Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość . . . .

Czy kobiety lubią nieśmiałych?

Polecane posty

Gość oczywiście że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie lubiłam, ale jak to zwykle bywa w takich wypadkach zakochałam sie na zabój właśnie w nieśmiałym....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię takich nieśmiałych typów bo nic nigdy nie załatwi a jak on pozna dziewczynę jak taki nieśmiały? jak dziewczyna się nim nie zainteresuje to stracony, bo nigdy nikogo nie zagada bo nieśmiałośc zawładnie znowu nim. Wydaje mi się, ze taki nieśmiały koleś jest trochę taką \"dupą wołową\" Ja bardzo bym sie z takim meczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhgf
ja tam lubie niesmiałe dziewczyny.A nie takie ,któe od razu wskakuja do łózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhgf
takie ktore łapia od razu za kule sa mało zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiały jest tak samo dla mnie \"bezużyteczny\" jak nachalny. Jeden nie załatwi spraw tak jak powinien bo oczywiście nieśmiałość mu na to nie pozwala. A drugi dla odmiany będzie nade mną skakał jak opętany. Tak źle i tak niedobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek pies
nie...wolą przebojowców którzy od poczatku sypią swoimi bajerami...mogą sie wtedy głupio usmiechac i smiać z byle gówna ,maja mokro między nogami kiedy taki hardkorowiec sie do nich usmiechnie czy zrobi co kolwiek innego-tak zaobserwowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonamezatka
zdraź jeszcze gdzie przeprowadzałeś te swoje naukowe obserwacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sedes z Bidetu
uznawanie nieśmiałych za niezaradnych życiowo jest rownie mądre jak uznawanie lubiacych sie bawić za osoby niezdolne do poważnego myślenia o życiu znajcież miare ludzie Sedes z Bidetu - filozof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek pies
Moje badania objeły grupe studentów z pierwszego roku pewnej uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies, Twoje \"badania\" nie wnosza nic nowego. gadaci zawsze cieszyli sie wiekszym zainteresowaniem. domyślam sie, ze właśnie przechodzisz faze rozczarowania pierwszym rokiem. w liceum pewnie też nie należałeś do tych najbardziej popularnych i liczyłeś, że na studiach to sie odmieni a tu nic z tego. właśnie tak jest, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek pies
Nie. To troche nietak.Ja jestem z drugiego roku a tylko obserwuje grupe z ktorą mam często do czynienia (zajecia w tym samym budynku) a co do mnie to może nienależe do przebojowców gadatliwych ale w liceum samotnosc mi niedoskwierwała że tak powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ó
pewnie jestes z takim szczesliwa niz z jakims pewnym siebie cwaniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies, teraz to coś kręcisz. nie da sie zaobserwować struktury i podziałów jakiejś grupy nie naleząc do niej lub nie prowadzac otwartych badań. np sytuacja w rodzaju: grupka dziewczyn gromadzi sie wokół jakiegoś faceta a inny siedzi sam nic nie mówi. mówisz o sobie i swoich doświadczeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek pies
Może nie filozof ale socjolog jakiś ?.... co ja tam sie bede tłumaczył ..powiem tylko że taki bajerant/przebojowiec niezależnie od tego gdzie ,co ,i kiedy jest baaaardzo widoczny i poprostu nawet w obcej grupie trudno go niewidziec (napweno większosc ludzi sie z czyms takim spotkała ,czy to w ogródkach piwnych ,w klubach czy to na dyskotekach ).Babki szczerza sie do niego ,słychac smichy chichy i to jest dowód na to że taki typ osobnika jest bardziej pożądany niz osobnik jakikolwiek inny... Ps ja nic niekręce d;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareno
Reenee sra kupą rzadką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Leszek pies - Troszkę może i masz racji ale nie do końca... bo taki \"bajerant/przebojowiec\" musi po prostu trafić na podatny grunt. Tyle. Jeżeli taka gadatliwość idzie w parze z inteligencją to ja nie mam żadnych ale i sama chętnie bym się do takiego grona \"adoratorek\" przyłączyła. Ale jeśli to tylko takie gadanie w stylu \"Panienki, opowiem Wam jak byłem na pewnej bibce... szkoda że Was tam nie było\" to chyba nie zabawiłabym w jego towarzystwie 5 minut. Aczkolwiek wiem że zwolenniczek takiego typu facetów jest mnóstwo. Czy to dobrze czy źle? Sam oceń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny które się
wdzięczą do takich cwaniaków, raczej sa na niskim poziomie bo to tylko o nim swiadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olewam was
a wy mnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny które się
miało byc o nich być może sa nieświadome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrysia
pewien mężczyzna w codziennym życiu nie jest nieśmiały, jest bardzo zaradny, natomiast w stosunku do kobiet niestety jest nieśmiały, tzn zagada itp, ale nie moge sie doczekać żeby odważył się na pocałunek, pod tym względem oboje jesteśmy nieśmiali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja będę miał
tylko jedną kobietę albo wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×