Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwy gnój

zdradziłem kobietę na której bardzo mi zależy

Polecane posty

Gość słońk
kazde klamstwo kiedys wyjdzie na jaw..o tym pewnie ty jej powiesz,bo jak bedziesz mogl sie z nia kochac, bo jestem pewna ze obraz tej wczorajszej laski nie zniknie ci szybko sprzed oczu,myslisz ze zonka ise nie zorientuje, ze jest cos nie tak??jestem pewna ze sei zorientuje, potem bedzie miec zal ze nie pow, a ona moze ci wybaczy?moze i to dlugo potrwa ale wybaczy?macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykastrowac takich!!! Matko Boska ale Ci faceci to swinie wredne! Teraz spieprzyl sobie zycie dla jakies dziwki!!! Warto bylo? Co sie z tymi ludzmi dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłes jedną głupote
to fakt.. ale nie rób drugiej mówiąc jej o tym i mówi ci to kobieta która właśnie chciałaby nie wiedzieć a wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklodkakobietka
Wlasnie zapomnielismy o kolezance w jesiennycj rajstopkach.Zgadzam sie to zwylka dziwka,i ten profesionalizm z prezerwatywa,napewno nie pekla??Moze lepiej idz sie przebadaj.W koncu nigdy nic nie wiadomo.Przeciez normalna fajna dziewczyna nie bzyka sie z facetem podcietym facetem na lawce w parku,ktorego zna od pieciu minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **rorka**
Czyli ktoś jeszcze o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońk
ja dalej sie opowiadam za szczeroscia w zwiazku...,ale pomysl jak ebdzie wygladalo wasze zycie, bedziesz sie meczyl wewnetrznie i co??ona nie pozna ze cos jest nie tak?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **rorka**
Jezeli ktoś wie to jestes tego pewnien, że nie dowie sie o tym Twoja zona? Rózni sa ludzie niestety.. :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońk
autor tego topiku----> mowisz ze sei zona zorientuje??czynie bo nie rozumiem..sam sie zastanow?chcialbys zeby ona ci opowiedziala o takim incydencie czy nie??(ale szczerze, sam sobie odp) i znasz ja zastanow sie czy moglaby ci wybaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońk
zbyt prawa osoba ktora o zdradzie nie powie??nowa moralnosc czy moralnosc z innej perspektywy...??ahh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońk
jezeli wybaczyla by ci to jej to powiedz, to ze nie moglbys jej spojrzec w oczy to bylaby oczekiwana przez ciebie kara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjyey
Kurwa, bez przesadyzmu.... Stało się , i nie odstanie, było miło, już się nie powtórzy, nic nie mów żonie, i dalej będziecie żyć długo i szczęśliwie.... Po co robić problemy z jednorazowego sexu ???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak:) nareszcie ktoś normalny wszystko co miłe szybko się kończy hehehheh tylko zonie nie mów, a kwiatów tez nie kupuj tak od razu, do jutra poczekaj;) bo może skojarzyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońk
no to strasznie mi przykro...biedna to twoja zona....zal mi jej bardzo i ty mowisz ze ci na niej zalezy tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjyey
No to przecież o tym piszę.... Ciesz się , i teraz tylko wspominaj.... nic więcej.... Gdzie tu problem , bo już nie kapuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia***
A ja mysle tak....stalo sie i trudno, nie popieram , ale dobrze ze przynajmniej tego zalujesz, jezeli naprawde kochasz swoja kobiete nie warto sie do tego przyznawac. Nie zrozumie. Jak masz kaca moralnego to moze ode chce ci sie w przyszlosci takich skokow w bok bo teraz juz bedziesz wiedzial, co czuje sie potem.Wszystko przeciez ma swoje konsekwencje...ale mysle ze wszytko da sie naprawic, jezli tylko sie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słońk
żałosne to jest;(az mi przykro bo kurde ja bym nie mogla wytrzmac 1ze to zrobil2 nie pow ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z posłuchaj skoro żałuje i chcesz zapomnąć to coś tu nie gra po 1 jak żałujesz skoro uważasz że było wspaniale, zastanów sie co piszesz po 2 jesli kochasz swoją żone i zależy Ci na niej to jak możesz nawet myślec że było wspaniale z inna, a takim razie gdzie tu miłość?????? po 3 chcesz zapomieć i piszesz o tym na forum tak??? no fajny sposób na zapomninanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekaawiona_bardzo
zaraz zwymiotuje, najlepiej teraz to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekaawiona_bardzo
pewnie nie może się doczekac zeby ja znow bzyknać tak bardzo żałuje zygłam sobie juz mi lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×