy dookoła chcą mnie wkurwić niech nie zapomnę, że do zrobienia smutnego grymasu potrzeba aż 42 mięśni, a tylko 4 do wyprostowania środkowego palca i powiedzenia im, że mogą mi skoczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bajki:D O porach i selerze: Zdjąłem pory i se leże. O bojach: Szalenie oboje się kochamy. O matole: Ma to leżeć tutaj i już. O malinie: Mali nie mają głosu. O barszczu: Bar szczurami straszy. O temacie: W te macie sie odziać gacie. O rzemyku: O! Że my, kurcze, takich czasów doczekali. O Wandalu: Wanda lubi buzi dawać. O nagości: Na gości czekają chałupy. O śledziu: Ciocia śle dziurawe ciuchy z Ameryki. O saletrzaku: Sale trza, kurcze, wywietrzyć. O szczypaniu: on szczy panie władzo pod murem. O starchu: Ale żeśmy się obie bały. O Mieszku: Mie szkoda forsy. O macy: Ma cycki na miejscu. O fajce: Czy mogę panią pyknąć ? O gaździe i desce: Gaz do dechy i jedziemy... O kasynie: Ojca kasy nie ruszaj, synie! O macarenie: Józek maca Renie. O Czesiu Niemenie: Czesław Niemencz mnie... O półce: Jacek zjadł pół cebuli. O muchach: Mu chyba odbiło. O Madzi: Józek ma dzisiaj kaca. O barytonie: Bary to nie wszystko! O manatkach: Nie ma natki, nie będzie sałatki. O potopie: Po to piekłam, żeby jedli. O drobiu: Najpierw odrób lekcje! O Zawiszy i Ance: Mama zawisza firankę. O jamie: Ja mieszkam u teściów. O myszy: My szybko rwiemy te laseczki. O biedzie: Ona tobie da! O boćku: Zakręć, bo cieknie! O Częstochowie: Moja stara często chowa przede mną pieniądze. O jodle: Tyle zjodła, że aż se bekła. O kleptomanii: Klep to Mania, klep! O kronikach Galla Anonima: Są Kroniki Galla? - Ano ni ma. O mniemaniu: Mnie Maniu na tobie nie zależy. O nowinie: Daj no wina. O Szczepanie: Co robisz? - Szcze, panie. O tupecie: Tu pet, tam pet, a popielniczka pusta. O tymianku: Tym Janek mnie przekonał. O selerze: Se leże i se pierdze. O zagubionej mateczce: Gdzie jest ma teczka? O panterze i morzu: Pan tera mi może naskoczyć. O Agatce: A gatki miała w kwiatki. O porze i selerze: Przyszła pora i se leże. O alei: A leją w nocy w parku, leją. O senatorze: Władek siedzi se na torze. O animuszu: Ani muszem, ani chcem. O anatomii: A na to mie nie stać. O malinie: Ależ ona ma linie! O Ani: A ni mówiłem? O Anicie: Ani ta, ani tamta. O anodzie: Ano da, a no nie da?... O anonimie: A no ni ma się czemu dziwić. O armatach: Ognia! O asie: A sie odwal ode mnie! O Atenie: A te na wyższą półkę połóż. O atucie: A tu cie jeszcze nie było! O muzyce: Coś mi tu nie gra. O Borowie: Uważaj bo rów! O brzegu: Płyń dobrze gówniarzu! O byczku i koniu: By czek zrealizować, trza znać końto! O bzie i kapuście: Bez kobiety noc taka pusta. O cieście: Cieście się i radujcie. O cokole: Oj, co kół ja się w życiu naodkręcałem... O cynie: Cy nie mówiłem? O Damaszku: Uda masz kurde, śliczne! O desce: Odesce sie i zara wracam. O drabine: Drab i nie może! O etacie: E tacie prują się gacie! O groszku: Grosz, kurde, mi na nerwach! O Italii: pieniądze fałszywe i talia znaczona. O Izie: I zamknij się wreszcie! O jaju i jeżu: Ja jem, ty jesz, a jemu ślinka cieknie. O jajach kobyły: Ja jako były działacz partyjny... O Japonii: Ja po nim nie pije. O jaskółkach i taryfiarzu: Ja s kółek czterech żyję. O jaśminie: Jaś mi nie oddał forsy. O jeżu: O Jeżu! Jakiś ty nieogolony! O komunie: Komu nie wygodnie, niech stoi! O kupie i lotosie: Roboty kupa, a ty lotos i lotos! O Leszku: Leż kurde i nie gadaj! O Lesznie: Lesz no spokojnie! O lipie i bzie: Lipiej być w gaciach niż bez. O macie: Mata tu flaszkę i pijta. O maku i polipie: Wspina się ślimak po lipie. O misiach: Rozbierz mi sie. O mięcie: Mię ta dziewczyna się nie podoba. O morzu: A może by tak jeszcze jedną flaszkę? O minie: Czy mi nie wierzysz? O muszelce: Zapnij mu szelkę. O nastrojach: Było nas dwoje, a jest nas troje. O Nepalu: Ne pije, ne pale, ale w mordę wale. O Nemo: To nemo żliwe! O Nidzie: Da, czy ni da?... O Nowym Sączu: No wysącz to do dna! O oborze: O Boże! O Oławie: O, ława wolna! O orzeszku: O rzesz kurde żartowałem! O pandzie: Pan da, ja dam i będziemy kwita. O pantofelku: Pan to Felku umie podejść człowieka! O Pile, Łodzi, Spale, Kole i Brzegu: Piła w łodzi, a spała koło brzegu. O Pomorzu: Czy pan mi pomoże? O Przemyślu: Przemyśl to sobie. O pszczole i dzięciole: Bzz, bzz! - Puk, puk! O pysiach i napalmie: Małpy siedzą na palmie. O romansie: Roman sie rozwodzi. O Sieradzu: Sie radze nie wtrącać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyjuki
12-sekudnowy pierd, którego ton zmienia się 4 razy i który zmusza psa do opuszczenia pokoju. to jest cała prawda o facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×