Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda999

Naprawdę facet nawet jak bardzo chce to nie może zapanować nad wzwodem ???.

Polecane posty

Ktośka dzięki, że o mnie myślisz, ale w mojej pracy jest tak, że często mam kupę czasu wolnego, siedzę cały czas przeważnie w necie,...TRUTEN KONTYNUUJ PLEASE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
NO tak,ale coś nam przycichł znowu.A my czekamy,że temat się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglert
To zależy .Facet możee zapanowac nad wzwodem w pewnych przypadkach na przykład :jeżeli kobieta jest odpychająca dla niego (wazy 100 kg jest osobą ,której wczesniej nie lubił) to wtedy mu nie stanie .Przeciwinikiem wzwodu jest strach i przemoc fizyczna .Ale w trosce o bezpieczenstwo jeżeli kobieta na przykład celuje bronią w przywiązanego osobnika.Bedzie sie on wtedy bał o utrate życia i wzwód nastąpi .A jesli osobą która wiąze jest jego kobieta to nie zapanuje nad wzwodem. Nawet nie bedzie próbował bo sie i tak nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
Ja też jestm mokra...Truteń dawaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Chochlik
dzięki za obszerną wypowiedź - a teraz Trutnia poprosimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
Oglert-my tu czekamy na dalszą część -nie psuj klimatu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglert
Jezeli nieprzerwanie obca kobieta bedzie ciagła małego to bedzie ciezko zapanować nad wzwodem .Ale jest to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
Truteń,Truteń...dawaj czadu...czekamy we trzy-to na bank! Kto chce jeszcze posłuchać pikantnych kawałków Trutnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglert, - w trosce o utratę życia by stanął ?, a ja do tej pory myślałam, ż e na odwrót, że właśnie by padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truten
i gdy jego penis zaczyna pulsowac, rozpina ci nogi, uwalnia ci tylko je i odwraca na brzuch, wciska sie kolanami miedzy nogi, rozsuwajac je z ttaka sila ze i tak nie umiesz przecistawic sie, czujesz jego falusa miedzy swymi posladkami... czujasz jak jego dlonie mocno wplecione w twe wlosy odginaja glowe jak jego usta wbijaja sie w odslonieta szyje... czujesz mocny napor od tylu na pupe... az wkoncu jego kutas wslizguje sie w twoja szparke...i zaczyna gleboko wbijac sie w ciebie... otwierasz usta a on od razu wsadza tam palec, trzyma cie mocno za policzki lize plecy, szyje i wchodzi w ciebie mocno i rytmicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
Jagoda Ty dopingij Trutnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak, ze strachu też może stanąć ?, a np tak sam z siebie to też , bo mi ktoś tak powiedział, że facet będzie szedł prosto przez pustynię i nie będzie myślał o niczym związanym z seksem i też mu może nagle stanąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglert
no wlasnie ,ale jezeli mamy zycie na włosku .To stanie .Bo facet może kontrolować wzwód w pewnym stopniu.JEzeli kobieta ci powie ,albo ci odstrzele łeb albo ci stanie.To mimo wszystko bedzie jej posłuszny .Chodz ten wzwód bedzie rzeczywiscie spowodowany nie podnieceniem ,a sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
Fajnie...więcej prosimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
Ruda,ja padnę...Ja tu cała mokra,a oni o opadaniu.Truteń,nie czytaj tego co oglert pisze...Ty rób swoje.Skup sie i pisz... Oglert,przestań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wbrew Tobie, mówiąc w skrócie Olgert jak nie chcesz żeby Ci stanąl, on może Cię nie posłuchać ?.,,,, Truten Tobie nagrodę Nobla !, ja już pływam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
Jagoda czytaj co Truteń pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truten
wiecej.. tak skarbie mowisz jak facet wchodzi w ciebie od tylu.... wiecej to tylko po chwili czujesz jak wypelnia cie goraca fala jego spermy w twoim srodeczku.... niestety lece do domku:) pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglert
NIe wczasie strachu normalnie nie staje .Jak cos zaatakuje niedzwiedz czy co to sie kurczy .Ale to jest sytuacja inna jedyna .Gdzie kobieta daje mozliwosc smierc albo wzwód.Dlatego facet bedzie robił wszystko by mu stanął .Recznie i inaczej.Chec życia pokona strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
O nie....on leci do domu?Truteń kiedy będziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
Truteń dawaj mi swoje GG...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglert
człowiek ma dużą kontrole nad wzwodem .Chodz są sytuacje w któych jest ciezko zapanować nad tym jezeli sie rozbierze przed tobą ładna dziewczyna to zapanować sie da łatwiej niż gdyby zaczęła bawić sie ptakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
Bedziesz mi pisał codziennie...wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
Dziewczyny.Od jutra szukam trutnia na necie...serio!Ten facet ma wyobraźnię!Ale mistrzuniu.Truteń jeżeli tu jesteś to sie jeszcze odezwij.Pa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty dałbyś radę Olgert jak by Ci laska lizała wbrew Tobie, tak jak opisał to Truten na początku tylko odwróć rolę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
Trutnia już tu chyba nie ma...Szkoda.Może w poniedziałek tu wpadnie.? Dobra a ja zostanę ktośką już na zawsze,żeby mógł mnie łatwiej znależć.Dla tego gościa mogłabym zrobić wiele.Kurcze,ale ma talent twórczy...Oj,szkoda,że już uciekł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglert
To zależy jakie miałaby intencje to sie wyczuwa.Jezeli na przykład chciałaby sobie zrobić dziecko na przykład włożyła by sobie palec do srodka po wszystkim ikrzyczała daj mi dziecko .To wtedy chyba mi opadł.To zalezy tylko od sytuacji .Ale lizanie jest najlepszą metodą by wzwód spowodować dlatego byłoby cięzko.Mogłby stanąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×