Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda999

Naprawdę facet nawet jak bardzo chce to nie może zapanować nad wzwodem ???.

Polecane posty

Dałam przykład, że obudziłby się i obca laska by go związała w celu wykorzystania, on by chciał tylko uciec ale by nie mógł, czułby się bardzo zdenerwowany ale i tak by mu stanął - mój powiedział, że to natura i \"ten na dole\" nie jest sterowany przez mózg. Że mężczyzna nie potrafi tak na 100 % zapanować. Przyrównał to do tego,że mózg i konik to 2 odrębne jednostki o 2 mózgach, przecież to parodia, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eivor
moze zapanowac moj facet ma 36, wie ze to on kontroluje swojego penisa, ze penis jego. mlody szczeniak nie bedzie wiedzial JAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eivor
MIALAM na mysli, ze NIE PENIS JEGO KONTROLUJE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś nie mogę uwierzyć, żeby być sterowanym niezależnie od siebie, może jakiś facet się wypowie,...a może ja jeszcze mało wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek i Lolek
Jak ladna laska bierze do ust to jak facet nie jest inpotentem to fiut zawsze stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek i Lolek
Jak można być zły kiedy faceta pieści mu penisa. Chyba że by go torturowała a on nie jest masochistą czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazimierz25
mozemy sterowac swoimi kutasami, tyle ze nam sie nie chce! chcemy sie spuscic i juz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jakby kochał swoją dziewczynę i naprawdę nie myślałby o seksie z tą laską i byłby zły a ona jednak by mu ciągnęła na siłę to jednak by stanął, ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truten
Facet ma taka nature ze nawet jesli nie chce, nie ma mozliwosci ucieczki, a kobieta zacznie piescic mu kutasa i stwarzac erotyczna atmosfere to i tak mu stanie nawet jak nie chce tego... A gdybym np ciebie przywiazal w rozkroku i zaczal lizac twoja cipke to nie podniecisz sie? nawet jak nie chcialabys tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek i Lolek
Jak byłby napompowany spermą (tzn przez kilka dni by się nie spuszczał) to trudno by mu było się opanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo przecież to jest taki mały rodzaj gwałtu, ja myślę o tym, żeby nie zdradzić swojego chłopaka w jakikolwiek sposób, a jakby mi lizal to naprawdę myślałabym tylko o ucieczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawdę nie wierzę, żeby facet nie mógł zapanować, żeby mu nie stanąl, może myśleć tylko wtedy gdy mu liże o rzeczach negatywnych i chyba potrzebuję potwierdzenia naukowego, bo już zgłupiałam, aha dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truten
Wiesz wyobraz sobie jestes zwiazana lezysz z rozkroku nie masz mozliwosci zacisnac uda, odsuwac pupe... facet wpycha glowe miedzy twe uda, zaczyna delikatnie calowac wewnetrzna czesc ud, miotasz sie nie chcesz ale nic nie potrafisz zrobic... powoli czujesz jego goracy oddech na swojej cipce, jego muskajace delikatnie usta ktore z kazda sekunda sa bardziej smiale... zaczyna jezyczkiem draznic wsuwac itd... i co nie podnieci cie to po jakies chwili? nie wierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak facet jest tak zbudowany ze jego fiut jest od niego czasami oddzielony Kobiety nie moga tego zrozumiec bo cipka jest ich czescia Dlatego zeby wziac faceta mie musicie sie go pytac tylko go lapac za przrodzenie i ciagnac do,lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to facet jest pustawy z leksza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
Truteń-jesteś mistrzem.Podjarałam się...Serio.Napisz coś jeszcze... Nprmalnie,erotoman gawędziasz.Supre.Czekam na więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
No weź coś skrobnij...serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truten
a po co?... masz problemy z podnieceniem? w sieci pelno opowiadan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truten
zostan moja kochanka, a bede ci to szeptał do uszka... trzymal dlon na piers, palcem piescil sutek.... co chwile jezyczkiem muskal twoje uszko... a dalej zobaczysz co bedzie;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka z w-wy
jagoda-truteń jest mistrzem,ale trzeba go strzasznie prosić... No to jak Truteń,zrobisz to dla nas? A do Jagody jeszcze.Wiesz,moja koleżanka ma męża i ten jej mąż potrafi zapanować nad swoim ptaszkiem.Serio.Opowiadała mi ze on ma na to jakieś sposoby relaksacyjne.Skupia się,ona może mu ciągnąć,lizać,tarmosić-a on ani drgnie.Ale on jest Turkiem-to może oni mają jakieś tam na to sposoby.Ja tam nie wiem.Pozdrawiam. Truteń-i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×