Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczek2005

mam 22 lata i jestem prawiczkiem

Polecane posty

Gość prawiczek2005

co wy na to dziewczyny ? jestem ciekaw ile z was mnie tu wysmieje , prosze o szczere wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Roman
Pij mocz Będziesz ładniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego_-_
Dlaczego uważasz, że dziewictwo w tym wieku to jest powód do wyśmiewania?? Owszem, jest, ale tylko dla niedojrzałych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa
wcale nie uwazam zeby to bylo smieszne..Ja mam 21 lat i jestem jeszcze dziewica...Ale moze juz niedlugo..;) A Ty z jakiego powodu jestes prawiczkiem? nie spotkales tej odpowiedniej, jestes zbyt niesmialy czy jak to z Toba jest??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grejczen*22
ja to podziwiam!!!! chcialabym chodzic z 22 letnim prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek2005
nieśmiały , chudy i takie tam inne :) nie gadam z dziewczynami bo pierwszy nie zagadam , nie chodze na dyskoteki to nie moje klimaty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego_-_
Prawiczek... RESPECT :D... jak jeszcze powiesz, że jeździsz na rowerze, to chyba znalazłem bratnią duszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki rowerzysta
ja jezdze ale zadna ze mnia jezdzic nie chce. buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego_-_
Hmmm... ja nie wiem co jest z tymi dziewczynami :( większość tak mówi, że jest na diecie, ze się odchudza... a najlepszym spopsobem na zdrowie jest właśnie sport... heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego_-_
Mam 19 i nigdy nie miałem... co z tego?? Poprostu niektórym nie jest dane :D My poprostu spotkamy raz, a dobrze... przynajmniej trzeba w to wierzyć :D Moim zdaniem to lepiej niż zmieniać dziewczyny jak rękawiczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_19
Dlaczego_-_ jakbym była singielkiem to chybabym sie w tobie zakochała:P popieram cie w 100% prawiczek2005 nikt cie nie będzie wysmiewał ja nawet cie podziwiam, zrbisz to z ukochaną osobą która napewno to doceni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego_-_
Aneczko... nie mów czegoś, co i tak by się nie spełniło :) Ale i tak dzięki barzo... miło czytać te słowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_19
heh zawsze mówie to co czuje i myśle:) Jeszcze przyjdzie twój czas, mój kochany jest starszy ode mnie o 2 latka i bardzo sie ucieszyłam kiedy powiedział mi, że jestem jego pierwszą dziewczyną, to było dla mnie wilekie wyróżnienie:) ps ja tez uwielbiam jeździć na rowerze, tak też poznałam mojego ukochanego... więc kto wie może jutro bedzisz jechał leśną dróżką i spotkasz dziewczyne, która będzie potrzebowała pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego_-_
Aneczko... piękne historyjki opowiadasz :D Podobają mi się naprawdę... jednak skoro przez te 19 lat nie spotkałem... to kto wie... może sie poprostu nie nadaję?? :P Oczywiście zbitki, ale kto wie, czy taki "DLACZEGO_-_" będzie miał "czelność" żeby się zatrzymać i tej pomocy udzielić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_19
hmm to zależy tylko od twojej woli, musisz chcieć zmienic swoje zycie, nie podawac sie po niepowodzeniach, jestem pewna, że pewnego dnia twoje zycie sie odmieni i spotkasz taka dziewczyne przy której nie będziesz sie zastanwiał czy powinieneś do niej podejść. mój facet czekał 20 lat i mówi, że warto było czekać. Wszystko jest więc przed tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego_-_
Zgadzam sie w 100%, ale czy będę tego chciał?? Czy faktycznie będzie warto?? Czy zakończy się to powodzeniem??... Heh... najpierw trzeba dojrzeć do pogodzenia się z niepowodzeniem... na to sobie jeszcze poczekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_19
hmm z takim podejściem do sprawy zawsze bedzisz skazany na niepowodzenie, nie mozesz przekreslać czegoć co sie jeszcze nie zaczeło. Uwierz w swoje możliwości, jak jakaś dziewczyna cie odrzuci to moim zdaniem jest niepoczytalna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego_-_
NIEPOCZYTALNA??... a to ciekawe stwierdzenie :D Jakie masz powody, zeby tak pisać?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_19
mam przeczucie, że jesteś fajnym facetem (chociaż w pół godziny cięzko to stwiedzić:P ) no i do tego jeździsz na rowerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego_-_
Ten rower to wyciągnęłaś w samą porę :D Nie ma co :D Skoro jestem fajnym facetem to dlaczego nie znalazłem jeszcze nikogo dla siebie?? może nie ma nikogo dla mnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka_19
może nie szukałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego_-_
Może właśnie szukałem ?? Może znudziłem się porażkami?? Może wszystko kończyło się tak samo?? Może jestem zbyt łatwowierny?? Może za szybko i za bardzo się angażuję?? Czy mam wymieniać dalej pytania , na które nie odpowiedź jest oczywista?? :D Ktoś mi kiedyś powiedział, że nie uniknę tego spotkania choćby nie wiem co... w końcu mnie to trafi... Skoro jestem kiepski w szukaniu to może powinienem poczekać, aż się to samo stanie?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego_-_
Purpurowy... Ty to jesteś przynajmniej śmiały :D Chodzisz na dyskoteki i tego typu imprezy?? Ja nie... tak jak tu wcześniej jeden przedmówca stwierdził "to nie moje klimaty"... ja wolę się iść przejść po lesie... zwłaszcza w zimie :D W lecie preferuję tylko ROWER :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego_-_
Brzydalem powiadasz?? Cóż... o gustach się nie powinno dyskutować, ale... niech tam... :D Dlaczego w takim razie spotykam się z opiniami, że jestem fajny i takie tam (co do wyglądu również), a i tak nie ma to odbicia w rzeczywistości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×