Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Josie M

PANOWIE, CO ODRZUCA WAS U DZIEWCZYN? z wygladu i z charakteru?

Polecane posty

Gość eeeeetam
moge spelniac 100 % odnośnych wymagań ale i tak przegram w przedbiegach z laską po solarce i z mega tipsami w różowej mini - to co jakieś podwójne standardy macie faceci? cholera już nic nie wiem :( ... chyba na próbę zrobię sobie tipsy i sprawdzę jak to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noga
Kurde, niby wszystko ładnie, pieknie,cudowni faceci sie wpisują lubiący zadbane,delikatne kobiety...ale zaraz... ja wszędzie widzę odwrotność tego,przecież na kazdym kroku widać,ze faceci lecą na dziewczyny własnie w kozaczkach,miniówkach, po solarce itd... dobra,niby zaraz ktoś powie ze lecą na nie bo chcą sie z nimi przespać... no ale te zwykle dziewczyny sa "niewidoczne" w zalewie tych wlasnie lasek z tipsami itp...przeraza mnie to,co widze na ulicach,a dodam ze mam tylko 20 lat..jak ja mialam 15-16 lat to w zyciu bym nie pomyslala ze mozna sie ubierac tak,jak te panny teraz to robia, ja wtedy zaczynalam poznawac co to sa puby,a one sie pchają od razu na dyskoteki, nie powiem,lubie nosić dekolty itd,swieta tez nie jestem,ale na widok takiej szesnastki z odslonietym brzuchem i dekoltem pokazujacym ekhem "nic" to chce mi sie śmiać przez łzy.. nie wiem kiedy nastapila ta transformacja,jakos mam wrazenie ze moj rocznik byl w miare normalny, a pozniej nastapila wielki BUM.. chyba troche nie na temat,ale chcialam sie podzielic moimi odczuciami i wrażeniami z obserwacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra21
Smiac mi sie chce z wypowiedzi facetow:P:P:P Takie niby zadbane skromne kobietki im sie podobaja.. guzik prawda...sama taka bylam..i co kumpli owszem mialam ale szans u kolesi zadnych..w koncu naprobe przemoglam sie i poszlam za rada moja kumpeli.. krotka miniowa, szpileczki, bluzeczka z dekoldem w kolorze roz.. Do tego make-up i tipsy..nawet na solarke sie zgodzilam..CHoc ogolnie uwazam ze takie pomarancze wygladaja paskudnie... I ilu facetow za ten czas sie za mna krecilo..i to wydawalo by sie,ze calkiem inteligentnych, studentow prawa itp.. Hehhehe mimo wszystko stiwerdzilam, ze wracam do dawnego stylu bo czylam sie jak plastikowa lala.. Ale prawda jest taka..ze te wlasnie laleczki sie kolesiom podobaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyższa uwaga to święta prawda,jeśli chodzi o wygląd to znaczna część mężczyzn wybierze to ,co sie błyszczy,odbija fluorescencyjnie od szarej rzeczywistości,nawet jeśli pod taką barwną powłoką nic nie ma.Ale z tą intelektualną pustką u domniemanych lalek Barbie to niekoniecznie prawda.One się lepiej przystosowały niz my-drogie elegantki .I proszę nie uznać ,że to sarkazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie piętnastka
do noga-------------> dobre to co napisałas dobre... chodzi mi o te "uwagi" na temat dziewczyn piętnasto-szestasto letnich. Może w Twoich czasach ( 5 lat temu ? :/)nie do pomyślenia było zeby taka dziewczyna załozyła sobie bluuzke odsłaniająca pępek? pffff. i wiesz co. ze pchamy się do dyskotekiu ( ja mam 15 lat) to co, moze zle ?? kurde trzeba korzystac z zycia. i nie móiwe tu o alkoholu, papierosach itd. nie! skoro Ty poznawałas co to są puby to Twoja sprawa. Niektór dziewczyny ś ac iche i skrombe inne troche bardziej wyznaczają sie z tłumu, ale najlepsze to co napisałas . CYTUJĘ: "ale na widok takiej szesnastki z odslonietym brzuchem i dekoltem pokazujacym ekhem "nic" to chce mi sie śmiać przez łzy..." kurde dobre.. moze nioejedna szestastka ma bardziej co pokazac niz Ty dzięki odsłoniętemu dekoldowi. Bo my o siebie dbamy. no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie piętnastka
sory za te błedy ale szybko pisałam tam gdzies napisałam ze niektóre dziewczyny sa ciche i skromne, jakby sie ktos nie dopatrzyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noga
hehe pietnastko,a co ma dbanie do pokazywania biustu w dekolcie? od dbania on nie wyrośnie, no chyba ze w wieku 15 lat już macie calkowicie wykształcony biust, w co wątpię:) A co o dyskotek, to zdania nie zmienię,może nie jestem dobrą moralizatorką,ale naprawde śmiac mi sie chce i nie tylko mnie,jak widzę dzieci w dykotekach,wiem ze chcecie sie wybawić,ale macie na to jeszcze tyle czasu...haha czytam to co pisze i nie mogę uwierzyć..jak bylam troche mlodsza to cholera zdarzylo sie pare razy ze mnie gdzies nie wpuscili,bo nie mialam dowodu..jak ja wtedy marzylam ze jak bede miala kase to otworze swoj wlasny klub dla młodszych:D ale z wiekeim mi to przeszlo,zobaczysz jak bedziesz starsza,jak bedziesz patrzyla na o wiele młodsze dziewczyny:) a ja w wieku 16-17 lat mialam inne rozrywki, wlasnie zaczynalam lazic po pubach no i upijałam sie codziennie winem z czarnych porzeczek:D ehh to były czasy:D teraz tylko te "lepsze" mi pozostaly,biała półsłodka Sofia itd, bo mózgojeby to już wstyd pić, z torebeczka i bucikami na obcasach:D Masz racje dziewczyno,baw się i korzystaj z życia, ja nie żałuje niczego i współczuje tym, co w najlepszych latach np liceum, siedzieli tylko nad książkami:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie piętnastka
z tym biustem to nie chodziło mi o to ze dbam zeby mi urusł ://////////////////////// naisze co o tym mysle pózniej bo teraz musze leciec ( ide na dysko) a smiej sie smiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noga
własnie pietnastka - hmm ale tak napisalas,ze zabrzmialo jakby rozmiar cyckow zalezal od dbania:D Ja sie nie smieje przeciez,napisalam to na luzie, zreszta coś mi cicho podpowiada,ze jesteś tak zwaną prowokacją:) ale nic to,zawsze milo powspominać stare, dobre czasy:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie piętnastka
nie jestem zadną "prowokacją" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) nie pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierosy... mnie odzuca gdy kobieta pali. Uwielbiam pocałunki i nie mogę, gdy dziewczynie czuć z ust jak z popielniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruuk papierosy... mnie odzuca gdy kobieta pali. Uwielbiam pocałunki i nie mogę, gdy dziewczynie czuć z ust jak z popielniczki. ------------------------ zgadza się. dla mnie to problem. a im więcej pali, tym większy problem. ogólne zaniedbanie. to co widać na zewnątrz. tłuste włosy, bróud za paznokciami. wulgarność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wygladu to
1. znaczna otyłość 2. przy krótkim ubiorze owlosienie pod pachami czy na nogach 3. bardzo niechlujny ubiór lub bardzo "aseksualny" z charakteru - 1. wielka kłótliwość 2. chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenbezbarbi:P
Kogoś zabolało i temat upadł a był ciekawy, w pewnym momencie przerodził się w święte oburzenie a pod koniec w farsę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widać, większość tutaj wypowiadających się panów, ma bardzo dobry gust :). I nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że jeśli kobieta nie świeci tipsami i "solarką", to nie widać jej w tłumie. Wiele znam kobiet nieprzeciętnych, które NIE są "lansującymi się słitaśnymi gwiazdeczkami". Pozdrawiam Panów z dobrze wyważonym zmysłem estetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I temat nie powinien upadać, bo myślę, że większość kobiet (nawet te, co się nie przyznają) chciałaby poznać zdanie mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ms. jones II princess ten twój książe wygląda jakby był nieco ułomny ----------------- a Tobie co do tego? jej książę jej sprawa. pochwal się swoim.. ile ma? 16cm i moc dwóch baterii duracell? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam te wymogi facetów hmm i troszkę mnie to przeraża bo ja taka zwykła.......:)chyba na bawię się tu kompleksów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniało mi się. - samotna kobieta z kotem. unikam jak diabeł święconej wody. :D proszę dopisać do protokołu. ale to tylko ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokazuję to swoje "ryło" (jak dla mnie - twarz), bo nie wstydzę się swoich poglądów, ani tego co mówię. Ja gardzę z kolei ludźmi, którzy gardzą pokazującymi zdjęcia, a jednak zaglądają i oglądają. Skoro to takie złe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×