Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość . . . .

Czy kobiety lubią nieśmiałych?

Polecane posty

ja też jestem nieśmiały ale jak widzę przychylność w oczach kobiety to zaraz mi przechodzi i muszę się pilnować żeby nie przegiąć... mam nieśmiałość do podrywania ale nie do kontynuacji podrywania... później mi mówią niekiedy: ale z ciebie to jest drań ale taki miły... chociaż dostałem jeden list od ex gdzie mnie wdeptano w ziemię ale mnie to porawiło nastrój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz89
też jestem bardzo nieśmiały. chciałbym poznać kobietę z którą przeżyłbym reszte życia i pozostałbym jej wierny na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arol
Wydaje mi się, że większość dziewczyn nie lubi chłopaków nieśmiałych, ale są dziewczyny, które takich lubią. Ja sam jestem nieśmiały, co prawda nieśmiałość odpycha wiele dziewczyn, ale za to niektórym dziewczynom się ta nieśmiałość podoba, w sumie nie każdej się trzeba przypodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arol
Nieśmiały, jak na przykład jestem w nowym towarzystwie, w nowym miejscu, albo jak na przykład jak jest kilka śmielszych dziewczyn, to chyba głównie wtedy jestem nieśmiały. Być może sobie tylko tak wmawiam, ale kiedyś byłem uważany za nieśmiałego. Dobrze, że się za taką dziewczynę uważasz, bo mało jest teraz takich dziewczyn. Cieszę się, że są jeszcze takie wartościowe dziewczyny. Nadopiekuńczość nie jest zbyt dobra, masz rację. Z tą dobrocią to chyba bywa różnie, są osoby dla których rzeczywiście nie można być za dobrym, bo to wykorzystują (wydaje mi się, że większość dziewczyn np. na dyskotece jest taka, że patrzą głównie na siebie), jest nawet takie powiedzienie: „kto ma miękkie serce, musi mieć twardą d***”, prawdziwe…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubią bo wtedy mają z kogo
się pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem niesmialy
ale tylko jesli chodzi o pierwszy krok w relacjach, pozniej jestem raczej przeciwienstwem niesmialosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×