Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Josie M

PANOWIE, CO ODRZUCA WAS U DZIEWCZYN? z wygladu i z charakteru?

Polecane posty

Gość mounio
włochate kulasy ; kilo pomady na buzi i styl księżnej pani....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiho
A co to jest styl księżnej pani? Gronostaje i ciżemki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa truskawka
hiho ale mnie ubawiłaś/eś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja na to.
przede wszystkim pustka w glowie, i brak szacunku dla samej siebie (tzn. cokolwiek chopak by jej obrazliwego nie powiedzial albo udaje ze nie rozumie albo naprawde nie rozumie i sie glupio cieszy) A z wygladu to owlosione nogi i brudne paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneser dam
1. mnie szpony dlugasne jak u zaniedbanego krolika 2. napuszone fryzury i za duzo makijazu 3. nie lubie tez czarnych wlosow (farbowanych na taki extra czarny) w polaczeniu z mega solarka 4. grubych lasek z wywalonymi na wierzch brzucholami (bo te normalnie ubrane to sa spoko, bo trzeba sie czuc dziewczyny, a nie sadlem oblesnym ludzi straszyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
A ja nie lubie 5kg tapety na twarzy, przesadzonego solarium(pomaranczowa twarz jak u pani z Something about Mary)a z charakteru to wynioslosci wobec innych i braku narzadu zwanego mozgiem, czyli glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mada faka
kurwa! mam krótkie włosy na głowie! jestem dyskryminowana! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitket
Ja mam krotkie a do tego jeszcze czerwone... Teraz to dopiero jestem dyskryminowana :P No ale przyznam, ze to wszystko chlopaki czego wy nie lubicie w nas, bardzo wyraznie odbija sie na tym co robicie i jacy jestescie WY Chcecie bysmy nie przeklinaly- nie uczcie nas tego Chcecie bysmy byly szczuple i sliczne- pojdzcie biegac z nami Chcecie bysmy nie nosily kilo tapety- powiedzcie nam czasem, ze slicznie wygladamy bez makijazu Czasem wystarczy powiedziec.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
brudne buty, nie tyle co żółte zęby bo to może być sprawa genów ale brak zębów, próchnica zębów, przeklinanie(co z tego że chłopaki przeklinają ja tego nie robie)to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Po pierwsze - kolczyki w nosie. A fe :( Po drugie - owłosione nogi. A fee :( Po trzecie - brudne paznokcie. Po czwarte - jak śmierdzi jej z buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Zapomniałem jeszcze oddać, że odrzuca mnie widok kolczyka w języku :( Dlaczego nawet ładne dziewczyny są tak głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żołędziarz
jak wychodzi z klopa i nie myje rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie odrzucają
u facetów z wyglądu obwisłe pomarszczone wory, śmierdzący kutas i to że jak baba nie pogoni takiegi do wanny to tydzień się nie myje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..................
-napewno niedojrzałość i siano we łbie młodych dziewczyn{nawet niektórych 25-30latek} -zero zainteresowań{w porównaniu do mężczyzn} -a co za tym idzie brak wspólnych tematów do rozmowy i konieczność sprowadzenia związdku z kobietą do seksu wyłącznie{kobieta to zlewna sperme jak mówi mądre przysłowie} -zazdrość i zawiść do innych kobiet zwłaszcza -sranie wyżej niż sie ma dupe -tapetowanie powyżej 1kg na metr skóry -picie alkoholu -przeklinanie -krótkie włosy -kolczyki w różnych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robcio
Przede wszystkim kolczyki w różnych miejscach np na języku, czy nosie - ochyda :( Owłosione nogi - afee :( Krótkie włosy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hm...
pewne inne mądre przysłowie mówi, że zazwyczaj nie lubi się w innych tego, czego w sobie ma sie w nadmiarze. Nie wiem, jak pozostałe punkty, ale o tym "sraniu wyżej niz ma się dupę" to się zgadza w Twoim przypadku. Ale przyznac trzeba Ci jedno, że rewelacyjnie swoją płytkość i brak jakiegokolwiek rozumu oraz sprowadzanie wszystkiego do bzykanka, tłumaczysz tym, że to dziewczyny nie mają zainteresowań. A co za tym idzie, trudno znaleźć wspólne tematy dorozmowy z takim pustakiem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuu mam krótkie włosy i kolczyk w nosie..... ale często słyszę, że jestem śliczna:P na szczęście są różne gusty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizys
co za poczucie humoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruuk
Palenie, zapach nikotyny i wulgaryzmy z ust kobiety, o braku Centralnego Układu Nerwowgo nie wspomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek28
mnie denerwuje i odrzuca w dziewczynach: -styl glupiej kukly barbie jak panny z telewizji t.j. Frytka- porazka -wulgarnosc, -palenie papierosow na ulicy -wyzywajacy sposob ubierania sie -wyzywajacy styl bycia, -maniery ksiezniczki, -przesadny makijaz, -szukanie potwierdzenia swojej kobiecosci i atrakcyjnosci w wygladzie za wszelka cene -brak gustu (namietne farbowanie wlosow, rozowe ciuszki - skandal!) cenie sobie gustowna prostote w ubieraniu sie, obycie, wyksztalcenie, zdrowy styl zycia, skromne zachowanie. Mysle ze potwierdzi to wiekszosc facetow. to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfonso riviera
nie cierpie jak jebie potem i nie cierpie udających cnotki-niewydymki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co znaczy \"udających cnotki-niewydymki\"? jeśli chodzi o to że nie chca wskakiwać pierwszemu lepszemu do łóżka to chyba raczej cecha pozytywna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kobietki: udających tylko:) czyli udają, że są niedostępne, a potem sie okazuje że są ogólnoużytkowe:P to chyba nie jest zaleta co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo dobrze
no tak i ogólnie takie niedostępne są beznadziejne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, no dziad juz jestem bo mi trzydziecha w tym roku stuknela. Ale: mnie odrzuca nadmiar tapety. Dziewczyny z kolczykami w jezyku, sutkach i lechtaczce odpadaja w przedbiegach.Co do wygladu mniej intymnego, to po prostu normalna dzewczyna. Bez tapety i bez udziwnien. Teraz co do charakteru: Cieply, dobry czlowiek. Nie nawidze zlosliwosci. Ot i wszystko. Tak mało, a i tak wiele... Caluje Cie Muchomorku :-***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×