Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Josie M

PANOWIE, CO ODRZUCA WAS U DZIEWCZYN? z wygladu i z charakteru?

Polecane posty

Gość no początku to------
brak mózgu nadymanie sie i czekanie aż ktoś sie będzie nie wiadomo jak zalecał a same nic żadnego kroku nie robią ogólnie pustostan i brak jakiejkolwiek wiedzy o świecie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający tylko jedną
Oczywiście podoba mi się tylko Jedna ta Moja z którą jestem. A nie lubię u dziewczyn: 1.Kilo tapety na ryju 2.Solarium 3. Farbowanie włosów na świński blond albo na węglową czerń:) 4.Picia 5.Palania 6.Klnięcia (non stop) 7.Bardzo długich paznokci 8.Odsłoniętego pępka.Nawet u tych szczupłych, bo kobieta powinna mieć szcunek do swojego ciała. 9.Do ciuchów z lumpexu nic nie mam, nie każdego stać.Ważne jest to jak kobieta potrafi się w nie ubrać tzn. z czym to skomponuje. 10.Robienia z sibie k****!!!(Widać po wystroju zewnętrznym)Torebeczka, papierosek i szukanie faceta z rozklejającą się BMW sprowadzoną z niemiec za 100(0) ojro. A na kolesia z punciakiem za 15 tys. nawet nie spojży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamf
z wyglądu to małe piersi - nawet przy zwyklym tuleniu czuje sie jakbym chłopaka tulił, o sexie nie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robcio
Kolczyki w nosie i ustach ochyda :( Małe cycki albo ich brak kobieta plaska jak deska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czemu picie
hyhyyyyyyyyy, wwszystko ładnie pięknie, ale z tym piciem to przeginacie :o co, ja wy siedzicie i sączycie piwo czy wódeczkę, to dziewczę ma siedziec, pic sobie soczek i udawać, że dobrze się bawi w podchmielonym towrzystwie? wszystko jest dla ludzi i stosowane z umiarem nie powinno nikomu przeszkadzać. jacyś dziwni jesteście pod tym względem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aumi
ja pale łaze z petem po ulicy jestem blondynką mam krótkie włosy i jestem sliczna mój facet mnie kocha i po roku bycia ze soba za 2 tyg idziemy na pierwsza randke dziwne? hehehe ocena wasza jest mało subiektywna to nie wina laski ze ma małe cycki. Dziewczyny tez wkurza ze wy palicie a i tak sobie bimbacie z tego. to samo mozna powiedziec wszysciutko o was jak macie wymagania co do kobiet sami sie do nich stosujcie ;] pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... to nie wina dziewczyny, że ma małe piersi. Ja mam 70B, wiem, że są małe, ale co mam zrobić ?? operację plastyczną, żeby się facetom podobać ?? Nie sądzę, aby robienie z siebie plastikowej lalki podobało się facetom, skoro piszecie panowie o tym, że nie lubicie mocnego makijażu... a sztucznie powiększony biust podobałby się ?? Josie M - bardzo dobry topik, poczytałam sobie wypowiedzi, lepiej rozumiem swojego faceta i mam nadzieję, że niektórych błędów już nie popełnię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam to wszystko i dochodze do wniosku że wymagania wobec kobiet są bardzo ale to bardzo wysokie....a wy panowie..? Jak wyglądacie....? Co drugi na ulicy pod wpływem nie wiadomo czego.....nieogolony...o ubiorze nie wspomne....Dużo bym dała by móc obejrzeć tych wypowiadających się na tym topiku.... A wiecie co mnie najbardziej odrzuca??? Te wasze dziwaczne zarosty....kozie bródki i inne takie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska
to co piszecie nie wydaje mi sie jakos specjalnie wygórowane, to samo razi i mnie i w kobieach i w mezczyznach - brak higieny (paznokcie np. zęby, fryzura - musi byc jakas, moga to byc długie włosy, moga byc i krótkie, ale maja byc umyte i w pewnym kształcie) - pustogłowie i marazm umysłowy i działaniowy - brak kultury bycia ( zbyt głosne zachowanie, nieliczenie sie z innymi, przeklinanie) - picie i palenie bez umiaru) - kolczyki i tatuaże - sposób jedzenia (!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co taka cisza
Co taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie rozumiem
naprawde nie rozumiem facetów! Studiuje,kilka "rzeczy" mnie interesuje, dwie nawet pasjonują, dbam o siebie, nie pale, pić to też nie bardzo , mam długie włosy w naturalnym kolorze, kolczyki tylko w uszach ( mioże to mnie dyskryminuje?), nie wynosze sie (to apropos stylu księżnej pani), maluje sie delikatnie, nie chodze na solarium, nie przeklinam...więcej nie pamiętam tych "zarzutów" z waszych wypowiedzi a mimo to dla każdego faceta jestem tylko koleżanką, zawsze "przegrywam" z tymi które w tak barwny sposób tu opisaliście.... to ja już nic nie wiem... naprawde...zdecydujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłoże sie
ze wiekszośc tych pomarańczowych to pisały zazdrosne baby ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw pytacie panów o opinię a później się obruszacie. Myślę, że napisali to co widza i ich razi i podpisuję się do większości wpisów bo kiedy widzę kobiety przy browarze jakoś mi nie bardzo to pasuje. Chyba najgorsze co moze być to wywyższanie się wśród ludzi i sranie wyżej jak się dupę nosi, tak panowie mają tutaj rację! Spoglądanie na innych z wyższością to chyba każdego odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczyki w jezyku, na wargach, brwiach. Krotkie wlosy na \"zapalke\", farbowane na czerwono. Glany. Chamstwo i prostactwo. Palenie. Ostentacyjne zucie gumy. Nadmierny, przesadzony makijaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KK31
Moim zdaniem ci Panowie mają 100% racji....dziewczyny patrzcie w lustra....to naprawde nie boli :))) Pozdrawiam Panów z oczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znacie się
kobiety z krótkimi włosami są super niektóre kinky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6666
Dlaczego kobiecie nie pasuje wypicie piwa w barze i zapalenie papierosa ???? To jest zarezerwowane tylko dla facetów !!!! Ja spotykam sie z koleżankami w barze na piwie i soku i nie widze w tym nic zlego !!! Kazdy z nas ma swój własny styl i sposób bycia !!! Mnie odrzuca tylko i wyłacznie brak higieny i kultury osobistej a reszta to indywidualna sparawa każdego z nas !!!! Kolczyki , krótkie włosy , opalenizna ,jeżeli ktos to lubi to tylko wylacznie jego sprawa !!! ma taki styl !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khaki
A co to za jakies texty kto to pisz ze male cycki sa odrazajace,albo ktorkie wlosy?Albo kolczyki? Chlopcy co maja po 15 lat?Zenujace.Prawdziwy mezczyzna nie lubi u kobiety cech charakteru jak np.zrzedliwosc,wieczne narzekanie,chamstwo.Tylko dzieciaki i pustaki pisza ze wyglad sie liczy tak bardzo.Zgadzam sie dziewczyna ktora ubiera sie zbyt wyzywajaco albo bez gustu jest troche komiczna.Ale dyskryminowac kogos za budowe ciala badz dlugosc wlosow?Przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Solarka, tapety, pióra na tapirze, bezguście odzierzowe, tandetny manicure...wyniosłość, powierzchowność po prostu kobiet pustych jak gliniany dzban ja nie rozumiem---> nie spotkałaś właściwego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie u kobiet: -tlenionych włosów -niezadbanych włosów -braku higieny -nadmiernego makijażu -nadmiaru solarki -tipsów, długich z hologramami i innymi dziwadłami -lansowania się na super -tego, ze zazwyczaj ww. maja mało do powiedzenia LUBIĘ: -kiedy kobieta jest zadbana -ma makijaż ale taki, który wydobywa jej piekno a nie stanowi popis dla wątpliwych umiejętności malarskich nosicielki -zdbane dłonie, jak ma tipsy to niech to będzie subtelne -strój odpowiedni do okazji, kobiecy -takt -delikatną woń perfum, które roztaczają wokół siebie u mężczyzn nie lubię: -nie zadbanych dłoni -braku kultury -picia -przeklinania -braku higieny osobistej LUBIĘ: -kiedy sa pewni siebie ale kulturalni -zadbani ale nie wylansowani -zadbane dłonie -ładnie pachną A U WSZYSTKICH LUBIĘ KULTURĘ ROZMOWY, KTÓREJ NIESTETY WSZĘDZIE BRAKUJE, pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walet___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up.....
no piszcie coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamara
a ja mam wrazenie, ze te dziewczyny , ktore roznia sie od tych tu opisywanych , sa wrecz przeciwienstwem tu opisywanych kompletnie nie interesuja facetow.czyli jak to jest, jakto tlumaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej____hej
a jesli dziewczyna ma krosty na twrzy?? to wam nie przeszkadza??????????????????????????????????? spoko! to sie cieszę. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej hej____hej
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje kamara
wogole nie budza zainteresowania, tylko wlasnie te krytykowane w mini spodniczkach i z brzuchami na wierzchy niuniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×