Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Josie M

PANOWIE, CO ODRZUCA WAS U DZIEWCZYN? z wygladu i z charakteru?

Polecane posty

Nawet, jeśli wg Ciebie jest to głupie, to dlaczego obrażasz mnie, a nie negujesz po prostu mojego podejścia do tej sprawy? Ba! Nawet nie mnie obrażasz, tylko mojego partnera? Takie zachowanie nie jest głupie? Nie jest prostackie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka123456
Wejdz na dyskrecja.pl i zmień swoje życie erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka przedwiośnia
Nie nadaję się zupełnie na kobietę waszych marzeń panowie... A szkoda, bo ja bardzo lubię moje włosy na rękach, wszyscy panowie z jakimi miałam bliżej do czynienia zwracali na nie uwagę, wyrażali sie w pozytywny sposób. A tak poza tym jestem pewna, że większość wyważonych panów z gustem, u których tolerancja kończy się gdy widzą kobitkę z kuflem piwa nie odmówiłaby bzykania nawet lasce, która ma w sobie wszystkie te wady o których tak się tutaj rozwodzicie. a małe piersi jako element dyskwalifikujący to już w ogóle żenada, chyba nie widzieliście nagiej pani z dużymi, które wiszą do kolan. Mnie odrzuca u mężczyzn szowinizm, dyskryminacja kobiet, za wysokie mniemanie o sobie, pozerstwo, melanie na ulicę, lanie na dworze, obracając się tylko plecami do towarzystwa, same kurwy i chuje z ust, zero pojęcia o świecie,niechęć do podejmowania tematów innych niż ich praca, ego, osiągnięcia, popisy. Lubię sobie wypić, zapalić, mam żółte zęby, włosy nie zawsze chce mi sie układać, ubieram się skromnie, czysto, nie chodzę na solarę, nie miałam nigdy tipsów, nie dbam o dłonie, nie chce mi sie golić nóg, jak nie zamierzam założyć spódnicy i wcale sie tego nie wstydzę. i mozecie mi wierzyć, że nie jeden facet mimo tych dyskryminujących faktów zwraca na mnie uwage, bo jest ze mną o czym pogadać, nie udaję idiotki i zdaję sobie sprawę ze swoich małych ułomności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księżniczko - w sumie nikt nie napisał czy piszemy o paniach pod kątem związku czy jednorazowej nocy. zależy też który to już kufel owa panienka wychyla. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka przedwiośnia
Jeżeli facet nie brzydzi się spać z kobietą u której nie toleruje kilku cech wyglądu czy charakteru, zwłaszcza rzeczy o których pisze teraz , ze są obrzydliwe(!!!) to nie ma szacunku do siebie i nie ma tutaj znaczenia czy to związek, czy jednorazowy seks. Na forum to kazdy mądry i jaki porządny, same ideały. Wybaczcie ideały o tej porze w piątek wieczorem mają sie z kim spotkać i nie siedzą na jakimś głupim forum pisząc o rzeczach, które w rzeczywistosci mają dla nich niewielkie znaczenie. O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolly lolly
ksiezniczko przedwiosnia ... jesteś moim GURU !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydzi to mocne słowo. po prostu nie ma ochoty z kims takim iść do łóżka. to tylko forum i rozważania teoretyczne.. prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka przedwiośnia
No dobra, nie brzydzi, ale nie widzi w niej nic pociągającego. Najważniejsze, ze jest gdzie pukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księżniczka przedwiośnia No dobra, nie brzydzi, ale nie widzi w niej nic pociągającego. Najważniejsze, ze jest gdzie pukać. ------------- nie wiem do czego zmierzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niż Ci się wydaje
Mnie odrzuca u facetów przeklinanie, brak higieny, wywyższanie się, traktowanie dziewczyn przedmiotowo, narzucanie się, brak odpowiedzialności i rozumu! PS... tak tańczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka przedwiośnia
Zmierzam do tego, że dla was facetów nie ma tak naprawdę znaczenia to o czym tu piszecie. Laska musiałaby być albo mega brzydka, albo śmierdząca, albo brudna, albo nieżywa. tylko wtedy jestescie w stanie odmówic. Zwłaszcza po pijaku nie przepuścicie żadnej okazji. Nie mówię tu o statecznych mężach, gejach, osobach metroseksualnych i aseksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRANGENTHINI39
Co odrzuca? Hmm, prócz takich higieniczno - eleganckich spraw, przerysowane pindy> Zjarane w solarium, z różowymi tipsami, czarnymi włosami i tym czymś wypisanym na czole plastik do entej potęgi! Brrrr Pustaki, nawet bardzo ładne i leganckie ale jak przemówią to szlak trafia, pusty łeb, a rzną yntelygentne!! Trzeci typ, to kobiety którym brak tej kobiecej tajemnicy, troszkę niedostępności i flirciarskiej gry z facetami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRANGENTHINI39
A tak naprawdę to PANI KSIĘŻNICZKA PRZEDWIOŚNIA, ma dużo racji, ale prawda zawsze jest po środku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ktoś Cię musiał nieładnie potraktować.. jesteś w błędzie. lubię seks i mam duży popęd, ale zmieniać je ciągle.. uczyć od nowa tego co lubię, uczyć się tego co one lubią.. nie dziękuję, wolę jedna stałą partnerkę, która zaspokaja moje potrzeby fizyczne, emocjonalny i umysłowe. taki dobry zestaw kina domowego. Blueray, dvd, cd, TV, głośniki wzmacniacz. niż miałbym zadowalać się pojedyńczym DVD czy samymi głosnikami. wolę to wszystko mieć od razu. jesli wiesz co mam na myśli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRANGENTHINI39
Jeszcze jeden typ kobiet jest przerażający i myślę groźny!!! Groźny bez względu na wiek, urodę, pozycję, inteligencję - MANIPULATORKI, KOBIETA BLUSZCZ BRRR, ostrzegam panowie, szczególnie przed tymi, które traktują swą dupę jako środek do celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka przedwiośnia
Wiem, bo mam dokładnie to samo. Lubię sobie obserwować innych ludzi, widzę jak to działa. A zdziwiłbyś się gdybyś wiedział jak wielu facetów nie potrafi uszanować tego co ma. Często nie mając stałej partnerki szukają na boku czegokolwiek, byleby ze skutkiem. Tu wygląd, charakter nie mają znaczenia i przede wszystkim takie przypadki chodzą mi po głowie. Wiadomo, ze stały partner/ka to juz inne wymagania, musi miec wszystko na miejscu. nikt nieładnie mnie nie potraktował. potrafię odróżnić ziarno od plewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y85yhcdfbvsdb
BRAK MÓZGU! to po pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami nie jesteście idealni
macie jeszcze jakieś problemy wiecie co wkurza mnie to że dziewczyna musi ładnie wyglądać co my jesteśmy jakieś wasze wizytówki wy jesteście egoistami moglibyście chociaż raz spojrzeć na siebie a jak jest gruba to przecież może być choroba albo jak nosi brzydkie ciuchy może nie stać jej na to !wy zawsze macie jakiś problem na prawdę:/, a co do przeklinania to z jakiej racji my mamy nie przeklinać a wy to co święci jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami nie jesteście idealni
Aha,sama jestem przy sobie i lubię się najeść np. czipsów na noc i co,nie wolno? Jak się któremuś nie podoba to mogę spuścić wpierdolll!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×